blackmamba24 je napisao/la:
cibonaci je napisao/la:
Ne znam kako vi ali ja bih danas Bundu postedio i mislim da ovi ostali to mogu iznijeti pa cak i Kapustu.
Bundu bih samo kratko ako zapne da malo pogura jer njegova potrosnja je velika i bolje da je za Megu odmorniji.
Vidi cijeli citat
Ja iskreno ne bi. Profesionalni kosarkas mora moci izgurati 15 minuta utakmice kako god okrenes. Tempo u PH je spor i to nije utakmica protiv CZ recimo ili Olimpije. A Bunda ionako rijetko u PH i igra vise od 15ak. Ekipno treba dobiti i raspodijeliti minutazu ravnopravno.
Vidi cijeli citat
Ja ovisno o situaciji/okolnostima, netko se brže oporavlja, netko ne, nekome paše kontinuitet, nekome će takva pauza dobro doći...
I ovisno o tijeku utakmice, jedna opcija je dobro otvoriti utakmicu i onda rani odmor, a rezerve održavaju prednost, a opet, nekome paše da uđe s klupe jer može dati dosta poena u malo minuta.
Kod ovakvih procjena treneri zarađuju svoju plaću.
Također, ovo može biti dobra prilika za razigrati Radovčića.