Cibona 2022/23

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
21. listopada 2022. u 13:40

cibonaci je napisao/la:

Ne znam kako vi ali ja bih danas Bundu postedio i mislim da ovi ostali to mogu iznijeti pa cak i Kapustu.

Bundu bih samo kratko ako zapne da malo pogura jer njegova potrosnja je velika i bolje da je za Megu odmorniji.

Vidi cijeli citat


Ja iskreno ne bi. Profesionalni kosarkas mora moci izgurati 15 minuta utakmice kako god okrenes. Tempo u PH je spor i to nije utakmica protiv CZ recimo ili Olimpije. A Bunda ionako rijetko u PH i igra vise od 15ak. Ekipno treba dobiti i raspodijeliti minutazu ravnopravno. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
21. listopada 2022. u 14:07

blackmamba24 je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Ne znam kako vi ali ja bih danas Bundu postedio i mislim da ovi ostali to mogu iznijeti pa cak i Kapustu.

Bundu bih samo kratko ako zapne da malo pogura jer njegova potrosnja je velika i bolje da je za Megu odmorniji.

Vidi cijeli citat


Ja iskreno ne bi. Profesionalni kosarkas mora moci izgurati 15 minuta utakmice kako god okrenes. Tempo u PH je spor i to nije utakmica protiv CZ recimo ili Olimpije. A Bunda ionako rijetko u PH i igra vise od 15ak. Ekipno treba dobiti i raspodijeliti minutazu ravnopravno. 

Vidi cijeli citat


Ja ovisno o situaciji/okolnostima, netko se brže oporavlja, netko ne, nekome paše kontinuitet, nekome će takva pauza dobro doći...

I ovisno o tijeku utakmice, jedna opcija je dobro otvoriti utakmicu i onda rani odmor, a rezerve održavaju prednost, a opet, nekome paše da uđe s klupe jer može dati dosta poena u malo minuta.

Kod ovakvih procjena treneri zarađuju svoju plaću.

Također, ovo može biti dobra prilika za razigrati Radovčića.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
21. listopada 2022. u 15:11

blackmamba24 je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Ne znam kako vi ali ja bih danas Bundu postedio i mislim da ovi ostali to mogu iznijeti pa cak i Kapustu.

Bundu bih samo kratko ako zapne da malo pogura jer njegova potrosnja je velika i bolje da je za Megu odmorniji.

Vidi cijeli citat


Ja iskreno ne bi. Profesionalni kosarkas mora moci izgurati 15 minuta utakmice kako god okrenes. Tempo u PH je spor i to nije utakmica protiv CZ recimo ili Olimpije. A Bunda ionako rijetko u PH i igra vise od 15ak. Ekipno treba dobiti i raspodijeliti minutazu ravnopravno. 

Vidi cijeli citat

Samo sam mislio u kontekstu te gnojne angine, temperature i zajbancije , to te strasno iscrpi i jos tekma s Mornarom, samo iz tih razloga a i s Cedevitom je igrao.

Da je sve ok ne bih to ni spomijao. Znam po sebi slozila me temperatura par dana i bil sam slab dosta vremena, bez snage.Nisam ja neki primjer 😃 on je sportas pa ipak.

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
21. listopada 2022. u 17:31

Cibonina trica 0/9

Dinamova 6/9

Ni jedni ni drugi ne mogu održati ove brojeve 😁

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
21. listopada 2022. u 18:00

Meni je ovo teško za gledati koliko je loše.

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
21. listopada 2022. u 18:50

Nova lekcija... Ne podcjenjivat dinamo

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
21. listopada 2022. u 18:54

Perasović i Majcunić sve bolji (4/7 i 4/8 za tricu).

Bit će zanimljiva konkurencija kad se vrate Mesiček i Smajlagić.

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
21. listopada 2022. u 18:55

Sa ovakvim rosterom ne ide se daleko, bojim se da bi došli do prva četiri biti će teško. Mućili smo se jednim Dinamo koji na momente izgledalo je puno bolje nego Cibona. Još nisam shvatio dali je klub riješio prema HKS dug trenera. U suprotnom dolazi globa, Sesar cijelo drugo poluvrijeme na nogama.

Ako već ti falu igrača zašto ne staviti na klupi barem dva juniora? Izgledala je klupa kao treča liga centar gdje fale igrača pa pitaš frenda da se sjedne pokraj tebe kako bi bolje gledao tekmu. Ja to ne shvačam. 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
21. listopada 2022. u 18:59

Rabljan je napisao/la:

Sa ovakvim rosterom ne ide se daleko, bojim se da bi došli do prva četiri biti će teško. Mućili smo se jednim Dinamo koji na momente izgledalo je puno bolje nego Cibona. Još nisam shvatio dali je klub riješio prema HKS dug trenera. U suprotnom dolazi globa, Sesar cijelo drugo poluvrijeme na nogama.

Ako već ti falu igrača zašto ne staviti na klupi barem dva juniora? Izgledala je klupa kao treča liga centar gdje fale igrača pa pitaš frenda da se sjedne pokraj tebe kako bi bolje gledao tekmu. Ja to ne shvačam. 

Vidi cijeli citat


Ti ne shvaćaš dosta toga ..stanje je kako je i svi znamo to ..al čemu to isto pisati na forumu nama koji to znamo umjesto da šalješ mailove u klub neka se izjasne po tom pitanju

Dražen Petrović uno di noi !!!
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
21. listopada 2022. u 19:49

Rabljan je napisao/la:

Sa ovakvim rosterom ne ide se daleko, bojim se da bi došli do prva četiri biti će teško. Mućili smo se jednim Dinamo koji na momente izgledalo je puno bolje nego Cibona. Još nisam shvatio dali je klub riješio prema HKS dug trenera. U suprotnom dolazi globa, Sesar cijelo drugo poluvrijeme na nogama.

Ako već ti falu igrača zašto ne staviti na klupi barem dva juniora? Izgledala je klupa kao treča liga centar gdje fale igrača pa pitaš frenda da se sjedne pokraj tebe kako bi bolje gledao tekmu. Ja to ne shvačam. 

Vidi cijeli citat


U kojem svemiru ti zivis da mi je znati. Klub je jedva sastavio ekipu, skupilo se sta je bilo slobodno. Treba biti svjestan kvalitete ekipe i gledati to bez ocekivanja. Ova ekipa nije niti sastavljena da ide daleko nego da prezivi sezonu nekako.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije