Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
21. listopada 2022. u 20:29

Dinamo solidna ekipa a mi smo danas to nekak iskemijali ali nije bilo dobro.vecina nasih igraca su dobri premijerligaski igraci, nazalost.

Svida mi se Peras a i Aranitovic od novih ali tko e docekati njihov napredak koji je moguc.

Bas fale suteri  i akcije, mora to i  Sesar bolje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
21. listopada 2022. u 20:52

Ovo veceras je bilo lose a Radovcic mi je isao na jetru cijelu utakmicu, sta taj decko igra to ni on ne zna.Proslu godinu je bio solidan i ovu sam ocekivao napredak.

Da li je to zbog Kapuste ili... ne znam iako i Kapusta to privatizira ali ajde i zabije. Mora to i treba bolje bez obzira na kvalitetu igraca.

Perasovic sve bolji i treba sto vise minuta.Bakovic ne moze igrati centra sem u premijerci s losijim ekipama, on je meni na 4.

[uredio ZagrebC - 21. listopada 2022. u 20:56]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
21. listopada 2022. u 21:15

Zaboravio sam ono izvodenje ispod kosa, pa ne jednom, nego dva puta, daj decki kaj vam je. Dajte se zbrojite i mislite kaj radite.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.357
21. listopada 2022. u 21:33

Ma ušli su u utakmicu opušteno kao da su NBA ekipa protiv Jazina. 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
22. listopada 2022. u 00:39

Trejdao bih Majcunića za Uljarevića.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
22. listopada 2022. u 09:30

Ono sinoc je bilo lose ali dobilo se.Ova ekipa ne smije nikog potcjenjivati i misliti lako cemo.Pojedini igraci trebaju shvatiti da nisu neka ekstra klasa i da samo trudom i zajednickom igrom, bez soliranja mogu dobiti utakmice.Nema hijerarhije i jos uvijek kemije.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.357
22. listopada 2022. u 09:56

kosarka171 je napisao/la:

Ono sinoc je bilo lose ali dobilo se.Ova ekipa ne smije nikog potcjenjivati i misliti lako cemo.Pojedini igraci trebaju shvatiti da nisu neka ekstra klasa i da samo trudom i zajednickom igrom, bez soliranja mogu dobiti utakmice.Nema hijerarhije i jos uvijek kemije.

Vidi cijeli citat

I meni se čini da nema hijerarhije nikakve. Da Perasović, koji ima problem s vanjskim šutem, nije zabio 4 trice, i Majcunic, koji nažalost isto ima problem sa zabijanjem bilo čega zadnje vrijeme, mi bi izgubili tekmu. 
Proslogodisnja Cibona je tako gubila od Alkara i Zaboka, ponašajući se kao da su bolji za 7 klasa. Radovcic je bio los ali je pokazao na momente znakove da bi mogao nekaj, mislim da mu jako fali samopouzdanja. Malesevic los i u obrani i u napadu, samo 1 na 1 igra a u obrani ne postoji. Aranitovic se opet bacio za jednu dve ničije lopte, ali realno ni on nije šuter za 3. Samo da se povrijeđeni sto prije vrate. Očekivao sam od Malesevica da bu on nešto izvana 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
22. listopada 2022. u 11:38

Kad je Mesiček najbolji igrač čemu se nadati.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
22. listopada 2022. u 12:17

Waiter je napisao/la:

Kad je Mesiček najbolji igrač čemu se nadati.

Vidi cijeli citat

Ma Mesicek nije najbolji igrac, to cemo tek vidjeti kad se oporavi.

Cini mi se da Sesar ne koristi Bundu kak spada i u cem je najbolji. Sesar kao da pusta utakmicu po modelu iz Gorice a to nije dobro i nije dovoljno.

Mozda grijesim ali kak ide dalje sve mi se vise cini da sam u pravu.

Suci su nas s osobnim masakrirali

[uredio cibonaci - 22. listopada 2022. u 12:20]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
22. listopada 2022. u 14:11

Da se nikad ne zaboravi!

  • Najnovije
  • Najčitanije