Cibona 2022/23

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.339
23. listopada 2022. u 14:07

Strašna pobjeda, ne vidim prostora kritikama...Pa ja za Cibonu pred mjesec dana nebi rekao da mogu dobiti Cedu junior, a kamoli bilo koga u aba ligi. Oni sruše Megu u gostima sa Brankovićem pod košem, te par Amera/Francuza. 

Bundović je strašan igrač, onda trica sa 8 metara kada je rezultat bio gust i oni dolazili do vodstva je toliko hladnokrvan, da rijetko koji naš igrač ima to u sebi. 

Kapusta je definitivno naš trenutni najbolji play, možemo mi pričati o detaljima i njegovim manama, no dečko diktira ritam, napada i igra skoro svaku tekmu 30+ minuta. 

Mazalin sve više podsjeća na onog velikog talenta, imam osjećaj da samo ima još više samopouzdanja da bi svakog igrača na prvom svom eksplozivnom koraku dobio. 

Bez četiri igrača, uz sve probleme sa ovim sastavom ostvariti 2 pobjede u aba ligi je SF i to kakav.

Čestitke i Sesaru, sve više me demantira i raste mi u očima kao trener. Iz ove momčadi radi čudo. 

Alex Shved
Alex Shved
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.340
23. listopada 2022. u 14:08

m5anjak je napisao/la:

Strah me bilo povreda nekih, istegnuća i slično, svi su se jedva kretali u ovom produžetku. Vrhunska pobjeda pogotovo zbog 8 igrača na raspolaganju. 
nisam upratio, di je Malesevic, čuo sam samo da je rekao da ga nema?

Vidi cijeli citat

Protiv Mornara je Ružić pričao da on ima problema s leđima, a put do Beograda je dug pa su ga vjerojatno poštedili.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
23. listopada 2022. u 14:13

Pobjedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... a sad Juris na Cacak.Bravo svima  ali Bunda motor ekipe, srce....bravo, bravo.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.292
23. listopada 2022. u 14:13

ludilo! nisam mogal gledat zbog manjka streama, i ne pomaze ni da ABA play-by-play upise pogresne podatke (u 4/4 vele da je Bunda polagao , a upisali 3poena, pa se ti sad misli sta je sad tocno, tek kasnije su to popravili)...dobra novost: Cibona je dobila novog igraca: Fico Bundovic, po zanimanju tricas

PS: nekako imam dojam (vec stecen nakon poraza od Zadra) da Barac i Mega mozda nisu dobitna kombinacija

[uredio narada108 - 23. listopada 2022. u 14:14]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.356
23. listopada 2022. u 14:16

Alex Shved je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Strah me bilo povreda nekih, istegnuća i slično, svi su se jedva kretali u ovom produžetku. Vrhunska pobjeda pogotovo zbog 8 igrača na raspolaganju. 
nisam upratio, di je Malesevic, čuo sam samo da je rekao da ga nema?

Vidi cijeli citat

Protiv Mornara je Ružić pričao da on ima problema s leđima, a put do Beograda je dug pa su ga vjerojatno poštedili.

Vidi cijeli citat

Ne bi ga poštedili jer imaju 8 igrača, osim ako taj problem s leđima nije prerastao u ozbiljnu povredu, to bi bio veliki problem 

zelenabanana
zelenabanana
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2017.
Poruka: 618
23. listopada 2022. u 14:16

Bravo Cibona! Naš Petrinjac 7ass! 

E moj Emile, kako savjest? Imaš li je?

zelenabanana
zelenabanana
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2017.
Poruka: 618
23. listopada 2022. u 14:18

Valjda će se sad počet punit Draženov dom

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
23. listopada 2022. u 14:18

Cestitke na pobjedi i kad san mislija da ce bit lose ali muda ka kuca.Pofale svima a i nas Radovcic dosa sebi.

Bunda je stvarno igracina bija i osta.

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.595
23. listopada 2022. u 14:21

Svi za jednog! Ekipa!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
23. listopada 2022. u 14:25

Kapa do poda svima, tako se bori i igra za Cibonu.Samo ekipa igra, cestitke.

  • Najnovije
  • Najčitanije