Strašna pobjeda, ne vidim prostora kritikama...Pa ja za Cibonu pred mjesec dana nebi rekao da mogu dobiti Cedu junior, a kamoli bilo koga u aba ligi. Oni sruše Megu u gostima sa Brankovićem pod košem, te par Amera/Francuza.
Bundović je strašan igrač, onda trica sa 8 metara kada je rezultat bio gust i oni dolazili do vodstva je toliko hladnokrvan, da rijetko koji naš igrač ima to u sebi.
Kapusta je definitivno naš trenutni najbolji play, možemo mi pričati o detaljima i njegovim manama, no dečko diktira ritam, napada i igra skoro svaku tekmu 30+ minuta.
Mazalin sve više podsjeća na onog velikog talenta, imam osjećaj da samo ima još više samopouzdanja da bi svakog igrača na prvom svom eksplozivnom koraku dobio.
Bez četiri igrača, uz sve probleme sa ovim sastavom ostvariti 2 pobjede u aba ligi je SF i to kakav.
Čestitke i Sesaru, sve više me demantira i raste mi u očima kao trener. Iz ove momčadi radi čudo.