Ako je istina za Maleševića i ako odlazi zbog statusa u ekipi, nije to strašno. Baš ništa protiv Maleševića, nemam nikakvih zamjerki, ali Peras se pokazao itekako iskoristiv na trojci i samo će kroz sezonu još biti bolji, a uz Mazalina, Bakovića i još ako Vuković dođe, nije nam potreban Malešević na četvorci.
Sam sastav, ako zamijenimo Maleševića za Vukovića, meni je sasvim ok. Tvrdim to od početka sezone. Konačno ima tu dovoljno visokih, svi dečki u najboljim godinama, jedini 30+ nam ostaje Smajlagić, a jedini stranac Mesiček, ako Aranitović, kako sam čuo, ima putovnicu. Prosjek godina je 26, a visine 199 cm. Istina, fali tu klase za nešto više od već standardnog preživljavanja, ali za ovu Cibonu, prvi i najveći uspjeh biti će ako uspiju završiti sezonu. Ovaj roster je takav i za Cibonu kakva je danas, nerealno je očekivati bolji.
Naš trener kao da je smanjio rotaciju nakon prvih utakmica i to mi se sviđa, ali bojim se da je to više do ozljeda igrača. No, igra nam je svakako gledljiva, ima vica, kreacije, dosta asistencija uz manje izgubljenih u odnosu na prošlu sezonu. Za sad vrlo gledljivo i predstavlja poziv na utakmicu.
Rad u klubu se malo pomaknuo sa čiste nule, ali tu smo još miljama od prihvatljivog ili dobrog. Na Aba stranici tima su nam još uvijek Petrović i Lukić glavni.