blackmamba24 je napisao/la:
hejahejacibosi je napisao/la:
U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC
Vidi cijeli citat
Na ovome klub mora raditi mukotrpno da vrati ljude. Nasi ocajnicki pozivi nece puno pomoci jer mozes ti tu, ili ja na svom IG , ili bilo tko pisati sta hoce i pozivati koliko hoce.
Klub je taj koji mora sada doslovno vracati navijaca po navijaca nazad i nadati se da ce se taj rad isplatiti. Jer jednom kada nekoka sustavno otjeras, moras raditi duplo vise da ga vratis.
To ti je kao sa kilazom. Udebljas se za mjesec dana. Gubis to tri puta dulje.
Nece se ljudi eto sad iznenada vratiti i sve ce biti bajno. Klub mora u tome biti 100% posvecen i pokusati uvjeriti ljude da se promjene desavaju.
Vidi cijeli citat
Ja nemam pravo filozofirati jer ni ja nisam bio više od 18 godina, no evo jedna opaska.
Jučer zovem 5 frendova koji smo išli još za vremena Yuge na Cibonu.
Svi imaju neke isprike zašto neće, ali da ih zovem na tulum odmah bi došli🤣.
Inače, o Ciboni se godinama informiraju preko mene, jer jedini ja barem pratim, a oni su davno odustali.
Tako da je to doslovce jedan po jedan, jer to su bili košarkaški fanatici i pravi košarkaški naviječi (ne trend navijači) samo ih treba na neki način vratiti.