Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
28. listopada 2022. u 10:17

Samo najbolji trebaju imati najvecu minutazu.Nisam za ravnomjernu raspodjelu minuta, to je glupo i ne donosi ni kvalitet a ni rezultat.

Sesar treba definirati I uigravati najbolju petorku i ako nekog od tih ne ide ili je u problemu onda mijenjati.

 

zelenabanana
zelenabanana
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2017.
Poruka: 618
28. listopada 2022. u 10:34

Večeras barem 1000 gledatelja

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
28. listopada 2022. u 10:49

kosarka171 je napisao/la:

Samo najbolji trebaju imati najvecu minutazu.Nisam za ravnomjernu raspodjelu minuta, to je glupo i ne donosi ni kvalitet a ni rezultat.

Sesar treba definirati I uigravati najbolju petorku i ako nekog od tih ne ide ili je u problemu onda mijenjati.

 

Vidi cijeli citat


Iz onog sta se moze vidjeti do sad po meni najbolja petorka koju imamo trenutno je 

Kapusta/Majcunic/Aranitovic/Mazalin/Bunda. Oni moraju svi imati 25+ minuta. Ostalo se dijeli na Radovcica, Bakovica, Perasa i Smajlagica ako je spreman. To je to. Kao sto je bilo protiv Mege. 

Kasnije ce ovisiti kako ce se uklopiti Mesicek. Ljubicic po meni nema kvalitetu da igra na nivou ABA lige i to cu reci uvijek. Njegove brojke nisu lose ali dojam je puno gori. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
hejahejacibosi
hejahejacibosi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2020.
Poruka: 213
28. listopada 2022. u 11:41

U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC

[uredio hejahejacibosi - 28. listopada 2022. u 11:41]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.354
28. listopada 2022. u 11:53

blackmamba24 je napisao/la:

kosarka171 je napisao/la:

Samo najbolji trebaju imati najvecu minutazu.Nisam za ravnomjernu raspodjelu minuta, to je glupo i ne donosi ni kvalitet a ni rezultat.

Sesar treba definirati I uigravati najbolju petorku i ako nekog od tih ne ide ili je u problemu onda mijenjati.

 

Vidi cijeli citat


Iz onog sta se moze vidjeti do sad po meni najbolja petorka koju imamo trenutno je 

Kapusta/Majcunic/Aranitovic/Mazalin/Bunda. Oni moraju svi imati 25+ minuta. Ostalo se dijeli na Radovcica, Bakovica, Perasa i Smajlagica ako je spreman. To je to. Kao sto je bilo protiv Mege. 

Kasnije ce ovisiti kako ce se uklopiti Mesicek. Ljubicic po meni nema kvalitetu da igra na nivou ABA lige i to cu reci uvijek. Njegove brojke nisu lose ali dojam je puno gori. 

Vidi cijeli citat

Ovo sam sinoć komentirao s kolegom @cibonaci u porukama, Smajlagic večeras igra sa slomljenim prstom i nekom protezom na njemu, pauza bi trebala biti još 3-4 tjedna. Unatoč njegovoj požrtvovnosti nisam ziher da će moći previše u takvom stanju

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
28. listopada 2022. u 12:12

Ocekujem pobjedu u naletu smo i moramo to proslaviti pobjedom.Zelim zestoko navijanje, mislim glasno i zelim vidjeti ekipu kako se zajednicki veseli, svakom kosu i na kraju pobjedi.

Idemo podrzati ekipu zasluzili su. 💪 👍 HHC

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
28. listopada 2022. u 12:15

hejahejacibosi je napisao/la:

U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC

Vidi cijeli citat


Na ovome klub mora raditi mukotrpno da vrati ljude. Nasi ocajnicki pozivi nece puno pomoci jer mozes ti tu, ili ja na svom IG , ili bilo tko pisati sta hoce i pozivati koliko hoce. 

Klub je taj koji mora sada doslovno vracati navijaca po navijaca nazad i nadati se da ce se taj rad isplatiti. Jer jednom kada nekoka sustavno otjeras, moras raditi duplo vise da ga vratis. 

To ti je kao sa kilazom. Udebljas se za mjesec dana. Gubis to tri puta dulje. 

Nece se ljudi eto sad iznenada vratiti i sve ce biti bajno. Klub mora u tome biti 100% posvecen i pokusati uvjeriti ljude da se promjene desavaju. 

 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
28. listopada 2022. u 12:54

blackmamba24 je napisao/la:

hejahejacibosi je napisao/la:

U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC

Vidi cijeli citat


Na ovome klub mora raditi mukotrpno da vrati ljude. Nasi ocajnicki pozivi nece puno pomoci jer mozes ti tu, ili ja na svom IG , ili bilo tko pisati sta hoce i pozivati koliko hoce. 

Klub je taj koji mora sada doslovno vracati navijaca po navijaca nazad i nadati se da ce se taj rad isplatiti. Jer jednom kada nekoka sustavno otjeras, moras raditi duplo vise da ga vratis. 

To ti je kao sa kilazom. Udebljas se za mjesec dana. Gubis to tri puta dulje. 

Nece se ljudi eto sad iznenada vratiti i sve ce biti bajno. Klub mora u tome biti 100% posvecen i pokusati uvjeriti ljude da se promjene desavaju. 

 

Vidi cijeli citat

Slazem se i to sustavno raditi na tome.Dugotrajan je to posao kako velis ali na prvu koja reklama, koji plakat, malo vise komunikacije za pocetak.

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.593
28. listopada 2022. u 13:00

blackmamba24 je napisao/la:

hejahejacibosi je napisao/la:

U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC

Vidi cijeli citat


Na ovome klub mora raditi mukotrpno da vrati ljude. Nasi ocajnicki pozivi nece puno pomoci jer mozes ti tu, ili ja na svom IG , ili bilo tko pisati sta hoce i pozivati koliko hoce. 

Klub je taj koji mora sada doslovno vracati navijaca po navijaca nazad i nadati se da ce se taj rad isplatiti. Jer jednom kada nekoka sustavno otjeras, moras raditi duplo vise da ga vratis. 

To ti je kao sa kilazom. Udebljas se za mjesec dana. Gubis to tri puta dulje. 

Nece se ljudi eto sad iznenada vratiti i sve ce biti bajno. Klub mora u tome biti 100% posvecen i pokusati uvjeriti ljude da se promjene desavaju. 

 

Vidi cijeli citat

Ja nemam pravo filozofirati jer ni ja nisam bio više od 18 godina, no evo jedna opaska.

Jučer zovem 5 frendova koji smo išli još za vremena Yuge na Cibonu.

Svi imaju neke isprike zašto neće, ali da ih zovem na tulum odmah bi došli🤣.

Inače, o Ciboni se godinama informiraju preko mene, jer jedini ja barem pratim, a oni su davno odustali.

Tako da je to doslovce jedan po jedan, jer to su bili košarkaški fanatici i pravi košarkaški naviječi (ne trend navijači) samo ih treba na neki način vratiti. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
28. listopada 2022. u 13:15

Kako kazes jedan po jedan.I ja sam bio dugo u tom filmu kao i ti ali ocekivati Cibonu iz proslosti nema smisla.Mozda smo mi svi malo i razmazeni, s nekim egom proisteklim iz te proslosti.

Mislim da ce trebati vremena za povratak navijaca ali meni je nedostajala kosarka i Cibona pa sam prekinuo moratorij 😊 i nije mi zao.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije