Cibona 2022/23

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
28. listopada 2022. u 14:17

kemp3 je napisao/la:

blackmamba24 je napisao/la:

hejahejacibosi je napisao/la:

U ovom trenutku prodano je 456 ulaznica. Ajmooo ljudi buđenje, danas mora biti minimalno 1000 gledatelja! HHC

Vidi cijeli citat


Na ovome klub mora raditi mukotrpno da vrati ljude. Nasi ocajnicki pozivi nece puno pomoci jer mozes ti tu, ili ja na svom IG , ili bilo tko pisati sta hoce i pozivati koliko hoce. 

Klub je taj koji mora sada doslovno vracati navijaca po navijaca nazad i nadati se da ce se taj rad isplatiti. Jer jednom kada nekoka sustavno otjeras, moras raditi duplo vise da ga vratis. 

To ti je kao sa kilazom. Udebljas se za mjesec dana. Gubis to tri puta dulje. 

Nece se ljudi eto sad iznenada vratiti i sve ce biti bajno. Klub mora u tome biti 100% posvecen i pokusati uvjeriti ljude da se promjene desavaju. 

 

Vidi cijeli citat

Ja nemam pravo filozofirati jer ni ja nisam bio više od 18 godina, no evo jedna opaska.

Jučer zovem 5 frendova koji smo išli još za vremena Yuge na Cibonu.

Svi imaju neke isprike zašto neće, ali da ih zovem na tulum odmah bi došli🤣.

Inače, o Ciboni se godinama informiraju preko mene, jer jedini ja barem pratim, a oni su davno odustali.

Tako da je to doslovce jedan po jedan, jer to su bili košarkaški fanatici i pravi košarkaški naviječi (ne trend navijači) samo ih treba na neki način vratiti. 

Vidi cijeli citat


Ja zovem kog mogu makar ne pratili košarku a ni sportove ;)

hejahejacibosi
hejahejacibosi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2020.
Poruka: 213
28. listopada 2022. u 14:29
[uredio hejahejacibosi - 28. listopada 2022. u 14:30]
m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.354
28. listopada 2022. u 14:30

Meni danas i prvi put osim sina i žena ide smenom na tekmu!

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.593
28. listopada 2022. u 14:34

m5anjak je napisao/la:

Meni danas i prvi put osim sina i žena ide smenom na tekmu!

Vidi cijeli citat

Moja je zadnje gledala tekme kad je Dražen igrao u Ciboni🤣

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
28. listopada 2022. u 14:38

m5anjak je napisao/la:

Meni danas i prvi put osim sina i žena ide smenom na tekmu!

Vidi cijeli citat

Ja vodim sina i cetiri njegova prijatelja, malo mladosti.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
28. listopada 2022. u 14:43

Kod mene mjesano i supruga i sin i kcer i jos par frendova, nek se vidi da nas ima i navijanje i mogu i rekviziti, ako nas puste.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.10.2016.
Poruka: 3.590
28. listopada 2022. u 14:52

Ja bum i u nedjelju na gostovanje, u Goricu. 😁

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
28. listopada 2022. u 15:34

Moja familija ni ne zna koji je to sport, vodio sinove na tekmu protiv Zvezde, gubili 20 razlike na poluvremenu kažu oni ajmo doma, al ostali smo do kraja 😏

Mislim da ovo sad nije nikakvo rješenje, treba neka bolja uprava, ljudi koji će se potruditi naći novac, sponzore itd.

[uredio Waiter - 28. listopada 2022. u 15:35]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
28. listopada 2022. u 15:53

Ima jednu pola godine kako mi se vratio jedan track u šake.. i svaki put pomislim na Cibonu posebno, mada je pisano sigurno radi općijih tema..

 

"...punila sam ti grudi, srce htjelo je iskočit
Ali ipak smo ljudi, teško je grešku uočit
I triput teže priznat, uvijek držo si se iznad
Makar bio u krivu, priznat nećeš za glavu živu
A jebo sve, jebo pare-trebe ko Edo
Sapleo si se i pao, nisi znao kud bi gledo
Sada gledaš u pod, istina prejako blješti
Kad me sretneš, šutimo, ko jebeni furešti
Neznamo se više, možda bolje, drugi je odnos…
Ostaj mi zdravo.
Točka.
Pozdrav, tvoj Ponos.

 

Pogledaj me u oči, znaš da mislimo isto
Vjerujem ti jer te volim al spao si fakat nisko
Zar i ti, sine Brute? Sranja me ljute
Još jučer držo si se mene ko dijete za majčine skute.
Nije svejedno, prodo si me, malo dobio,
A bez mene ćeš teško, neznaš kolko si izgubio
Ko će te trpit, ha? I gutat sranja? Da,
Drugi ti se nude, al su to sve obećanja, a?
Drugi bi umrli, ubili za mene
Ti si me zgazio, našao zamjene
Više me nemaš, al i slomljena kost će srast…
Ostaj mi zdravo. Točka. Pozdrav, tvoja Čast.


Kad su stvari stisle sa svih strana zajedno smo stajali,
Ja držo sam se uz tebe, nismo se odvajali,
kad su doma bile frke uz mene si ih prebrodio
i cura kad je srala, i onaj kad te pogodio,
i masu takvih sličnih situacija, sve ispalo je
dobro – bez ne’akvih povečih komplikacija,
al sad se sve promijenilo, jebote ti si lud,
ono totalno si danas promijenio svoju ćud,
ne razumijem šta ti je, al nije me ni briga,
to je tvoja odluka, i šta ću ja, jebiga
sad putevi razilaze nam se, smatram to porazom
ostaj mi zdravo.
Točka.
Pozdrav tvoj Razum


Crvena sam kao armija, natečenih arterija
Od primljenog udaranja, od prejakog šamaranja.
Nema okretanja druge strane, lako planem
Nemam živaca za bolje dane, ne čekam da mi svane.
Šta je bilo bilo je, sad drago za milo je
I dok išlo je išlo je, nema dalje jer stislo je.
Čuvaj guzicu, to imaš, vidim to jer uvijek sereš.
Smiješ se? Jebe ti se, al gorki okus ne ispereš.
Dok gledaš u ogledalo, dal sviđa ti se odraz?
Brijem da ne
Ostaj zdravo.
Točka.
Pozdrav, tvoj Obraz.

 

Tu sam da te zaštitim, život da ti olakšam,
tu sam da ti pružim nadu, uz tvoj bok da koračam,
ja sam oko da vidiš ljude, mudrost da ih shvatiš,
ljubav za sve, i mir da ih prihvatiš,
a tvoj je put drukčiji, korak tvoj teško pratim,
ko da namjerno hočeš me se riješit
da ostavim te samog – teško to prihvaćam, griješim, znam,
ali i onako me ne želiš, eto ti pa hodaj sam,
bez mene si praznina, živi danas kako znaš
jer me nema za sutra, nema u tebi
i ne moraš nikad više me ni imat,
shvaćam kad me netko tjera
ostaj mi zdravo.
Točka.
Pozdrav, tvoja Vjera

Nismo se dugo čuli, brinem se jel sve u redu
Pa te sama opravdavam, nemaš mjesta u rasporedu.
Znam, puno radiš, znaš da na tebe sam ponosna,
Čujem dobro ti ide, pitam za te kod svih frendova.
Da ne ispadnem očajna, kad me pitaju ja se smijem,
Kažem: Čut ćemo se, tak je reko, barem brijem…
Znam da sam prljava, al isti smo, to znaš,
Crna ko pod noktom, nemoj se sramit, ti si naš.
Ja sam u tebi bila zadnji dokaz onog humanog
Al je teško biti čovjek kad zabriješ da si Bog.
Siđi dole, i meni moralo je prisjest…
Ostaj mi zdravo, stari.
Točka.
Pozdrav, tvoja Savjest..."

 

Živio, ako netko u 2022 osim mene još sluša!

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.354
28. listopada 2022. u 16:52

Svi smo znaci vise manje matorci na forumu, ljubitelji Cibone iz zlatnog doba. Samo da danas pobijedimo ovo, nažalost van grada sam za vikend pa me nema na Gorici