Cibona 2022/23

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.285
28. listopada 2022. u 20:03

tooo! pasmater.....bilo je gusto, ali ja sam hepi i smajl-ujem....ciboni se moraju vratit ozljedeni...onda ne garantiram za nista....jedina briga koju imam: ko je MVP? Mazalinko? Borna? Smajli?

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.354
28. listopada 2022. u 20:09

narada108 je napisao/la:

tooo! pasmater.....bilo je gusto, ali ja sam hepi i smajl-ujem....ciboni se moraju vratit ozljedeni...onda ne garantiram za nista....jedina briga koju imam: ko je MVP? Mazalinko? Borna? Smajli?

Vidi cijeli citat

Smajlagic koji je preokrenuo utakmicu svaki put zabio kljucne u stavio 25 poena, bitne skokove bitne poene, ma daleko najbolji danas 

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
28. listopada 2022. u 20:12

Uf, trebalo je ovo izvuć bez Bunde i Bake 👏👏

[uredio agricola - 28. listopada 2022. u 20:46]
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.066
28. listopada 2022. u 20:12

Odlična ekipa u kojoj nema divljaka poput Halea koji će privatizirati utakmice i u kojoj svaki put iskoči netko drugi sa svojim "neočekivanim" doprinosom - danas je to bio Smajlagić za kojeg se praktički do kraja nije znalo hoće li igrati danas... Odličan start ekipe u ABA ligi i čini se da će i ove sezone, usprkos predviđanjima, Cibona opet ostvariti solidan plasman i relativno brzo ostvariti cilj koji je postavljen na početku sezone, a to je ostanak u prvom rangu.

Ali ono što je bitnije za hrvatsku košarku, kroz ovakvu Cibonu i ove će se sezone dobiti nekoliko igrača koji su bili izvan fokusa javnosti i  koji mogu svojim skillsetom pomoći reprezentaciji u određenim trenucima u kvalifikacijskim utakmicama koje im slijede (Kapusta, Mazalin, Smajlagić, Bundović).

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
28. listopada 2022. u 20:34

Sven Smajlagić je najbolji šuter u hrvata, ako je ovo barem 50% onog svakodnevnoga bilo.

Nažalost ga nisam gledao puno

jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.258
28. listopada 2022. u 20:43

Odlični Cibosi. Teška pobjeda mudro izborena. Smajlagić odličan, za njega je Aco 2014. rekao da je novi Bogdanović 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.285
28. listopada 2022. u 20:43

kakav ce to bit finale PH, Cibona kompletna i poletna, dobro vodena, x opcije za sve pozicije...vs. Zadar pod Jusupom sa mega kosgeterom Lukom Bozicem i snajperom Jordanom

[uredio narada108 - 28. listopada 2022. u 21:26]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
28. listopada 2022. u 20:48

Necu sad nesto analizirati ali sam ljut kao pas.Ovaj Borac je ocajan a ni mi nismo Bog zna sto bili danas.

Smajli bio odlican, najbolji i sve cestitke -

Pobjeda se pise. idemo dalje.💪

[uredio cibonaci - 28. listopada 2022. u 20:50]
Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
28. listopada 2022. u 21:01

cibonaci je napisao/la:

Necu sad nesto analizirati ali sam ljut kao pas.Ovaj Borac je ocajan a ni mi nismo Bog zna sto bili danas.

Smajli bio odlican, najbolji i sve cestitke -

Pobjeda se pise. idemo dalje.💪

Vidi cijeli citat


 

Ma bili smo ok... Početak je bio loš al smo i to preživili al da borcu nije onog Halea moš mislit kak bi došli tak blizu na kraju

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
28. listopada 2022. u 21:26

Svaka cast momcima i treneru sna super pobjedi, Tko ce ovoj ekipu gledati kako je dobila nekoga neka se odmah ostavi gledanja kosarke i prebaci na kriket. Ova ekipa svaku pobjedu mora zaraditi i to ce tako biti cijele sezone. Nema lagane utakmice.

Kapusta je doktor kosarke a napredak mazalina je cudo.

Smajlagic pokazao sta moze. Nadam se da ce zadrzati bar slicnu razinu kvalitete i utakmica. 

Bunda nazalost nije mogao dati vise jer je napravio par glupih prekrsaja ali ni suci ga nisu stedili. 

Atmosfera onako za dusu svih koji su dosli. 

Bravo!

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona