Cibona 2022/23

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
10. listopada 2022. u 13:45

Sad si mislim ak su se dogovorili sa dinamamom za "oprost" duga a i pošto je dinamo neko vrijeme bio sponzor... Zašto ne pitaju njih za nekakav kutak u fan shopu na trgu?

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.371
10. listopada 2022. u 15:33

@cibonaci pa Russella je teško zaustaviti zato kaj on uzima totalno nerezonske šuteve(njih 31) i u 46% slučajeva mu to ulazi. Otvorio je tekmu tricama 0/5, pa je opet zabio puno. Sve će ovisiti o našoj obrani. Treba mu skupljati reket, brz je i ima dobar prodor. S njega se ne treba pomagati a na njemu treba uvijek biti oko igrača u reketu

tapia
tapia
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2021.
Poruka: 526
10. listopada 2022. u 17:01

blackmamba24 je napisao/la:

To je sindrom malog kluba. Umjesto da budes sretan da ti dolazi jedan od trojca Cibona-Split-Zadar ti pokusavas biti neprijatelj. A ionako sanse za pobjedu su ti minimalne.

Vidi cijeli citat

Lani su imali oni dobru sezonu i mislim da su dobii nekoga od trojca. Al ljudi su obećali da će odgodit, a na kraju ništa. Naravno svatko želi pobjedit, al ovo je prljav način. Puno, puno gore od onih igrica kad se kaže da netko neće igrat, a osvane na zagrijavanju spreman.

zelenabanana
zelenabanana
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.07.2017.
Poruka: 618
10. listopada 2022. u 20:24

U petak Mornar, subotu cedevita junior? Jadnici nisu htjeli odgodit ili ih niste tražili odgodu par dana? Vjerovatno ovo prvo

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
10. listopada 2022. u 22:16

zelenabanana je napisao/la:

U petak Mornar, subotu cedevita junior? Jadnici nisu htjeli odgodit ili ih niste tražili odgodu par dana? Vjerovatno ovo prvo

Vidi cijeli citat

Ako je tako to je previse, pa nece valjda dan za danom igrati.Ne razumijem zasto ne bi odgodili za nedjelju ovi iz CJ.

Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
10. listopada 2022. u 22:53

Upravo odgledao jučerašnju tekmu. Treća četvrtina bila je nešto najslabije što sam od Cibone vidio u zadnjih 35 godina koliko pratim klub, s više ili manje interesa.. 

[uredio Kracho - 10. listopada 2022. u 22:54]
Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
jankodub
jankodub
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.02.2014.
Poruka: 3.537
10. listopada 2022. u 23:15

Koliko je klub u rasulu navodno nitko nije ni zvao Cedevitu oko termina utakmice.

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
11. listopada 2022. u 00:28

Pa mogao je Sesar zvati, neće ovo dugo.

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
11. listopada 2022. u 08:05

Nije mi jasno da nitko nije trazio odgodu. CJ je sansa za dobiti utakmicu. Po meni protiv Mornara sanse su nam jako jako male. Da se nisu malo potrudili pomaknuti u nedjelju. Nisu mi jasni uopce. Iako kakko kaze kolega prije rasulo je ocito. Vodjenje kluba je nikad gore. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
11. listopada 2022. u 09:37

jankodub je napisao/la:

Koliko je klub u rasulu navodno nitko nije ni zvao Cedevitu oko termina utakmice.

Vidi cijeli citat

Ako je tako, neodgovorno.Ima jos vremena mozda se dogovore i CJ je odgodila s Sibenkom.Mogu to odgoditi za ponedjeljak.

[uredio ZagrebC - 11. listopada 2022. u 09:43]
  • Najnovije
  • Najčitanije