Cibona 2022/23

staropramen
staropramen
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.08.2010.
Poruka: 3.330
13. listopada 2022. u 21:52

Poanta je da daš pare i da se osjećaš kao dio kolektiva koji ne postoji. 

Hezonja + Fortnite = Hezonite
Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
13. listopada 2022. u 22:18

staropramen je napisao/la:

Poanta je da daš pare i da se osjećaš kao dio kolektiva koji ne postoji. 

Vidi cijeli citat


Razumno.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
13. listopada 2022. u 22:43

staropramen je napisao/la:

Poanta je da daš pare i da se osjećaš kao dio kolektiva koji ne postoji. 

Vidi cijeli citat

Znaci sutra idemo na utakmicu koja ne postoji 😃 Ja sam uporan pa se nadam da ce na poluvremenu se pojaviti indijske plesacice.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
14. listopada 2022. u 04:49

E sad će se vidjet koliko Baković može kad nemamo ljubičića a bunda je bolestan.Zbiljak mislim da Baković može puno više od prikazanog u ovih par odigranih utakmica nove sezone,bar u napadačkom djelu.

obrisitonetijace
obrisitonetijace
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 67
14. listopada 2022. u 11:30

Čekaj malo, nema Ljubičića, nema tko čuvat vanjski šut Russella i Mihailovića, a koeficijent 1,60? Tko je tu lud, ovo je blowout realno.

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
14. listopada 2022. u 11:59

Idem stavit plaću na Mornar.

obrisitonetijace
obrisitonetijace
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 67
14. listopada 2022. u 12:07

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.461
14. listopada 2022. u 12:14

obrisitonetijace je napisao/la:

Ja hladno stavio preko 2k na Mornar, dolazim na utakmicu i ako vidite luđaka koji navija za Mornar ja sam, ništa protiv Cibone samo osobna korist.

Vidi cijeli citat

pavicevici su ti slabi na cibonu, mozda ih nagrade dns

Hercules
Hercules
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 64
14. listopada 2022. u 12:22

Dobro, povrijedi nam se Ljubičić i mi ne potpisujemo Domagoja Vukovića - koji trenira sa Cibonom!? Halo!?

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
14. listopada 2022. u 13:03

Hercules je napisao/la:

Dobro, povrijedi nam se Ljubičić i mi ne potpisujemo Domagoja Vukovića - koji trenira sa Cibonom!? Halo!?

Vidi cijeli citat


Ma on je ozljedjen jos par mjeseci do negdje iza Nove. Zasad samo trenira sa Cibonom. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije