Waiter je napisao/la:
Jedna loša pa dobra utakmica.
Vidi cijeli citat
Ma ekipa igra na granicama limita, praktički nisu prošli pripremene, nekoliko igrača je ozlijeđeno, bolesno...Da budem iskren očekivao sam svaku utakmicu aba lige barem -25 pa na dalje. Pobjeda protiv bilo koga mi je bila SF scenariji.
Jedino pravo razočarenje mi je Radovčić, on je trebao biti neki stup momčadi kao igrač koji je već nekoliko godina u Ciboni, igra aba ligu. Imao je uvijek jednog ili dva beka koji su mu oduzimali prostor, a sad igra gore nego kombinirano prve dvije sezone, izgleda kao kadet sa greškama.
Kapusta sa druge strane igra tako da se zapitaš kako je taj momak uopće igrao ht ligu, a ne već barem 2 do 3 godine aba ligu. Jasno, razumijem neke nedostatke, no realno da on ovdje ima nekoliko klasnih suigrača on bi imao svaku tekmu 10-ak asistencija pa na dalje.
I ovako je sa 9 asistencija po utakmici, ukupno 27 u prva tri susreta na drugom mjestu u aba ligi iza Bryanta. Ima samo jednu manje. Nešto nevjerojatno da debitant ostvaruje takve brojke u ovoj poluraspaloj momčadi. Inače, budemo vidjeli kako će to dalje izgledati jer umor odrađuje svoje.
Mali Perasović isto ugodno iznenadio, jako dobra obrana, par zakucavanja iz mjesta pod košem. Jedino ga muči šut, nadam se kako će to ispraviti sa vremenom.
Bundović već klasika, nosi momčad...