Cibona 2022/23

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
15. listopada 2022. u 09:49

Waiter je napisao/la:

Jedna loša pa dobra utakmica.

Vidi cijeli citat


Ma ekipa igra na granicama limita, praktički nisu prošli pripremene, nekoliko igrača je ozlijeđeno, bolesno...Da budem iskren očekivao sam svaku utakmicu aba lige barem -25 pa na dalje. Pobjeda protiv bilo koga mi je bila SF scenariji.

Jedino pravo razočarenje mi je Radovčić, on je trebao biti neki stup momčadi kao igrač koji je već nekoliko godina u Ciboni, igra aba ligu. Imao je uvijek jednog ili dva beka koji su mu oduzimali prostor, a sad igra gore nego kombinirano prve dvije sezone, izgleda kao kadet sa greškama.

Kapusta sa druge strane igra tako da se zapitaš kako je taj momak uopće igrao ht ligu, a ne već barem 2 do 3 godine aba ligu. Jasno, razumijem neke  nedostatke, no realno da on ovdje ima nekoliko klasnih suigrača on bi imao svaku tekmu 10-ak asistencija pa na dalje. 

I ovako je sa 9 asistencija po utakmici, ukupno 27 u prva tri susreta na drugom mjestu u aba ligi iza Bryanta. Ima samo jednu manje. Nešto nevjerojatno da debitant ostvaruje takve brojke u ovoj poluraspaloj momčadi. Inače, budemo vidjeli kako će to dalje izgledati jer umor odrađuje svoje. 

Mali Perasović isto ugodno iznenadio, jako dobra obrana, par zakucavanja iz mjesta pod košem. Jedino ga muči šut, nadam se kako će to ispraviti sa vremenom. 

Bundović već klasika, nosi momčad... 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
15. listopada 2022. u 10:27

m5anjak je napisao/la:

Da nam je dobit i cedevitu sutra, realno smo puno bolja ekipa, ali malo nas je bas, 9 igrača samo, s tim da je Malesevica ustaklo kako kaže Sesar na pressici. Znaci 8 nas ima i vjerujem da su umorni. Nekako se skupit i prelomit ovaj vikend s 2 pobjede, kako bi to bilo dobrooo

Vidi cijeli citat

Ja vjerujem da to mozemo iako se Bunda potrosio maksimalno.Sinoc sam gledao ponovo utakmicu i hrpa trke, blokova i opet i opet ma nevjerovatno kaj je bolestan uspio, srce je to ove ekipe a i motor.

Kako kaze Arizin nosi momcad a sutra ako mogne bilo koliko bu dovoljno. Do pobjede opet i da mogli su to igrati i u ponedjeljak ali neka.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
15. listopada 2022. u 12:06

Cestitan i pitan se ca je sa Radovcicem u koju je on crnu rupu upa.Ovo je lose i more on puno bolje.

Svima pofale i reka bi i Sesaru na vodenju a Bunda nemam rici za tog covika, odveja vas do pobide..Kapusta odlican i more Radovcic ucit od njega.

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.611
15. listopada 2022. u 13:46

Zasto nije igra Ljubicic?

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
15. listopada 2022. u 13:50

Ozljeda

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
15. listopada 2022. u 13:50

Ozljeda

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
15. listopada 2022. u 15:04

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
15. listopada 2022. u 15:25

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

Odgovorit' ću ti u 2 posta. 

Nas 99 posto navijača Cibone na ovom forumu (ili navijača u bojkotu zbog Uprave kao ja) smo 100x već kritizirali i Upravu Cibone i njen dugogodišnji povlašteni tretman. 

Mnogi su se zbog Uprave odrekli Cibone i ne prate više uopće, neki ne odlaze na utakmice i podržavaju samo igrače, i tako...

Šta sad mi imamo po tisućiti put vrtit' jedno te isto, kada mi kao navijači ne možemo ništa promijeniti. Samo bi bili i dalje internet ratnici, a sve ovisi o državnim institucijama, koje nikad ne odrade svoje posao.

 

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
15. listopada 2022. u 15:30

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

... a s obzirom da je ovo istodbno i provokacija...

Mi kao navijači Cibone metemo prvo pred svojim vratima, a ne ulazimo u HDZ-ovo financiranje KK Splita i Zadra. Mogli bi i mi o tome... Kada ne bi bilo posljedica za mene napisao bih ti npr. i tko točno postavlja direktore u KK Splitu...

... pa sramotna suđenja u utakmicama protiv KK Split prošle sezone na štetu Cibone (što ne amnestira dugo razdoblje povijesti u kojoj je bilo u interesu Cibone), a Dino Rađa na vlasti u HKS-u, a HDZ vodi košarku

... i tako, možemo i mi svašta otvoriti, ali ne bavimo se drugima. 

P.S. Navodno je Sesar užasan trener. Kaj se sada bojite "užasnog" trenera i zbrda zdola skupljenih igrača?

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.597
15. listopada 2022. u 15:36

... i naravno, ako je Cibona prekršila neki propis, neka je sukladno tom propisu kazne!

  • Najnovije
  • Najčitanije