Cibona 2022/23

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
16. listopada 2022. u 21:56

I Peras fino igra baš mi drago zbog njega.

Blast
Blast
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 2.349
16. listopada 2022. u 22:50

Waiter je napisao/la:

I Peras fino igra baš mi drago zbog njega.

Vidi cijeli citat


 

Čini se da je pronašao svoju ulogu u seniorskoj košarci. 3D, uz već poznatu snalažljivost pod košem i osjećaj za prostor. Shvatio je da ne može s loptom. Još samo da postane kozistentan.

 

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
16. listopada 2022. u 23:09

Svi ali svi su danas u tako kratkom odmoru dali sto su imali a imali su vise nego CJ Mazalin i Aranitovic odlicni Peras napreduje i sretan sam zbog njega a i nas.

Ma i ostali i mislim da cemo biti vrlo opasna ekipa kad se kompletiramo.

Ovo sto se spominje izgubljene lopte pa svi su bili toliko umorni da su same ispadale.😊 Bravo decki!

kemp3
kemp3
Mali dioničar
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 5.595
16. listopada 2022. u 23:17

Slijedeći tjedan nedjelja točno u podne "kod Brankeca"

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
17. listopada 2022. u 08:43

Svaka cast igracima i treneru. Nije lako sa ovako smanjenim rosterom odigrati dvije utakmice u manje od 48h.

I svakako lijepo razbijanje "gradskog" rivala. Oni definitivno nece biti nikakva prijetnja u PH jer im je ekipa bas losa. Ovako na prvu cini mi se da i Teddyu nije vise do te igracke. Pitanje je samo zbog cega uopce taj klub postoji. Jer osim Kucica, koji je onak ok klinac, koga oni to razvijaju. A usput doveli Marcinkovica i Simona. Nema tu trunke vizije. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
17. listopada 2022. u 09:18

blackmamba24 je napisao/la:

Svaka cast igracima i treneru. Nije lako sa ovako smanjenim rosterom odigrati dvije utakmice u manje od 48h.

I svakako lijepo razbijanje "gradskog" rivala. Oni definitivno nece biti nikakva prijetnja u PH jer im je ekipa bas losa. Ovako na prvu cini mi se da i Teddyu nije vise do te igracke. Pitanje je samo zbog cega uopce taj klub postoji. Jer osim Kucica, koji je onak ok klinac, koga oni to razvijaju. A usput doveli Marcinkovica i Simona. Nema tu trunke vizije. 

Vidi cijeli citat


Gledajući koliko je sponzora za klub kojeg nitko ne prati... Pranje para?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
17. listopada 2022. u 09:27

Nisam mogao gledati ali naklon deckima  i cestitke.Za mene je to bilo ocekivano.

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
17. listopada 2022. u 11:56

Čini se da je u ekipi uspostavljena hijerarhija i da vlada dobra kemija među igračima, a to je često bitnije od indvidualne kvalitete pojedinaca.

Još kad bi uprava pratila momčad pa se potrudila naći jakog sponzora, bar da se vrati dio dugova prema bivšim igračima i trenerima i da sadašnji igrači primaju redovito plaće jer ovo je najjeftiniji roster Cibone ikad.

Jedini koji imaju love su teleoperateri, banke, kladionice/kockarnice i trgovački lanci i tu bi trebalo napipati tko je spreman ući s živom lovom.

Ne bih imao ništa protiv da se klub zove Cibona Kaufland ili Cibona Erste bank npr.

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.264
17. listopada 2022. u 12:10

Na utakmici protiv Mornara izmjenjivale su se reklame. Vidio sam reklame Psk i Vulkala. Jesu oni novi sponzori, ili su od Aba lige? 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
17. listopada 2022. u 14:31

Ako u Gradu Zagrebu nisu sposobni naći 20 malih sponzora bolje da se maknu iz kluba.

  • Najnovije
  • Najčitanije