Cibona 2022/23

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
17. listopada 2022. u 15:46

Waiter je napisao/la:

Ako u Gradu Zagrebu nisu sposobni naći 20 malih sponzora bolje da se maknu iz kluba.

Vidi cijeli citat

Imali su godinu dana i sada bi ti htio da u kratkom roku nalaze sponzori? Pa još traže lika iz vjenčanje i rođak od nekog generala u Kini... 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
17. listopada 2022. u 18:03

Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
17. listopada 2022. u 19:50

Waiter je napisao/la:

Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.

Vidi cijeli citat

Šteta je da Cibona se ugasi ali kako ovi vode sada klub kao da se djeca igra sa igračkom i nikoga ne pitaju kako se igra. Sorry ako sam nekoga uvredio ali tu je čisti "amaterizam" u organizacije a pogotovo o riješavanje problema. Zaduđenje sa posudbe novaca ne od institucija nego od pojedinaca vrlo mi je "čudno". Dug se povečao od lani za još nekih 1M Eura. Ne koristiti marketing kako bi dobio nekih sponzora (sumljivo ili amaterizam) a da završim zatvoriti se u 4 zida bez komunikacije prema vani je čisti "samoubistvo". Teško shvačam ovu upravu. Teško. 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
17. listopada 2022. u 20:19

Rabljan je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.

Vidi cijeli citat

Šteta je da Cibona se ugasi ali kako ovi vode sada klub kao da se djeca igra sa igračkom i nikoga ne pitaju kako se igra. Sorry ako sam nekoga uvredio ali tu je čisti "amaterizam" u organizacije a pogotovo o riješavanje problema. Zaduđenje sa posudbe novaca ne od institucija nego od pojedinaca vrlo mi je "čudno". Dug se povečao od lani za još nekih 1M Eura. Ne koristiti marketing kako bi dobio nekih sponzora (sumljivo ili amaterizam) a da završim zatvoriti se u 4 zida bez komunikacije prema vani je čisti "samoubistvo". Teško shvačam ovu upravu. Teško. 

Vidi cijeli citat

Sve je to tak i mislim da smo doktorirali oko svih problema pisuci o tome.Nazalost nemamo informacija i samo ostaje da podrzimo igrace i trenera.

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
17. listopada 2022. u 23:23

cibonaci je napisao/la:

Rabljan je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.

Vidi cijeli citat

Šteta je da Cibona se ugasi ali kako ovi vode sada klub kao da se djeca igra sa igračkom i nikoga ne pitaju kako se igra. Sorry ako sam nekoga uvredio ali tu je čisti "amaterizam" u organizacije a pogotovo o riješavanje problema. Zaduđenje sa posudbe novaca ne od institucija nego od pojedinaca vrlo mi je "čudno". Dug se povečao od lani za još nekih 1M Eura. Ne koristiti marketing kako bi dobio nekih sponzora (sumljivo ili amaterizam) a da završim zatvoriti se u 4 zida bez komunikacije prema vani je čisti "samoubistvo". Teško shvačam ovu upravu. Teško. 

Vidi cijeli citat

Sve je to tak i mislim da smo doktorirali oko svih problema pisuci o tome.Nazalost nemamo informacija i samo ostaje da podrzimo igrace i trenera.

Vidi cijeli citat

Da slažem se ali kako vidim niti trenera nemamo nego imamo "slubenik Cibone" koji se nesmje dignuti iz klupe i voditi ekipu. Igrača osim par njih ostali nažalost nisu na razini ime Cibone. Već su me frendovi počeli se šaliti da je bolje da se igra pod imenom GORICA 2. I to "nažalost" nije daleko od istine. Sada mi je sve više jasno zašto Rozić poslje puno godina koji je doslovno izbjegavao uzeti Sesara kao trenera sada odmah ga tražio. Neka igraći odrade koliko mogu, ali optimizan nije bas na visoki nivo! Ispadanje iz ABA lige mogao bi biti realnost ako se nešto ne promjeni uskoro. Hej hej hej GORICA... 😪

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
17. listopada 2022. u 23:50

Na što je spala naša Cibona😔

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
18. listopada 2022. u 10:36

Rabljan je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Rabljan je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.

Vidi cijeli citat

Šteta je da Cibona se ugasi ali kako ovi vode sada klub kao da se djeca igra sa igračkom i nikoga ne pitaju kako se igra. Sorry ako sam nekoga uvredio ali tu je čisti "amaterizam" u organizacije a pogotovo o riješavanje problema. Zaduđenje sa posudbe novaca ne od institucija nego od pojedinaca vrlo mi je "čudno". Dug se povečao od lani za još nekih 1M Eura. Ne koristiti marketing kako bi dobio nekih sponzora (sumljivo ili amaterizam) a da završim zatvoriti se u 4 zida bez komunikacije prema vani je čisti "samoubistvo". Teško shvačam ovu upravu. Teško. 

Vidi cijeli citat

Sve je to tak i mislim da smo doktorirali oko svih problema pisuci o tome.Nazalost nemamo informacija i samo ostaje da podrzimo igrace i trenera.

Vidi cijeli citat

Da slažem se ali kako vidim niti trenera nemamo nego imamo "slubenik Cibone" koji se nesmje dignuti iz klupe i voditi ekipu. Igrača osim par njih ostali nažalost nisu na razini ime Cibone. Već su me frendovi počeli se šaliti da je bolje da se igra pod imenom GORICA 2. I to "nažalost" nije daleko od istine. Sada mi je sve više jasno zašto Rozić poslje puno godina koji je doslovno izbjegavao uzeti Sesara kao trenera sada odmah ga tražio. Neka igraći odrade koliko mogu, ali optimizan nije bas na visoki nivo! Ispadanje iz ABA lige mogao bi biti realnost ako se nešto ne promjeni uskoro. Hej hej hej GORICA... 😪

Vidi cijeli citat

Rekao bih da se malo pretjeruje oko Gorice.U Zadru ima igraca iz Sirokog i trener pa nitko ne kaze nije Zadar nego Siroki.Nebitno je to.Imamo igrace koje imamo i najbitnije je da oni pokazu iskorak u igri koliko mogu i da shvate da igra cijela ekipa i da  i da su u Ciboni.

Ima nekih kritika da igraju izmedu sebe, valjda navika ali to treba iskljuciti i gledati bolju poziciju.Nece ni oni a ni Cibona imati koristi od takve igre.

Ako znamo kako smo krenuli i cijelu situaciju i naravno neizvjesnost u buducnosti ne treba praviti problem tko je od kud dosao.

Roster je takav kakav je a znamo da imamo nominalno dva abaligaska igraca Bundovica i Mesiceka i to je to.

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
18. listopada 2022. u 19:44

jura74 je napisao/la:

Na utakmici protiv Mornara izmjenjivale su se reklame. Vidio sam reklame Psk i Vulkala. Jesu oni novi sponzori, ili su od Aba lige? 

Vidi cijeli citat


Jok tamo naši stavljaju tikete na sebe za plaću ;)

hejahejacibosi
hejahejacibosi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2020.
Poruka: 213
18. listopada 2022. u 20:26

Godišnje ulaznice ponovno su u prodaji 21.10. od 15:00 do 17:30h. 

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
18. listopada 2022. u 20:41

Volio bi upoznat lika koji stavi utakmicu u 5 u petak... Zar ne bi bilo bolje npr 8 kada je gotov derbi i kada ljudi zapravo mogu doć sa posla na tekmu

  • Najnovije
  • Najčitanije