Rabljan je napisao/la:
cibonaci je napisao/la:
Rabljan je napisao/la:
Waiter je napisao/la:
Meni je to sve sumnjivo, tu postoji neki nama nepoznat cilj ili ti ljudi stvarno ne znaju dalje od Cibone pa se uhvatili tu ko utopljenik za slamku. No tada bi tražili sponzore, komunicirali s javnošću, nekaj mi opako ipak smrdi u toj priči.
Vidi cijeli citat
Šteta je da Cibona se ugasi ali kako ovi vode sada klub kao da se djeca igra sa igračkom i nikoga ne pitaju kako se igra. Sorry ako sam nekoga uvredio ali tu je čisti "amaterizam" u organizacije a pogotovo o riješavanje problema. Zaduđenje sa posudbe novaca ne od institucija nego od pojedinaca vrlo mi je "čudno". Dug se povečao od lani za još nekih 1M Eura. Ne koristiti marketing kako bi dobio nekih sponzora (sumljivo ili amaterizam) a da završim zatvoriti se u 4 zida bez komunikacije prema vani je čisti "samoubistvo". Teško shvačam ovu upravu. Teško.
Vidi cijeli citat
Sve je to tak i mislim da smo doktorirali oko svih problema pisuci o tome.Nazalost nemamo informacija i samo ostaje da podrzimo igrace i trenera.
Vidi cijeli citat
Da slažem se ali kako vidim niti trenera nemamo nego imamo "slubenik Cibone" koji se nesmje dignuti iz klupe i voditi ekipu. Igrača osim par njih ostali nažalost nisu na razini ime Cibone. Već su me frendovi počeli se šaliti da je bolje da se igra pod imenom GORICA 2. I to "nažalost" nije daleko od istine. Sada mi je sve više jasno zašto Rozić poslje puno godina koji je doslovno izbjegavao uzeti Sesara kao trenera sada odmah ga tražio. Neka igraći odrade koliko mogu, ali optimizan nije bas na visoki nivo! Ispadanje iz ABA lige mogao bi biti realnost ako se nešto ne promjeni uskoro. Hej hej hej GORICA... 😪
Vidi cijeli citat
Rekao bih da se malo pretjeruje oko Gorice.U Zadru ima igraca iz Sirokog i trener pa nitko ne kaze nije Zadar nego Siroki.Nebitno je to.Imamo igrace koje imamo i najbitnije je da oni pokazu iskorak u igri koliko mogu i da shvate da igra cijela ekipa i da i da su u Ciboni.
Ima nekih kritika da igraju izmedu sebe, valjda navika ali to treba iskljuciti i gledati bolju poziciju.Nece ni oni a ni Cibona imati koristi od takve igre.
Ako znamo kako smo krenuli i cijelu situaciju i naravno neizvjesnost u buducnosti ne treba praviti problem tko je od kud dosao.
Roster je takav kakav je a znamo da imamo nominalno dva abaligaska igraca Bundovica i Mesiceka i to je to.