cibonaci je napisao/la:
Kosarkoznalac je napisao/la:
Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...
Vidi cijeli citat
Dobar si, znaci postoje.... da guramo dalje pa dokle ide....a nadam se da cemo prezivjeti.😊
Vidi cijeli citat
Postoje ... velika rijeć. Juniora Cibona ima 6 igrača. Imao je 10 ali struka procijenila kako ima "puno djece u omladinskog pogona) da 4 se mogu zahvaliti. Istina je da 10 godišnji rad prijašne strukture dovela do toga da sadašnja živi od prošlog vremena (glave su ostale u '90 godina) i tako da imaju 6 igrača u juniora , 12 u kadeti i 14 igrača u predkadeti. Jedna Cibona danas kada pitaš klinca koji želi igrati košarku ne želi više doći. Nemaju termina za trening, fali trener za juniore, igraju sa majcama gdje fale brojevi, fale nadmajce. Pitam se kako još nisu riješili HKS sa kojim novcem kadeti i predkadeti (ako se kvalificiraju za jedinstvenu ligu) mogu putovati po našom ljepom Hrvatskom. Jedna od firme koje su blokirali račun Cibone u FINI je baš poduzeće koji je vršio tu uslugu (najam autobusa).
Nadam se da se spase ali kako stoji sada situacija to je samo agonija.
Čestitam Upravi da su stavili tekmu sutra petak u 17:00 sat vremena prije derbi Hajduk-Dinamo. Ako ste željeli što manje gledatelja ČESTITAM. Odličan potez. Amaterizam u najviši nivo!
A coach is someone who can give correction without causing resentment.