Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
18. listopada 2022. u 22:02

Bruh je napisao/la:

Volio bi upoznat lika koji stavi utakmicu u 5 u petak... Zar ne bi bilo bolje npr 8 kada je gotov derbi i kada ljudi zapravo mogu doć sa posla na tekmu

Vidi cijeli citat

Mogli su i u 3 😃 stvarno termin pravi a i ovaj s Megom u podne.Kakvi su nam izgledi s Megom. Dinamo racunam pobjedu.😊

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
18. listopada 2022. u 22:22

cibonaci je napisao/la:

Bruh je napisao/la:

Volio bi upoznat lika koji stavi utakmicu u 5 u petak... Zar ne bi bilo bolje npr 8 kada je gotov derbi i kada ljudi zapravo mogu doć sa posla na tekmu

Vidi cijeli citat

Mogli su i u 3 😃 stvarno termin pravi a i ovaj s Megom u podne.Kakvi su nam izgledi s Megom. Dinamo racunam pobjedu.😊

Vidi cijeli citat


Pazi da se ne preračunaš ;) al megu mislim da dobivamo ak ih je zadar uspio

cib2506
cib2506
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2013.
Poruka: 1.086
19. listopada 2022. u 10:35

Pozitivni pomaci u objavama KK Cibona na društvenim mrežama te zalaganje momčadi na parketu zaslužuju iskrenu pohvalu, naša Cibona ništa manje ni ne zaslužuje!

Velika neizvjesnost ipak ostaje jer tajanstveni izvori financiranja ne donose sigurnost, stoga ne znamo što nam donosi bliska budućnost.
JAVNI odgovor na to pitanje ono je na čemu i dalje inzistiramo i još uvijek čekamo od Uprave Cibone!

#mismocibona

https://www.facebook.com/photo?fbid=556298236496229&set=a.406718881454166

Bruh
Bruh
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2022.
Poruka: 858
19. listopada 2022. u 13:29

Jaki su objave izjavu msc na ig storyu a ne odgovore hahahahaha mislim da nisu do kraja pročitali

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.360
19. listopada 2022. u 13:48

Bruh je napisao/la:

Jaki su objave izjavu msc na ig storyu a ne odgovore hahahahaha mislim da nisu do kraja pročitali

Vidi cijeli citat

Upitno je tko im vodi te društvene mreže i koliko se uopće kuzi u problematiku kluba

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
19. listopada 2022. u 14:31

Meni je upitno kaj nasi forumasi koji su kakti odustali od pisanja na forumu misle da time cine, nista.Njihovo pravo da se povuku ali i moje da to kazem.

Bas sam razocaran, ali hvala nekima koji nas posjete i daju nam podrsku.Najlakse se maknuti i citati sa strane a efekta nema.

Zato igraci sva vam podrska i branite dres Cibone unatoc svima i svemu.HHC

Kosarkoznalac
Kosarkoznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.01.2019.
Poruka: 743
19. listopada 2022. u 23:21

Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
20. listopada 2022. u 11:41

Kosarkoznalac je napisao/la:

Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...

Vidi cijeli citat

Dobar si, znaci postoje.... da guramo dalje pa dokle ide....a nadam se da cemo prezivjeti.😊

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
20. listopada 2022. u 18:43

cibonaci je napisao/la:

Kosarkoznalac je napisao/la:

Juniori dobili Zapad oko 20 razlike znači postoje...

Vidi cijeli citat

Dobar si, znaci postoje.... da guramo dalje pa dokle ide....a nadam se da cemo prezivjeti.😊

Vidi cijeli citat

Postoje ... velika rijeć. Juniora Cibona ima 6 igrača. Imao je 10 ali struka procijenila kako ima "puno djece u omladinskog pogona) da 4 se mogu zahvaliti. Istina je da 10 godišnji rad prijašne strukture dovela do toga da sadašnja živi od prošlog vremena (glave su ostale u '90 godina) i tako da imaju 6 igrača u juniora , 12 u kadeti i 14 igrača u predkadeti. Jedna Cibona danas kada pitaš klinca koji želi igrati košarku ne želi više doći. Nemaju termina za trening, fali trener za juniore, igraju sa majcama gdje fale brojevi, fale nadmajce. Pitam se kako još nisu riješili HKS sa kojim novcem kadeti i predkadeti (ako se kvalificiraju za jedinstvenu ligu) mogu putovati po našom ljepom Hrvatskom. Jedna od firme koje su blokirali račun Cibone u FINI je baš poduzeće koji je vršio tu uslugu (najam autobusa). 

Nadam se da se spase ali kako stoji sada situacija to je samo agonija.

Čestitam Upravi da su stavili tekmu sutra petak u 17:00 sat vremena prije derbi Hajduk-Dinamo. Ako ste željeli što manje gledatelja ČESTITAM. Odličan potez. Amaterizam u najviši nivo!

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
CiBoss702
CiBoss702
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.04.2021.
Poruka: 55
20. listopada 2022. u 19:56

U SN ima intervju sa Sesarom.

Slažem se s njim baš zbog toga jer je raspored ionako nikakav između HT Premijer lige i ABA lige, lakše se mogao derbi pomaknuti, a siguran sam da je svima bolje da je u 20:00h derbi nego u 18h.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije