Cibona 2022/23

jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.258
26. listopada 2022. u 20:08

Hercules33 je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Hercules33 je napisao/la:

Dal su dobili plaću,da nije to možd razlog odlaska maleševića.

Vidi cijeli citat

Dobli su plaću za deveti mjesec 

Vidi cijeli citat

Znači nije se uklopio,a i ono šta je odigrao,očekivao sam više od njega.Znači moguće je možda neko novo ime?

Vidi cijeli citat

Za sada izgleda ništa od pojačanja. 

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.355
26. listopada 2022. u 21:51

kosarka171 je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Očekivao sam više od Malešević, da se nametne kao vođa ove momčadi.

Vidi cijeli citat

Stranac nikad ne može biti vođa osim ako nije za 3 klase bolji od ostalih. Hvala Malesevicu, nije se uklopio, to je i problem trenera jer ga je on odabrao, šteta kaj nije imao strpljenja, možda bi se stvari popravile

Vidi cijeli citat

Vjerovatno bio je izbor Malesevic ili Aranitovic.Malesevic je imao i problema s ledima.Ja bih radije ostavio Aranitovica.

Vidi cijeli citat

Ne vjerujem da je to. Malesevic je četvorka, Aranitovic 2-3. Ono sto je pružao na terenu je bilo ispod očekivanja, ali mora se priznat da pored Mazalina se i nije bas naigrao na svojoj poziciji. Pokušavao je pokrit trojku ali nedovoljno dobar sut za tri ima na toj poziciji. 

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
27. listopada 2022. u 08:33

Ima sanse da dovedemo nekoga kao Nunnally ili recimo LeDay kao pojacanje? Treba nam takav jedan.😀

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
27. listopada 2022. u 08:45

m5anjak je napisao/la:

kosarka171 je napisao/la:

m5anjak je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Očekivao sam više od Malešević, da se nametne kao vođa ove momčadi.

Vidi cijeli citat

Stranac nikad ne može biti vođa osim ako nije za 3 klase bolji od ostalih. Hvala Malesevicu, nije se uklopio, to je i problem trenera jer ga je on odabrao, šteta kaj nije imao strpljenja, možda bi se stvari popravile

Vidi cijeli citat

Vjerovatno bio je izbor Malesevic ili Aranitovic.Malesevic je imao i problema s ledima.Ja bih radije ostavio Aranitovica.

Vidi cijeli citat

Ne vjerujem da je to. Malesevic je četvorka, Aranitovic 2-3. Ono sto je pružao na terenu je bilo ispod očekivanja, ali mora se priznat da pored Mazalina se i nije bas naigrao na svojoj poziciji. Pokušavao je pokrit trojku ali nedovoljno dobar sut za tri ima na toj poziciji. 

Vidi cijeli citat

Nisam mislio pozicijski nego vise na reakciju i na pokazano Aranitovica. A ako racunaju na Vukovica i imas Bakovica na cetiri onda je logicno.

Mazalin isto igra na cetiri tako da je ta pozicija popunjena. Cinjenica da nije bas imao priliku pored Mazalina.

[uredio kosarka171 - 27. listopada 2022. u 08:47]
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
27. listopada 2022. u 09:06

jura74 je napisao/la:

Hercules33 je napisao/la:

jura74 je napisao/la:

Hercules33 je napisao/la:

Dal su dobili plaću,da nije to možd razlog odlaska maleševića.

Vidi cijeli citat

Dobli su plaću za deveti mjesec 

Vidi cijeli citat

Znači nije se uklopio,a i ono šta je odigrao,očekivao sam više od njega.Znači moguće je možda neko novo ime?

Vidi cijeli citat

Za sada izgleda ništa od pojačanja. 

Vidi cijeli citat


Nema ni potrebe ako ne mogu dovesti nekog jačeg igrača.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
27. listopada 2022. u 12:28

Novaca nema a i cemu dovodenje ako su ove informacije tocne.Mislim na Svena i Mesiceka a onda i Ljubicic a na kraju i Vukovic.

Guramo s ovih osam ali me zanima raspodjela minuta kad se ovi vrate.Ja sam za skracenu rotaciju a ne da svi moraju igrati podjednako minuta.

Rabljan
Rabljan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.09.2014.
Poruka: 1.957
27. listopada 2022. u 14:43

Žalosno je gledati klupu Cibone na televiziji. Njih 9 na klupi, pa već kada Cibona ima Juniora i neki treniraju sa prvom ekipom (da mogu barem igrati 5 na 5!) zašto ne skine tih klinaca? Gdje je tu problem? 

A coach is someone who can give correction without causing resentment.
CiBoss702
CiBoss702
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.04.2021.
Poruka: 55
27. listopada 2022. u 15:34

Da u HR košarci cvjetaju ruže tako bi i naši kadeti, juniori napredovali i igrali u seniorima jačih liga. A pošto to godinama zaostaje i sve je lošije, u trenutnoj ekipi Cibone i u ABA ligi nemaju juniori što tražiti jer su generalno fizički preslabi . To je nažalost tako. Treba biti par wunderkindova u juniorima koji toliko odskaču od svoje generacije da bi ih se moglo gurati u ABA ligi. A u ovom tekstu je ABA liga NBA jer nisu ni za HT premijer ligu spremni kako treba. 

Naravno, sve se to može probati i istrpiti, a kako je rezultat je uvijek prioritet pogotovo u ovakvim vremenima od toga nema ništa.

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.355
27. listopada 2022. u 16:22

Sutra igrač vise u rotaciji 💪🏼

hejahejacibosi
hejahejacibosi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2020.
Poruka: 213
27. listopada 2022. u 17:16

Vraća se Smajli! Ajmo po pobjedu sutra. 

  • Najnovije
  • Najčitanije