Mi zapravo imamo jako sličnog igrača Badžimu. Barta. Ne uspoređujem njihove karijere, uspoređujem karakteristike. Obadvojica su loši obrambeno a vrlo dobri šuteri izvana, ali se moraju igrati akcije za njih, niti jedan nije Curry da može lemat trice preko ruke.
Odlično ako Badžim dođe, jer nemamo nekog izbora. Malo bi mi bilo previše da i Jordano dođe, tri slična profila igrača bez neke obrane.
Šišku treba dati bolju ponudu i dati mu državljanstvo. Ako on ode treba tražiti prvenstveno dobrog razigravača, bez dobrog pleya ni Badžim nema nekog smisla. Radovčić definitivno nije razigravač. i nekako mi je dojadio sa svojom bezidejnošću. Evo zapeo mi za oko Adam Somogyi iz Szolnokija, 20 asista je imao na jednoj tekmi i to u finalu Mađe, ali evo šteta, potpisao za Bilbao.
Biti će nekako najveći problem na petici, sve šta je dobro nedostupno nam je, ali dao bih ruku za jednog od braće Ivišić. Stoga prihvaćam i ostanak Lončara, a i Čakaruna, jer mi njih ne možemo zamijeniti, niti imamao s kime baš.
Braća Drežnjak, ok znamo šta mogu. Neki stranac jak na skoku da može odigrati na obadve centarske pozicije podjednako dobro. Plus Vrankić.
O Gnjidiću nz šta bih rekao, on ako nema neku bitniju ulogu on je beznačajan. A čisto sumnjam da bi dobio neku bitniju ulogu u Ciboni. Ali trebaju nam tri pleya pošto će se igrati na tri fronta.
Ako se ne varam Sikirić je potpisao na 3 godine za Split a ostala mu je još jedna, tako da čisto sumnjam da bi se plaćala odšteta za njega. Nz kakva je situacija sa Krševanom Klaricom, radije bih njega uzeo.
[uredio Warren - 26. lipnja 2026. u 01:25]