Cibona 2026/27

Kanonik
Kanonik
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2021.
Poruka: 293
25. lipnja 2026. u 23:39

Je li Badžim najbolje što Cibona može naći od domaćih igrača na toj poziciji - JE.

Je li Badžim igrač za prvu petorku BCL i ABA ligaša - NIJE.

OPG Cibona
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
25. lipnja 2026. u 23:41

Kanonik je napisao/la:

Je li Badžim najbolje što Cibona može naći od domaćih igrača na toj poziciji - JE.

Je li Badžim igrač za prvu petorku BCL i ABA ligaša - NIJE.

Vidi cijeli citat

Po cemu on nije za prvu petorku? Realno se mozete tuc nogon u guzicu ako ga dovedete. Momak zabija po 11 poena u ligi koja je realno dosta jaca od abe....

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 23:43]
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 845
25. lipnja 2026. u 23:42

Da šta nego je, budite sretni ako uspijete dovest Badzima

KK26
KK26
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.06.2026.
Poruka: 13
25. lipnja 2026. u 23:50

Ako Badzim dodje to je premija. 
zao mi je sta nisu Robersona produzili, a sve se bojim da bi i Sisko mogao negdje za boljom ponudom, iako bi zelio on ostat. 

Produzio bih i Loncara na koncu jer necemo lako nac toliko tijelo, i to sa Hr papirima, sta god tko mislio. A uostalom i solidan playoff je odigrao. 

Serdarusic isto mora ostat kao back-up krilo.  

ronihr
ronihr
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.03.2015.
Poruka: 2.210
jučer u 00:45

Neki ovdje diskutiraju o Badzimu.To je trenutno najbolji hrvatski igrac kojeg mozemo dovesti.Igrac koji je uza rotacija reprezentacije ,kada je kompletna.I definitivno igrac za BCL/ABA. Samo nisam bas siguran da cjenovno to mozemo ispratiti.

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
jučer u 00:58
gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.757
jučer u 01:05

Meni nije jasno da neko može napisat da Badžim nije za prvu ekipu abaligaša. Aj još za bcl mogu i shvatit, al ovo prvo ne mogu. Zaboravljate da on nije godinu dana igra zbog ahilove. To je jebena ozljeda i mislin da je on izaša iz nje na najbolji način. 

I mislin da se previše gledaju pojedinci i imena, ko da nikad malo slabije ekipe nisu dobivale jače, itekako jesu. Triba prihvatit činjenicu da je budžet koliki je i da triba stvorit dobru EKIPU koja će imat muda i gard da može igrat sa svima. Ko šta je ova sad nedavno osvojila naslov protiv objektivno jačeg protivnika. 

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 26
jučer u 01:19

Mi zapravo imamo jako sličnog igrača Badžimu. Barta. Ne uspoređujem njihove karijere, uspoređujem karakteristike. Obadvojica su loši obrambeno a vrlo dobri šuteri izvana, ali se moraju igrati akcije za njih, niti jedan nije Curry da može lemat trice preko ruke. 

Odlično ako Badžim dođe, jer nemamo nekog izbora. Malo bi mi bilo previše da i Jordano dođe, tri slična profila igrača bez neke obrane.

Šišku treba dati bolju ponudu i dati mu državljanstvo. Ako on ode treba tražiti prvenstveno dobrog razigravača, bez dobrog pleya ni Badžim nema nekog smisla. Radovčić definitivno nije razigravač. i nekako mi je dojadio sa svojom bezidejnošću. Evo zapeo mi za oko Adam Somogyi iz Szolnokija, 20 asista je imao na jednoj tekmi i to u finalu Mađe, ali evo šteta, potpisao za Bilbao. 

Biti će nekako najveći problem na petici, sve šta je dobro nedostupno nam je, ali dao bih ruku za jednog od braće Ivišić. Stoga prihvaćam i ostanak Lončara, a i Čakaruna, jer mi njih ne možemo zamijeniti, niti imamao s kime baš.

Braća Drežnjak, ok znamo šta mogu. Neki stranac jak na skoku da može odigrati na obadve centarske pozicije podjednako dobro. Plus Vrankić.

O Gnjidiću nz šta bih rekao, on ako nema neku bitniju ulogu on je beznačajan. A čisto sumnjam da bi dobio neku bitniju ulogu u Ciboni. Ali trebaju nam tri pleya pošto će se igrati na tri fronta.

Ako se ne varam Sikirić je potpisao na 3 godine za Split a ostala mu je još jedna, tako da čisto sumnjam da bi se plaćala odšteta za njega. Nz kakva je situacija sa Krševanom Klaricom, radije bih njega uzeo.

[uredio Warren - 26. lipnja 2026. u 01:25]
katapult
katapult
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 565
jučer u 01:29

Znatiželja je napisao/la:

https://www.hks-cbf.hr/3x3/2026/povijesni-uspjeh-cibone-3x3-finale-challengera-u-mongoliji-i-plasman-na-world-tour-u-lausannei/

Rasturate na svim poljima. Možda netko od ovih dobaci I do prve ekipe? 

Vidi cijeli citat


Ovdje je Cibona ispala puno pametnija od ostalih naših ekipa. Dogovorili su se s daleko najboljom 3x3 ekipom u Hrvatskoj koja je najaktivnija van zemlje i odnosi većinu turnira u Hrvatskoj. A 3x3 raste zadnjih godina i uboli su pravi trenutak.

Na kraju krajeva, dovoljna je reklama (i trn u oku Zadranima) što se na ovom velikom turniru u Zadru (koji je bio dobro medijski pokriven) natjecala naša ekipa pod imenom Cibona. Tako da u 3x3 svijetu Hrvatska = Cibona, a samo zato što je uprava djelovala pametno i pravovremeno.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 845
jučer u 01:50

Da imas pravo dobar je Bart,a jos je i jeftiniji od Badzima, nadam se da će te poslusat Rozić 

  • Najnovije
  • Najčitanije