Cibona 2026/27

Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 669
jučer u 14:25

Kuki Route 66 je napisao/la:


Da se mene pita ja takvima koji se ne slažu s igranjem 3 natjecanja ne bi dozvolio kupnju ulaznica! Ma kaj ulaznica, ne bi im dao ni da gledaju utakmice na tv!

Vidi cijeli citat


Hahaha Kuki, opusti se čovječe. Znam da si ti starijeg kova, iz onog bivšeg režima pa bi sve rješavao zabranama i pendrekom, al ima svak pravo na svoje mišljenje.

[uredio Mishko15 - 26. lipnja 2026. u 14:26]
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.529
jučer u 14:35

Možda bi trebali istupit iz Premier lige. Mi smo prevelik klub ponovo postali da bi se tamo pokazivali. I to još 33 puta!

quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 418
jučer u 14:45

David Bowie je napisao/la:

Bokte, mi ko da idemo na olimpijadu, važno je sudjelovati:). Jesmo li zaboravili što je sport: dobiti svakoga u svako vrijeme na svakom parketu. Igraj natjecanje koje želiš osvojiti i imaš resurse za to. Mi od kluba napravili Sorbonu :)

Vidi cijeli citat

Bas tako se cini, vazno je sudjelovati a rezultat, koga briga. Nitko nije protiv 3 pa i 4-5 natjecanja ali ljudi trebas imati resurse, novce, igrace, trenere, plan a ne grlom u jagode pa sto bude. Mislim da to vecinu muci? Ja se nadam da ovi koji odlucuju, su odlucili,  znaju sto rade i imaju plan? Nabrajati hrpu imena igraca i raspravljati mi nema smisla. Nas i tako nitko nece pitati a i gospoda su placena da preuzmu odgovornost.

[uredio quiksilver - 26. lipnja 2026. u 14:50]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 576
jučer u 14:47

Mishko15 je napisao/la:

Kuki Route 66 je napisao/la:


Da se mene pita ja takvima koji se ne slažu s igranjem 3 natjecanja ne bi dozvolio kupnju ulaznica! Ma kaj ulaznica, ne bi im dao ni da gledaju utakmice na tv!

Vidi cijeli citat


Hahaha Kuki, opusti se čovječe. Znam da si ti starijeg kova, iz onog bivšeg režima pa bi sve rješavao zabranama i pendrekom, al ima svak pravo na svoje mišljenje.

Vidi cijeli citat


Je, živi sam svjedok kak je u prošlom režimu sve bilo zabranjeno. Da sad ne nabrajam kaj je sve bilo zabranjeno. Eto, tek zadnjih 30 godina počeo sam živjeti život.

[uredio Kuki Route 66 - 26. lipnja 2026. u 14:48]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 14:52

Dok se ne digne budžet nema ništa ni od abe ni od bcl-a, trebo je Victor ušpricat više novaca, ako hoče instant uspjeh, ali on gradi nešta kao, puno više para kad ušprica biće bolje, za što skuplje stranceee

chempo987
chempo987
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2024.
Poruka: 159
jučer u 15:16

ljudi ja bi ipak pustio dok ne saznamo koliki je zaista budzet jedino ako netko sa sigurnoscu zna da je 1.6 mil ( dobro nesto manje nakon placanja aba lige ....) ali ajmo pricekat dok se netko ne oglasi iz kluba i dok pocne sluzbeno potpisivanje igraca. Mislim da s rosterom od kvalitetnih 14-15 igraca moze odigrati kvalitetno sva tri natjecanja. Ako Zadar moze igrati s 7 igraca cijelu sezonu i ne osjetiti preveliki umor onda mislim da Cibona moze nesto smisliti sa vecim fondom igraca. 

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.316
jučer u 15:20

Iobit je napisao/la:

Dok se ne digne budžet nema ništa ni od abe ni od bcl-a, trebo je Victor ušpricat više novaca, ako hoče instant uspjeh, ali on gradi nešta kao, puno više para kad ušprica biće bolje, za što skuplje stranceee

Vidi cijeli citat


Možda se zainati kad vidi prvu sezonu dvije da smo vreća za napucavanje, pa doda gas i uloži nekoliko puta više...

[uredio Mihael19 - 26. lipnja 2026. u 15:20]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.343
jučer u 15:20

Ma sve eventualne pohvale i zasigurne kritike idu Victoru, to je njegov klub, on tu može radit šta god hoće, vjerujem da ni jedan potez nije napravljen bez njegovog odobrenja, tako da to više nije klub ničiji osim njegov, sve što on odluči to je tako, kao rijeka u nogometu, mogu ljudi pričat šta hoće, privatnik tamo može ako hoće Vigu barta stavit da igra euroligu, sve je moguće u privatnim rukama

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.159
jučer u 16:10

Mishko15 je napisao/la:

Kuki Route 66 je napisao/la:


Da se mene pita ja takvima koji se ne slažu s igranjem 3 natjecanja ne bi dozvolio kupnju ulaznica! Ma kaj ulaznica, ne bi im dao ni da gledaju utakmice na tv!

Vidi cijeli citat


Hahaha Kuki, opusti se čovječe. Znam da si ti starijeg kova, iz onog bivšeg režima pa bi sve rješavao zabranama i pendrekom, al ima svak pravo na svoje mišljenje.

Vidi cijeli citat

Je gadno je bilo, od 79 do 91 klubovi iz takve trule države su od 14 naslova osvojili 7 (i još je Pero sj...  osmu ) 

Warren
Warren
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 24
jučer u 16:42

Ja mislim da budemo kanta za napucavanje, bit će poduplan budžet a roster će morati biti podug što znači i igrači slabije kvalitete da se to može sve izgurati bez većih problema na 3 fronte, a onda će nas i Zadar nalupati sa 8 igrača u finalu hr prvenstva.

[uredio Warren - 26. lipnja 2026. u 16:43]
  • Najnovije
  • Najčitanije