Hrvatska košarkaška reprezentacija

Grašak1
Grašak1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.03.2026.
Poruka: 25
jučer u 23:32

Idemo otvoriti okice i zapitati se da l je ikad i jedna reprezentacija imala pomoćnika za izbornika? I druga stvar Simon je bio odličan igrača a to ne znači itd itd

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.024
jučer u 23:37

štefek je napisao/la:

Nadam se da je Tomo danas naučio da nije u stanju motivirat igrače da izgaraju za sveti dres u prijateljskim tekmama. Bog mu pomogao da ih motivira protiv Izraela. 

Vidi cijeli citat

Treba ga pod hitno zamjeniti sa nekim tko zna što radi glavni trener, a pomoćni je tu samo da pomogne nekome.

Dugi
Dugi
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.07.2025.
Poruka: 75
danas u 00:16

malo jača verzija vječnog pomoćnog splitskog uhljeba.

Alego
Alego
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.03.2026.
Poruka: 40
danas u 00:41

Opet sve sami stručljaci

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 174
danas u 00:43

Hrpa usijanih glavi nakon nebitne utakmice. Pustis decke da vidis ko sta moze, ko je u kakvom stanju i da se zagriju. 

C tim italije? Pa ko im fali? Deda melli i fontechio iz nba, ko nama matkovic, svi ostali su tu.. mozda nico mannion, neznam kog sam zaboravio al igrali im procida spagnolo tonut itd, neznam sta pricate

Opusteno, bit ce to dobro

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 10:40

Dobar dan,

neproglašenom mvpiju Esp lige očito je Main Kampf dodatno poremetio ionako sfušano posložene moždane vijuge. Taj kad i ima dobre brojke sila mi srat (op. baš kao što je njemu sila, barem prema faci koju ima u igri, vjerovatno i van nje) kad vidim kako ružnu košarku igra. Ne zna se koji element košarkaške igre ružnije/nepravilnije izvodi. Uključujući "skriveno" križanje prilikom ulaska na teren. Znam, znam, jbš estetiku u sportu, odavno je postala nebitna. U košarci još od vremena Mršića, Marcelića, Damira Tvrdića, Đouka, Tomeljaka, RozeViroze i ostalih košarkaških virtuoza (op. RozaVirozaVirtuoza 🤭).

Nego, znam da se jučer igrala trening tekma, ali dovoljno da se bez ikakve mogucnosti da pogriješim zaključi, da se recimo skupe najbolje mogući rosteri europskih reprezentacija i da se igra za istač mi teško pa i nemoguće možemo biti među prvih 10/12. Recimo da samo Zubac, Hez i donekle Šiši i Matković mogu igrati košarku na nivou koja bi mogla voditi ka nekom dobrom rezultatu. Smith je ko reklama za davnašnje piče, "nit je vino/play, nit je voda/"dvojka", to je Traubisoda". Ostali, Badžim, Božić, Branković, Škare, su po kvaliteti 3. europska liga. Jbg, istini treba pogledati u oči. Koliko god bolna bila.

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 11:01]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.448
danas u 10:49

Davad skara je ove sezone pokaza da je ozbiljan igrac na razini eurocupa, kamo srice da imamo jos takvih igraca

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 10:52

xxx01 je napisao/la:

Davad skara je ove sezone pokaza da je ozbiljan igrac na razini eurocupa, kamo srice da imamo jos takvih igraca

Vidi cijeli citat


Je, u pravu si. Samo što takvih sve iole ozbiljnije europske reprezentacije imaju na bacanje.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.448
danas u 11:06

To je drugi par rukava

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
danas u 11:10

Rotacija Smitha, Mavre, Badžima, Heza, Škare, Šarića, Zubca, ostali nek griju klupu.

  • Najnovije
  • Najčitanije