Dobar dan,
neproglašenom mvpiju Esp lige očito je Main Kampf dodatno poremetio ionako sfušano posložene moždane vijuge. Taj kad i ima dobre brojke sila mi srat (op. baš kao što je njemu sila, barem prema faci koju ima u igri, vjerovatno i van nje) kad vidim kako ružnu košarku igra. Ne zna se koji element košarkaške igre ružnije/nepravilnije izvodi. Uključujući "skriveno" križanje prilikom ulaska na teren. Znam, znam, jbš estetiku u sportu, odavno je postala nebitna. U košarci još od vremena Mršića, Marcelića, Damira Tvrdića, Đouka, Tomeljaka, RozeViroze i ostalih košarkaških virtuoza (op. RozaVirozaVirtuoza 🤭).
Nego, znam da se jučer igrala trening tekma, ali dovoljno da se bez ikakve mogucnosti da pogriješim zaključi, da se recimo skupe najbolje mogući rosteri europskih reprezentacija i da se igra za istač mi teško pa i nemoguće možemo biti među prvih 10/12. Recimo da samo Zubac, Hez i donekle Šiši i Matković mogu igrati košarku na nivou koja bi mogla voditi ka nekom dobrom rezultatu. Smith je ko reklama za davnašnje piče, "nit je vino/play, nit je voda/"dvojka", to je Traubisoda". Ostali, Badžim, Božić, Branković, Škare, su po kvaliteti 3. europska liga. Jbg, istini treba pogledati u oči. Koliko god bolna bila.
[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 11:01]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.