Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
20. kolovoza 2014. u 21:08
jebi rudya 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:09
Hranite tomića s crvenim mesom!!!
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
20. kolovoza 2014. u 21:10
Dajte malo, kako igramo, jel ih tučemo (i u doslovnom smislu)? Reza? Kako igraju Dario i Mario?
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:10
uopce nemamo ofenzivni skok, sa druge strane oni ga imaju i previse... da smo to iskontrolirali, mogli smo imati dobru prednost.

Ovako, egal.
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
20. kolovoza 2014. u 21:11
tolko dobrih amera po europi a mi uzmemo ovog
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:11
Suci jebem vam mater!
cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.765
20. kolovoza 2014. u 21:11
kakvo je ovo suđenje... presmješno...
http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
20. kolovoza 2014. u 21:11
sramotno domaćinsko suđenje, nije da nismo očekivali ali pa šta je ovo?
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.389
20. kolovoza 2014. u 21:12
Oliver zadnja tri napada u prazno , prvo air ball , zatim onaj ulaz koji je promašio , a treći put otišao u aut!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:12
haha cim cigan ne zna sto ce sa loptom, tu je sudac da svira faul

pu!
  • Najnovije
  • Najčitanije