Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
20. kolovoza 2014. u 21:18
nemrem vjerovat...

dali su tehničku Marcu! čudo da ga sudac nije pustio da mu se unosi u lice...
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.386
20. kolovoza 2014. u 21:18
Kakav pritisak Španjolaca na suđene , čim nešto nama dosudi odmah idu sucu prosvjedovati!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:18
Ovom sucu nisu objasnili kako se sudi... di ces Marcu tehnicku, nemoj da te FIBA posalje da sudis u eskimskoj ligi.
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.667
20. kolovoza 2014. u 21:18
I još se ovaj Gasol im obraza unosit sucima u lice zbog jedne odluke. Sad barem sigurno znam koje će mi biti simpatije na SP-u, svi protivnici Španjolske.
I'm not mean, you're just a sissy.
lacas
lacas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2012.
Poruka: 2.090
20. kolovoza 2014. u 21:19
zoricu jebem ti tita, idi vjezbaj slobodna
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
20. kolovoza 2014. u 21:19
to krunooo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:19
e jebo te Zoric te jebo i 1/4 bacanja

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
20. kolovoza 2014. u 21:19
trica nas dobro sere...

a Žorić 1 od 4 slobodnih...ajde brate - koncentriraj se!
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.386
20. kolovoza 2014. u 21:20
Navi3 je napisao/la:
to krunooo
Vidi cijeli citat


Luka
cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.765
20. kolovoza 2014. u 21:20
jako dobro šuterski ovo izgleda, dosta je to bolje od onog turnira u Francuskoj...
http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
  • Najnovije
  • Najčitanije