Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:21
da je ovakva trica na kraju utakmice... nema veze sto je prijateljska

dobro igraju nasi, ja sam zadovoljan, vidi se veliki napredak u odnosu na proslu godinu... Spanjolci su evidentno jaca ekipa, ali nase vrijeme tek dolazi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:21
Babić :)
lacas
lacas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2012.
Poruka: 2.090
20. kolovoza 2014. u 21:21
vjezbali su nasi sut, fino to izgleda..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 681
20. kolovoza 2014. u 21:21
Puna dvorana prijateljska tekma baš me zanima kako će biti kod nas u areni
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2013.
Poruka: 441
20. kolovoza 2014. u 21:22
14 koševa bojana već, a nije se ni vidjelo da troši lopte.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:23
Usudim se reci da je Jaskova ekipa igra bolji napad od Spanjolaca, njih sere trica, sere i nas istina, ali oni su vec imali 16 jebenih slobodnjaka, zato je samo +2 za nas

di sam ovo vec gledao, Spanjolci 1000 slobodnjaka, nasi 7? neko EP valjda
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:23
Ovo obećava! Bogdanović i dalje trpa ko da igra za Zrinjski. Kad treba pogode i Simon i Ukić i Markota i Babić.


Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
20. kolovoza 2014. u 21:23
ARIZIN je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
to krunooo
Vidi cijeli citat


Luka
Vidi cijeli citat

nisam dobro vidio, a komentator govori "kruno" 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2012.
Poruka: 2.425
20. kolovoza 2014. u 21:25
hebeš mi sve ako neću navijat i za srbe protiv ovih cigana!
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
20. kolovoza 2014. u 21:25
Igramo predobro, baš predobro ako se zna da je do prvenstva još 10 dana. Malo me to brine

Valjda je to rečeno 1000 puta, ali ova španjolska reprezentacija je rijetko viđen skup gadljivih likova. Trebaš imati obraz ko đon da se unosiš sucu zbog jednog ''škakljivo'' dosuđenog daula u napadu na kraju poluvremena u kojem su te 20 puta slali na liniju za slobodnjake.

Prezadovoljan sam sa ovih 20 minuta, nadam se da ćemo nastaviti ovako koncentrirano.
  • Najnovije
  • Najčitanije