Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
20. kolovoza 2014. u 21:33
promjenili zastavu, sram ih da ih kostarika tuče na poluvremenu
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
20. kolovoza 2014. u 21:34
Je li poluvrijeme? Koliko faula su dosudili/izmislili Šariću? Nekako slutim da će suci u poluvremenu biti pozvani na informativni razgovor, tek da se podsjete tko su svjetski prvaci u ljigavštini.
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:36
vidjeli smo da mozemo i sa najboljima, sad povuci rucnu, neka nas razbiju, nije bitno

ja sam vidio sto sam htio, ovako igrati na SP i moze se do nekog rezultata, mozda do polufinala, sto bi bio pun pogodak. Ja zadovoljan i sa nekim petim, sestim mjestom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:36
Jotojoto je napisao/la:
Je li poluvrijeme? Koliko faula su dosudili/izmislili Šariću? Nekako slutim da će suci u poluvremenu biti pozvani na informativni razgovor, tek da se podsjete tko su svjetski prvaci u ljigavštini.
Vidi cijeli citat


Pocinje drugo, imamo +2, napad je nas.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.527
20. kolovoza 2014. u 21:38
Koraci Ukica???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:38
haha sad nam sude i nepostojece faule u napadu

kompenzirati Marcu tehnicku, dosla direktiva
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:39
Dve banane Marca gasola :(
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
20. kolovoza 2014. u 21:39
par glupih poteza nasih u napadu
dajmituprijavuvecjednom
dajmituprijavuvecjednom
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.06.2010.
Poruka: 11.664
20. kolovoza 2014. u 21:39
coki175 je napisao/la:
Koraci Ukica???
Vidi cijeli citat




Aj dobro, ako ništ drugo barem znamo kaj nas očekuje uskoro.
I'm not mean, you're just a sissy.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
20. kolovoza 2014. u 21:39
napad s Ukićem nam je loš...
  • Najnovije
  • Najčitanije