Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.073
20. kolovoza 2014. u 22:12
I onda imaju obraza organizirati anketu s pitanjem "zašto ih ne vole"! Treba nekome platiti da ih sve polome. Znam da nije sportski, ali nije ni ovo večeras. Ili da im netko prenese kakvu bezazlenu crijevnu virozu da ostatak priprema provedu u WC.
obećao sam adminu da ću biti dobar
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
20. kolovoza 2014. u 22:14
lukša napokon pravi potez!
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
20. kolovoza 2014. u 22:16
na poluvremenu trebalo prekinut utakmicu, što je najgore, bojim se da naši nakon ove glamurozne lakrdije španjolaca ne izgubiju samopouzdanje jer u ovoj četvrtini ne liče na košarkaše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 463
20. kolovoza 2014. u 22:17
Španjolci 40 slobodnjaka mi 9 
Edit: 42 - 9
[uredio majki - 20. kolovoza 2014. u 22:18]
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
20. kolovoza 2014. u 22:18
majki je napisao/la:
Španjolci 40 slobodnjaka mi 9 
Vidi cijeli citat

kad ni ne ulazimo u reket
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
20. kolovoza 2014. u 22:18
a jesmo se raspali
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
20. kolovoza 2014. u 22:19
njima neće pomoć ni 10 sudaca kontra amera
Virujmo struci
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. kolovoza 2014. u 22:19
nadam se da naši ne budu šutjeli ko pizde na press konferenciji

protiv ovakvih stvari treba dignut glas, nije to prvi put i ne govorimo o 2-3 sporne odluke već o 20-30 odluka i namjernoj sudačkoj makljaži..

e sad, ja znam da su Španjolci cigani kakvih nema, ali čemu sva ovakva parada na jebenoj prijateljskoj utakmici? volio bih znati jel i njihovim igračima neugodno nakon ovoga
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 22:20
Jel moze netko napisati zavrsni rezultat?
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.377
20. kolovoza 2014. u 22:20
Captain Jack je napisao/la:
nadam se da naši ne budu šutjeli ko pizde na press konferenciji

protiv ovakvih stvari treba dignut glas, nije to prvi put i ne govorimo o 2-3 sporne odluke već o 20-30 odluka i namjernoj sudačkoj makljaži..

e sad, ja znam da su Španjolci cigani kakvih nema, ali čemu sva ovakva parada na jebenoj prijateljskoj utakmici? volio bih znati jel i njihovim igračima neugodno nakon ovoga
Vidi cijeli citat


Ma poznavajući Repešu vjerojatno će reći da su Španjolci bili jača momčad...
  • Najnovije
  • Najčitanije