Poruka: 1.224
11. veljače 2023. u 13:19

makina je napisao/la:

Kučić je igra 7+5 minuti i teškoj ocinjivat igru u takoj minutaži.

Ka se baci oko na statistiku igrača koji igradu ispo 20 minuti ovi boji ležu između 7-8 koševa 2-3 skoka i 2-3 asista. Toj najteža minutaža za odigrat. More ti uletit kaka dobra utakmica al obično su prosične. Tos tri do četri ulaza u igru od 5-6 minuti i akos odma uvatja ritam i ima sriće da baluni dođu do tebe, nešto učiniš.

Svi igrači najčešće jemadu serije u kojin stane ti boji učinak. Ako jemaš komod od 30 minuti virovatnijej daš ulovit tu serju. Tako je i kod Kučića.

Uzmimo Simona. U svoji 13 minuti prvog poluvrimena je zabija 15 koševa i podilija 2 asista. U drugome ispada da ni izlazija i za 20 minuti zabija 6 koševa i da 3 asista.

U zanjoj četvrtini ni koša. I sa daj Simon jema rolu 5 min*4  i ritam drugog poluvrimena, taman bi leža di i ovi šta generalno igradu iscipkano 3 do 4 ulaza u igru.

Nima tu puno filozofje. Treneri diktiradu učinak igrača u rosteru. Nike puštu da radu šta oće a nike sputavadu.

Vidi cijeli citat

Puno tih stvari se ne moze iscitat iz statsa, ne mozes iscitat Simonovo navlacenje igraca i sigurnost u prijenosu.

Ne mozes vidjet Kucicev start u prvih 5, apsolutna nemoc 7 minuta od prvih 10 i  2 faula ... koja sile trenera da ga izvadi( protiv najgore ekipe lige). Dok malo stariji Serdarusic iskoristava svoje minute i ne mozes ga izvadit da hoces.

kemp3
kemp3
Pristupio: 16.07.2016.
Poruka: 4.171
11. veljače 2023. u 13:22

HPG, jasno je da je Simon puno bolji.

Stvar je samo u tome da si nakon lošeg ulaska prikovao Kučića za klupu u nebitnoj utakmici protiv Gorice i poslije mu dao još koju minutu, umjesto da mu daš minute da se ispravi. Zato je problem njegovih samo 12 minuta.

Samo je pitanje cilja Cedevite. Ako je cilj osvojiti naslov, onda u redu. Ako je cilj razvoj igrača, onda nije u redu.

11. veljače 2023. u 13:25

kemp3 je napisao/la:

Ja stvarno to razumijem, ali moras mi pokazat nesto. Jucer je Mula morao birati izmedu da ga nastavi igrati ili da pobjedi utakmicu, protiv Gorice...

Kao igrač ne smiješ dopustiti da trener mora birati izmedu to dvoje.

11. veljače 2023. u 15:06

po trenutnoj formi sve ako ne  polufinale F4 bi bilo razocarenje, ono ostalo ce se vidjet.

no bajdevej, ne znam kako je uopce sustav doigravanja ove sezone? ok liga prvaka ..a onda? kako ce se odredit prvak, da l ima F4sa serijama, ili kako?

[uredio narada108 - 11. veljače 2023. u 15:06]
11. veljače 2023. u 15:44

narada108 je napisao/la:

Slažem se, ja ocekujem finale kupa i prvenstva po trenutnoj formi.

makina
makina
Mali dioničar
Pristupio: 29.11.2013.
Poruka: 5.737
11. veljače 2023. u 15:59

Ništa tragično ni bilo u prvi 7 minuti Kučića osin šta ni bija faktor ka i većina tada na terenu jeres sve učinli Simon i Topolović.

Prvi faul Kučića ...ono. Mogaj ga i ne svirat. Faljena trica i ulaz, dobro odvlačenje obrane i asist Simonu. Izvučen na +10 tako da rez ni bija ugrožen, al ajmo reć logična izmina.

U prvi pet minuti kaj Gorica smanjla rezultat, Kučić je platija izlaskon tricu Lužajića kojij ostavjen nebranjen. Kučić je drža Uljarevića a jedini koji nikog ni pokriva je Serdarušić.

Inače daj recmo mladi igrač odigra nako šugavu obranu ko Simon u ti 5 minuti, šperilo bi ga vanka uz salve dernjave. Prvo mu Mašić smisti tricu "in the face", pa mu Batur uzme u napadački skok i zabije dvicu i onda ga Gunjina ostavi u prvon korakuu i zabije ulaz. Uz krivo dodani balun apsolutno najgori igrač Cedevite na terenu.

A sve platija Kučić zbog Ležajićeve trice.

11. veljače 2023. u 16:03

U principu se slažem s većinom napisanog. Međutim, ako si baš gledao utakmicu onda si morao vidjeti da je Kučić potpuno izvan ritma i bilo bi kontraproduktivno forsirati ga jučer.

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
11. veljače 2023. u 16:04

I ondak kratak ulazak ponovo i toj to.

Znaci start -> 7 min -> rezultat nije ugrozen, nije bio faktor, ali 2 bezveze faula -> logicna izmjena

2. poluvrijeme

start- 5 min -> rezultat ugrozen dolazak Gorice na -4 -> logicna izmjena -> povrtaka gorice na -10+

U prvoj izmjeni 2 faula u drugoj ugrozen rezultat, nista ovdje Mula nije skandalozno napravio.

11. veljače 2023. u 16:13

I neka mi netko ko je bolje upoznat objasni zasto Serdarusic moze igrati i za Mladost i biti najbolji protiv Gorice sinoć i svojom igrom uzet i minute i ulogu , a Vito ne igra vise za Mladost i ne iskoristava dobivene minute, bar ne kao Renato.

Serdarusic je malo cak i stariji, ali svaka cast na radnoj navici.

makina
makina
11. veljače 2023. u 16:19

Hrvatski PointGod je napisao/la:

Pročitaj moj dodatak. Simon je ugrozija rezultat ne igranjen obrane i izgubjenin balunon.

Mali je zabija ulaz, zaustavija čistu tranzicju faulon, dobro udvojija Mašića za izgubljenu, dobro odigra prvi pas kojij završija košen. Sve u sveme dobra rola.

Trica Lužajića gre nekon tajanstvenon igraču na dušu (u prijašnjin napadin gaj drža Simon) a najmanje Kučiću.

[uredio makina - 11. veljače 2023. u 16:24]