Saša Ciani u slovenskoj reprezentaciji za nadolazeci prozor, lijepa pohvala radu Cedevite. 👏🚀

Poruka: 1.519
13. veljače 2023. u 19:49

makina je napisao/la:

Kučić je igra 7+5 minuti i teškoj ocinjivat igru u takoj minutaži.

Ka se baci oko na statistiku igrača koji igradu ispo 20 minuti ovi boji ležu između 7-8 koševa 2-3 skoka i 2-3 asista. Toj najteža minutaža za odigrat. More ti uletit kaka dobra utakmica al obično su prosične. Tos tri do četri ulaza u igru od 5-6 minuti i akos odma uvatja ritam i ima sriće da baluni dođu do tebe, nešto učiniš.

Svi igrači najčešće jemadu serije u kojin stane ti boji učinak. Ako jemaš komod od 30 minuti virovatnijej daš ulovit tu serju. Tako je i kod Kučića.

Uzmimo Simona. U svoji 13 minuti prvog poluvrimena je zabija 15 koševa i podilija 2 asista. U drugome ispada da ni izlazija i za 20 minuti zabija 6 koševa i da 3 asista.

U zanjoj četvrtini ni koša. I sa daj Simon jema rolu 5 min*4  i ritam drugog poluvrimena, taman bi leža di i ovi šta generalno igradu iscipkano 3 do 4 ulaza u igru.

Nima tu puno filozofje. Treneri diktiradu učinak igrača u rosteru. Nike puštu da radu šta oće a nike sputavadu.

Vidi cijeli citat

Samo je tako makina.Umisto da mladi igrac igra i ima minute, pa neka i grisi ali trener zna kome dat i kolko.Mladi igrac a ni stariji nemoredu nista ako se neistrpi i ako imaju 7, pa,3, pa2 minute.Triba mu baranko 10-15 u komadu, svakon pa i Kucicu.Prodavanje magle ka mladi je smisno.

14. veljače 2023. u 16:50

Serdarušić i Simon u prvoj petorci 20. kola, sjajan pokazatelj same Cedevite kao ekipe jer i je spoj sjajne mladosti i kvalitetnog iskustva.

14. veljače 2023. u 19:46

Serdarusic je dobar igrac vec sad i moze napredovati. Ostali mislim na ove mlade imaju perspektivu i tesko prognozirati.Mislim da Kucic u ovako postavljenoj ekipi nema neku perspektivu.Po isteku ugovora treba otici gdje ce imati i kredit i minute.Ovo je bilo za ocekivati.

Kad se dovelo Simona a i Mustapic je tu kojeg Mula forsira i casti minutama a nije i nece biti play.

ps.  Gledam Bosnjaka pa nije jasan raskid s njim, pa bolje je razvijati dva centra stranca nego domaceg igraca.

15. veljače 2023. u 22:34

Polufinale kupa protiv Dinama u petak u 17h, drugi par igra u 20h Sibenka s Cibonom.

Zadar danas gubi od Cibone, što Cedeviti više odgovara jer fizički su nam pogodniji matchup od Zadra.

16. veljače 2023. u 14:24

....volio bi da Zanki dobije minute da vidimo kolko moze trenutno...

...kolika je novcana nagrada i  dali  smo pobjednik dobiva ili ima nesto i za drugoga?

kosarka171 je napisao/la:

Bošnjak je otiša jer je htio igrat više,tako će i kučić otići,treba mu vise od tih desetak minuta, šta mu mula daje,zaslužuje to momak.