vakula je napisao/la:
Dobar je Shorter, ali nema s kim igrat. Aj ti dodaj balun plavusi pod kos a da je ne iznenadis
Vidi cijeli citat
Žalosno je da ti stalno ponavljaš iste stvari nakon svake utakmice iako se vidi gl.problem Splita ,a to sigurno nije plavuša koji nije mogao dobiti lopte od sebicnjaka Schortera .Halo 22 lopte ispucao Shorter,Ukic 11 ,pa to je 33 napada gdje ti neko pravi blok , a ti samo rokaš.Kada vidim ovakvu sebičnost u igri i nepostojanje taktike bude mi drago kada se izgubi.Mula je sve dobro skenirao i vidio se neki sustav u igri Cedevite .Kod Splita se vidi da nisu tim .Pa prvih 10 napada na meču bilo je izolacija za Ukica da napada ledjno Filipovica ili Shorter 1na 1.Otvara se ovakva utakmica s rekovalescentom Jukicem protiv rastrčane Cedevite .Haloooo
Vec sam rekao ranije ,ali ekipa je prestala biti ekipa kako je ovaj došao .