KK Split 2026/27

123
...
444546
...
495051
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
24. lipnja 2026. u 11:50

vakula je napisao/la:

Od nasih klubova u FIBA Europe Cup idu Split, Samobor i Dubrovnik. Ove godine ce se natjecat cak 48 klubova u 8 skupina po 6, a samo prve 2 idu dalje u osminufinala. Pitanje je da li ce Samobor i Dubrovnik uopce proc kvalifikacije, ali osminufinala nece sigurno vidit niko.

10 utakmica van HR prvenstva je malo.

Vidi cijeli citat

Zamisli koliki obraz moraš imat za prezentirat FIBA Europa kup kao iskorakom za klub

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Mishko15
Mishko15
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.07.2023.
Poruka: 670
24. lipnja 2026. u 12:11

Nije iskorak, ali je korak u drugu stranu, onu europsku. Nemoj s visoka gledati na to natjecanje jer Split ako uhvati omjer 2:8 nek se lupa nogom u guzicu, a daj bože da ja griješim

splitski lajavac
splitski lajavac
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2023.
Poruka: 492
24. lipnja 2026. u 13:29

vakula je napisao/la:

Od nasih klubova u FIBA Europe Cup idu Split, Samobor i Dubrovnik. Ove godine ce se natjecat cak 48 klubova u 8 skupina po 6, a samo prve 2 idu dalje u osminufinala. Pitanje je da li ce Samobor i Dubrovnik uopce proc kvalifikacije, ali osminufinala nece sigurno vidit niko.

10 utakmica van HR prvenstva je malo.

Vidi cijeli citat

a ni u ABA 2 ligi ih nemaš više.

Igrat oba natjecanja plus domaće prvenstvo mi se čini ka nepotrebno tramakavanje

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.612
24. lipnja 2026. u 13:33

zasto ne igrat i Abu2, tj, dodat na ovaj mrsavi raspored jos desetak utakmica i osigurat povratak u Abu bez placanja pozivnice koju je sad Cibona platila?!

Gripe
Gripe
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.06.2020.
Poruka: 4.517
24. lipnja 2026. u 14:40

Aba2 je doslovno preloša i sa budžetom  s kojim će se igrat ova Europa bi se pomelo sve u abi2. Mali je broj utakmica, 8 do play-offa, uz 10 u Europi je to optimalno. Dok se dođe do play-offa, Europa već završi. Vratiš se u Abu usput. Ali,  biće nema love od saveza ako se igra ABA, a onda nema ni njima u upravi za podilit

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
24. lipnja 2026. u 14:47

Zasto vi konstantno razmisljate toliko negativno? Sto split nebi dosa do polufinala fiba europe cupa recimo?

[uredio xxx01 - 24. lipnja 2026. u 14:47]
Mitch Richmond
Mitch Richmond
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2018.
Poruka: 2.384
24. lipnja 2026. u 15:04

xxx01 je napisao/la:

Zasto vi konstantno razmisljate toliko negativno? Sto split nebi dosa do polufinala fiba europe cupa recimo?

Vidi cijeli citat

Možda zato što nam klub vode Maroević i Bašić

mate ognjen
mate ognjen
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.10.2019.
Poruka: 944
24. lipnja 2026. u 15:05

S obzirom na trenutni potencijal kluba PH je sasvim u redu opcija

Ferata
Ferata
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 1.544
24. lipnja 2026. u 15:33

Gripe je napisao/la:

Aba2 je doslovno preloša i sa budžetom  s kojim će se igrat ova Europa bi se pomelo sve u abi2. Mali je broj utakmica, 8 do play-offa, uz 10 u Europi je to optimalno. Dok se dođe do play-offa, Europa već završi. Vratiš se u Abu usput. Ali,  biće nema love od saveza ako se igra ABA, a onda nema ni njima u upravi za podilit

Vidi cijeli citat

Kratko i jasno, alkarskim rijecnikom - u sridu👍🏻

Na brodu je sve super, samo kapetan Kuka
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
24. lipnja 2026. u 15:40

Puno tu ljudi komentira koji su slabo upoznati s kosarkom ocigl3dno jer da jesu onda bi znali da se ocajna aba 2 liga igra tokom tjedna a gle cuda taj fiba europe cup se igra takoder  priko tjedna, znaci i teoretski je  nemoguce igrati oba natjecanja 

[uredio xxx01 - 24. lipnja 2026. u 15:41]
123
...
444546
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije