maci97 je napisao/la:
Dalmatinac1965 je napisao/la:
Ma nista, zaboravite na boatrighta..nakon svih braniinih stranaca vi stvarno mislite da je on sposoban dovest onda takvog igraca..a da je roster dobar izuzev kellera se ne slazem, mislim da imamo najlosiji roster u ligi, to je roster bez centra, bez klasicnog sutera i bez back up playa
Vidi cijeli citat
Brane više nikog ne dovodi, fikus je... Ja san osobno totalno protiv ogranizacije Kupa i uvik iste euforije i to čisto iz košarkaških razloga jer nama se ekipa redovito posli Kupa ispuše i sezona je defacto onda gotova, zareda se s par poraza... Meni je bitniji ostanak u ABA nego ijedan domaći trofej. Boatright, apsolutno protiv, što će nam indijanac u po sezone koji košta ka pet Allena i Kellera