KK Zadar 2022./2023.
GrunfZd je napisao/la:
Ja bi prvi volio da KK Zadar dobiva 2 posto proračuna svake godine, ali shvaćam u potpunosti i SDP-ovu stranu medalje. Klub je pogodno tlo za političke borbe, i SDP je vodi na način na koji vodi. Ovo što Rubeša uporno ponavlja ko papagaj da je depolitizirao klub je čista laž, daje si zasluge koje nije ostvario, i to ljudi znaju, pa nije ni Radeta baš toliki kreten da ne vidi što mu se događa ispod nosa. Klub je i dalje u tihoj sprezi sa vladajućom strankom, u klubu i dalje nitko ne odgovara za ništa, na klubu i dalje životare uhljebi koji su posao dobili po stranačkim i prijateljskim vezama. I sad kad se vi stavite u poziciju oporbenog političara, da li bi vi dignuli ruku za još "par kašeta love" da se baci na raspolaganje nekom protiv koga se politički borite? Naravno da nebi. Pa čak je i taj spasitelj Enio doša, razbuca tuđe i stavija svoje. Znači, apsolutno nitko oko kluba nema ni zrno poštenja i obraza, a kamoli sposobnosti i znanja da ga pretvori u nešto s čime bi se ponosio svaki građanin ovog grada.
Što se tiče ove petoljetke s kojom su izašli u vidu ozdravljenja kluba, reći ću samo jedno - čestitam onome tko si je dao truda pa napravio ovih par tablica i izračuna troškova. Ali, nažalost, fali srži, fali hodogram rješavanja problema. Ovo je trebalo biti prezentirano na 20 stranica, a ne 5. Znači, ako imamo problem - koje je riješenje? Ako imamo veliki trošak - na koji način ga smanjiti? Kako riješiti odnos Grad - Klub - Višnjik? Npr. trošak za smještaj u prošloj sezoni je bio 125 tisuća eura! Milijun kuna! Kako to riješiti, to je abnormalna cifra za ovakav klub u ovakvoj financijskoj situaciji. Imamo 27 tisuća eura kazne ove sezone. Kako to misle riješiti? Bez toga, bez tog znanja i uvida, i ove financijske projekcije su paušalne i ne možeš ih se držati ni shvatiti ozbiljno. Dakle, fali istinske vizije što i kako s klubom dalje, fali riješenja za goruće probleme. Nije sve tako jednostavno kao dajte nam novce pa ćemo mi platiti dugove, to bi svatko napravio i rekao. Očekivao sam više od ove ekipe, pogotovo što imaju iza sebe i udrugu GK.
Vidi cijeli citat
Problem sa SDP-om da njih nije uopće briga za klubom, oni bi bili sretni kad bi se ugasio. Kao prvo KK Zadar je u vlasništvu grada, kao drugo KK Zadar je razlog zašto se napravila nova dvorana jer se radi o brandu, instituciji po kojoj si poznat i prepoznat na području bivše Juge ali i ostatka Europe.
Ono najvažnije je što klub u elitnom profesionalnom sportu generator bavljenja mladih sportom (HR je u vrhu pretilosti među djecom).
KK Zadar nije pao ovako nisko jer nema interesa za košarkom, jer nema sponzora ili jer ne može imati bolje rezultate. Pao je zato što je politika krivo vodila klub. To je i problem sa Enijom i njegovim uhljebljivanjem, koristim ovu riječ jer je točnija od čistog zapošljavanja jer je doveo onog koji to nije spoosoban raditi, a to nije rješavanje problema već stvaranje novog.
Ovo ostalo što si nabrojano je apsolutno točno, niti Grad, kao vlasnik, zna što bi s klubom, niti klub ima glavnog i odgovornog koji bi sprovodio eventualne planove vlasnika i sponzora kluba.
malaika1911 je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
Ja bi prvi volio da KK Zadar dobiva 2 posto proračuna svake godine, ali shvaćam u potpunosti i SDP-ovu stranu medalje. Klub je pogodno tlo za političke borbe, i SDP je vodi na način na koji vodi. Ovo što Rubeša uporno ponavlja ko papagaj da je depolitizirao klub je čista laž, daje si zasluge koje nije ostvario, i to ljudi znaju, pa nije ni Radeta baš toliki kreten da ne vidi što mu se događa ispod nosa. Klub je i dalje u tihoj sprezi sa vladajućom strankom, u klubu i dalje nitko ne odgovara za ništa, na klubu i dalje životare uhljebi koji su posao dobili po stranačkim i prijateljskim vezama. I sad kad se vi stavite u poziciju oporbenog političara, da li bi vi dignuli ruku za još "par kašeta love" da se baci na raspolaganje nekom protiv koga se politički borite? Naravno da nebi. Pa čak je i taj spasitelj Enio doša, razbuca tuđe i stavija svoje. Znači, apsolutno nitko oko kluba nema ni zrno poštenja i obraza, a kamoli sposobnosti i znanja da ga pretvori u nešto s čime bi se ponosio svaki građanin ovog grada.
Što se tiče ove petoljetke s kojom su izašli u vidu ozdravljenja kluba, reći ću samo jedno - čestitam onome tko si je dao truda pa napravio ovih par tablica i izračuna troškova. Ali, nažalost, fali srži, fali hodogram rješavanja problema. Ovo je trebalo biti prezentirano na 20 stranica, a ne 5. Znači, ako imamo problem - koje je riješenje? Ako imamo veliki trošak - na koji način ga smanjiti? Kako riješiti odnos Grad - Klub - Višnjik? Npr. trošak za smještaj u prošloj sezoni je bio 125 tisuća eura! Milijun kuna! Kako to riješiti, to je abnormalna cifra za ovakav klub u ovakvoj financijskoj situaciji. Imamo 27 tisuća eura kazne ove sezone. Kako to misle riješiti? Bez toga, bez tog znanja i uvida, i ove financijske projekcije su paušalne i ne možeš ih se držati ni shvatiti ozbiljno. Dakle, fali istinske vizije što i kako s klubom dalje, fali riješenja za goruće probleme. Nije sve tako jednostavno kao dajte nam novce pa ćemo mi platiti dugove, to bi svatko napravio i rekao. Očekivao sam više od ove ekipe, pogotovo što imaju iza sebe i udrugu GK.
Vidi cijeli citat
Problem sa SDP-om da njih nije uopće briga za klubom, oni bi bili sretni kad bi se ugasio. Kao prvo KK Zadar je u vlasništvu grada, kao drugo KK Zadar je razlog zašto se napravila nova dvorana jer se radi o brandu, instituciji po kojoj si poznat i prepoznat na području bivše Juge ali i ostatka Europe.
Ono najvažnije je što klub u elitnom profesionalnom sportu generator bavljenja mladih sportom (HR je u vrhu pretilosti među djecom).
KK Zadar nije pao ovako nisko jer nema interesa za košarkom, jer nema sponzora ili jer ne može imati bolje rezultate. Pao je zato što je politika krivo vodila klub. To je i problem sa Enijom i njegovim uhljebljivanjem, koristim ovu riječ jer je točnija od čistog zapošljavanja jer je doveo onog koji to nije spoosoban raditi, a to nije rješavanje problema već stvaranje novog.
Ovo ostalo što si nabrojano je apsolutno točno, niti Grad, kao vlasnik, zna što bi s klubom, niti klub ima glavnog i odgovornog koji bi sprovodio eventualne planove vlasnika i sponzora kluba.
Vidi cijeli citat
Slažem se s tobom, ali pitanje je i kako bi se Sdp postavio prema klubu da je klub uredan, organiziran i apolitičan. Pretpostavljam da nebi ovako kao danas, na koje imaju potpuno pravo, što god mi mislili o njima i njihovom načinu. Dok god je Hdz u klubu, Sdp će biti kontra. Vrlo jednostavno.
Nothing changes nothing
GrunfZd je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
Ja bi prvi volio da KK Zadar dobiva 2 posto proračuna svake godine, ali shvaćam u potpunosti i SDP-ovu stranu medalje. Klub je pogodno tlo za političke borbe, i SDP je vodi na način na koji vodi. Ovo što Rubeša uporno ponavlja ko papagaj da je depolitizirao klub je čista laž, daje si zasluge koje nije ostvario, i to ljudi znaju, pa nije ni Radeta baš toliki kreten da ne vidi što mu se događa ispod nosa. Klub je i dalje u tihoj sprezi sa vladajućom strankom, u klubu i dalje nitko ne odgovara za ništa, na klubu i dalje životare uhljebi koji su posao dobili po stranačkim i prijateljskim vezama. I sad kad se vi stavite u poziciju oporbenog političara, da li bi vi dignuli ruku za još "par kašeta love" da se baci na raspolaganje nekom protiv koga se politički borite? Naravno da nebi. Pa čak je i taj spasitelj Enio doša, razbuca tuđe i stavija svoje. Znači, apsolutno nitko oko kluba nema ni zrno poštenja i obraza, a kamoli sposobnosti i znanja da ga pretvori u nešto s čime bi se ponosio svaki građanin ovog grada.
Što se tiče ove petoljetke s kojom su izašli u vidu ozdravljenja kluba, reći ću samo jedno - čestitam onome tko si je dao truda pa napravio ovih par tablica i izračuna troškova. Ali, nažalost, fali srži, fali hodogram rješavanja problema. Ovo je trebalo biti prezentirano na 20 stranica, a ne 5. Znači, ako imamo problem - koje je riješenje? Ako imamo veliki trošak - na koji način ga smanjiti? Kako riješiti odnos Grad - Klub - Višnjik? Npr. trošak za smještaj u prošloj sezoni je bio 125 tisuća eura! Milijun kuna! Kako to riješiti, to je abnormalna cifra za ovakav klub u ovakvoj financijskoj situaciji. Imamo 27 tisuća eura kazne ove sezone. Kako to misle riješiti? Bez toga, bez tog znanja i uvida, i ove financijske projekcije su paušalne i ne možeš ih se držati ni shvatiti ozbiljno. Dakle, fali istinske vizije što i kako s klubom dalje, fali riješenja za goruće probleme. Nije sve tako jednostavno kao dajte nam novce pa ćemo mi platiti dugove, to bi svatko napravio i rekao. Očekivao sam više od ove ekipe, pogotovo što imaju iza sebe i udrugu GK.
Vidi cijeli citat
Problem sa SDP-om da njih nije uopće briga za klubom, oni bi bili sretni kad bi se ugasio. Kao prvo KK Zadar je u vlasništvu grada, kao drugo KK Zadar je razlog zašto se napravila nova dvorana jer se radi o brandu, instituciji po kojoj si poznat i prepoznat na području bivše Juge ali i ostatka Europe.
Ono najvažnije je što klub u elitnom profesionalnom sportu generator bavljenja mladih sportom (HR je u vrhu pretilosti među djecom).
KK Zadar nije pao ovako nisko jer nema interesa za košarkom, jer nema sponzora ili jer ne može imati bolje rezultate. Pao je zato što je politika krivo vodila klub. To je i problem sa Enijom i njegovim uhljebljivanjem, koristim ovu riječ jer je točnija od čistog zapošljavanja jer je doveo onog koji to nije spoosoban raditi, a to nije rješavanje problema već stvaranje novog.
Ovo ostalo što si nabrojano je apsolutno točno, niti Grad, kao vlasnik, zna što bi s klubom, niti klub ima glavnog i odgovornog koji bi sprovodio eventualne planove vlasnika i sponzora kluba.
Vidi cijeli citat
Slažem se s tobom, ali pitanje je i kako bi se Sdp postavio prema klubu da je klub uredan, organiziran i apolitičan. Pretpostavljam da nebi ovako kao danas, na koje imaju potpuno pravo, što god mi mislili o njima i njihovom načinu. Dok god je Hdz u klubu, Sdp će biti kontra. Vrlo jednostavno.
Vidi cijeli citat
Ako će oni samo udarati kontru onda su budale, ako se ne žele da klub bude rupa bez dna onda se slažem. Problem je što ja nisam čuo ništa konstruktivno od njih osim ne damo pare. Oni, kao i ostali političke stranke i gospodarstveni bi trebali sjesti za stol i razraditi strategiju oporavka kluba ili platiti nekoga da napravi istu.
Današnji NO predvođen Dinom i Darijom je nešto pokušao, ali dosta stidljivo. Imali su prije par mjeseci tu neku prezentaciju oporavka i razvoja kluba, ali ovo što sam dobio informacija, iako to dobro zvuči, nema apsolutno nikakve garancije da će se tako i odraditi. SDP tu podržavam ako ih ovi nisu uspjeli uvijeriti da postoje mehanizmi da se isto odradi ili zaustavi po potrebi. Ali niti SDP se nije potrudio da sami smisle paravila odnosno mehanizme koji će garantirati smjer koji se zada, a oni kao politička stranka koja bi trebala prestavljati svoje glasače očito niti ne sluša iste ili većina njihovih glasača ne želi da grad pomaže klubu. Nažalost to nije samo njihov problem već svih nas kojima je stalo ne samo do kluba već i do grada.
GrunfZd je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
Ja bi prvi volio da KK Zadar dobiva 2 posto proračuna svake godine, ali shvaćam u potpunosti i SDP-ovu stranu medalje. Klub je pogodno tlo za političke borbe, i SDP je vodi na način na koji vodi. Ovo što Rubeša uporno ponavlja ko papagaj da je depolitizirao klub je čista laž, daje si zasluge koje nije ostvario, i to ljudi znaju, pa nije ni Radeta baš toliki kreten da ne vidi što mu se događa ispod nosa. Klub je i dalje u tihoj sprezi sa vladajućom strankom, u klubu i dalje nitko ne odgovara za ništa, na klubu i dalje životare uhljebi koji su posao dobili po stranačkim i prijateljskim vezama. I sad kad se vi stavite u poziciju oporbenog političara, da li bi vi dignuli ruku za još "par kašeta love" da se baci na raspolaganje nekom protiv koga se politički borite? Naravno da nebi. Pa čak je i taj spasitelj Enio doša, razbuca tuđe i stavija svoje. Znači, apsolutno nitko oko kluba nema ni zrno poštenja i obraza, a kamoli sposobnosti i znanja da ga pretvori u nešto s čime bi se ponosio svaki građanin ovog grada.
Što se tiče ove petoljetke s kojom su izašli u vidu ozdravljenja kluba, reći ću samo jedno - čestitam onome tko si je dao truda pa napravio ovih par tablica i izračuna troškova. Ali, nažalost, fali srži, fali hodogram rješavanja problema. Ovo je trebalo biti prezentirano na 20 stranica, a ne 5. Znači, ako imamo problem - koje je riješenje? Ako imamo veliki trošak - na koji način ga smanjiti? Kako riješiti odnos Grad - Klub - Višnjik? Npr. trošak za smještaj u prošloj sezoni je bio 125 tisuća eura! Milijun kuna! Kako to riješiti, to je abnormalna cifra za ovakav klub u ovakvoj financijskoj situaciji. Imamo 27 tisuća eura kazne ove sezone. Kako to misle riješiti? Bez toga, bez tog znanja i uvida, i ove financijske projekcije su paušalne i ne možeš ih se držati ni shvatiti ozbiljno. Dakle, fali istinske vizije što i kako s klubom dalje, fali riješenja za goruće probleme. Nije sve tako jednostavno kao dajte nam novce pa ćemo mi platiti dugove, to bi svatko napravio i rekao. Očekivao sam više od ove ekipe, pogotovo što imaju iza sebe i udrugu GK.
Vidi cijeli citat
Problem sa SDP-om da njih nije uopće briga za klubom, oni bi bili sretni kad bi se ugasio. Kao prvo KK Zadar je u vlasništvu grada, kao drugo KK Zadar je razlog zašto se napravila nova dvorana jer se radi o brandu, instituciji po kojoj si poznat i prepoznat na području bivše Juge ali i ostatka Europe.
Ono najvažnije je što klub u elitnom profesionalnom sportu generator bavljenja mladih sportom (HR je u vrhu pretilosti među djecom).
KK Zadar nije pao ovako nisko jer nema interesa za košarkom, jer nema sponzora ili jer ne može imati bolje rezultate. Pao je zato što je politika krivo vodila klub. To je i problem sa Enijom i njegovim uhljebljivanjem, koristim ovu riječ jer je točnija od čistog zapošljavanja jer je doveo onog koji to nije spoosoban raditi, a to nije rješavanje problema već stvaranje novog.
Ovo ostalo što si nabrojano je apsolutno točno, niti Grad, kao vlasnik, zna što bi s klubom, niti klub ima glavnog i odgovornog koji bi sprovodio eventualne planove vlasnika i sponzora kluba.
Vidi cijeli citat
Slažem se s tobom, ali pitanje je i kako bi se Sdp postavio prema klubu da je klub uredan, organiziran i apolitičan. Pretpostavljam da nebi ovako kao danas, na koje imaju potpuno pravo, što god mi mislili o njima i njihovom načinu. Dok god je Hdz u klubu, Sdp će biti kontra. Vrlo jednostavno.
Vidi cijeli citat
Sumnjam da bi ovaj sdp podrza i da hdz nema nikakvog utjecaja u klubu jer ko sto im je sam celnik izjavia ljudi ne prate sport a onda od tog ocekivati nesto je veoma tesko, njih jednostavno boli ona stvar
[uredio xxx01 - 13. svibnja 2023. u 14:51]
ZadarZadar65 je napisao/la:
Moremo mi odi pisati što ocemo, ali od toga nema ništa.
Vanka se borbe vode, a ne na internetu, tek tad moremo nešto napraviti.
Vidi cijeli citat
A sto tribamo napravit po tvome? Kako mali covik moze doprinit klubu osim kupnju ulaznice i odredenih artikala?
Službeno je: Dario Šarić se nakon deset godina u NBA ligi vraća u Europu
Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
Chicago Bullsi dobili novog trenera nakon odlaska Billyja Donovana
Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
iadera je napisao/la:
Jesan ja dobro svatija ili je trenutni dug samo 3 miljuna kn? Ako je to istina, klub davno nije bija u boljoj poziciji, kako god da su došli do tih 3 miljuna.
Vidi cijeli citat
3 milje €, ali 1.3 milje € je prema Višnjiku, a isti se može prebiti gradnjom bazena i slično. Situacija nije toliko loša, ali potrebna je pomoć Grada (onih koji su dug i napravili) da bi klub pohvatao sva dugovanja i doveo se u situaciju da se pokriva koliko je lancun dug odnosno da plaća sve na vrijeme. Tada možemo i očekivati napredak kluba.
malaika1911 je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
malaika1911 je napisao/la:
GrunfZd je napisao/la:
Ja bi prvi volio da KK Zadar dobiva 2 posto proračuna svake godine, ali shvaćam u potpunosti i SDP-ovu stranu medalje. Klub je pogodno tlo za političke borbe, i SDP je vodi na način na koji vodi. Ovo što Rubeša uporno ponavlja ko papagaj da je depolitizirao klub je čista laž, daje si zasluge koje nije ostvario, i to ljudi znaju, pa nije ni Radeta baš toliki kreten da ne vidi što mu se događa ispod nosa. Klub je i dalje u tihoj sprezi sa vladajućom strankom, u klubu i dalje nitko ne odgovara za ništa, na klubu i dalje životare uhljebi koji su posao dobili po stranačkim i prijateljskim vezama. I sad kad se vi stavite u poziciju oporbenog političara, da li bi vi dignuli ruku za još "par kašeta love" da se baci na raspolaganje nekom protiv koga se politički borite? Naravno da nebi. Pa čak je i taj spasitelj Enio doša, razbuca tuđe i stavija svoje. Znači, apsolutno nitko oko kluba nema ni zrno poštenja i obraza, a kamoli sposobnosti i znanja da ga pretvori u nešto s čime bi se ponosio svaki građanin ovog grada.
Što se tiče ove petoljetke s kojom su izašli u vidu ozdravljenja kluba, reći ću samo jedno - čestitam onome tko si je dao truda pa napravio ovih par tablica i izračuna troškova. Ali, nažalost, fali srži, fali hodogram rješavanja problema. Ovo je trebalo biti prezentirano na 20 stranica, a ne 5. Znači, ako imamo problem - koje je riješenje? Ako imamo veliki trošak - na koji način ga smanjiti? Kako riješiti odnos Grad - Klub - Višnjik? Npr. trošak za smještaj u prošloj sezoni je bio 125 tisuća eura! Milijun kuna! Kako to riješiti, to je abnormalna cifra za ovakav klub u ovakvoj financijskoj situaciji. Imamo 27 tisuća eura kazne ove sezone. Kako to misle riješiti? Bez toga, bez tog znanja i uvida, i ove financijske projekcije su paušalne i ne možeš ih se držati ni shvatiti ozbiljno. Dakle, fali istinske vizije što i kako s klubom dalje, fali riješenja za goruće probleme. Nije sve tako jednostavno kao dajte nam novce pa ćemo mi platiti dugove, to bi svatko napravio i rekao. Očekivao sam više od ove ekipe, pogotovo što imaju iza sebe i udrugu GK.
Vidi cijeli citat
Problem sa SDP-om da njih nije uopće briga za klubom, oni bi bili sretni kad bi se ugasio. Kao prvo KK Zadar je u vlasništvu grada, kao drugo KK Zadar je razlog zašto se napravila nova dvorana jer se radi o brandu, instituciji po kojoj si poznat i prepoznat na području bivše Juge ali i ostatka Europe.
Ono najvažnije je što klub u elitnom profesionalnom sportu generator bavljenja mladih sportom (HR je u vrhu pretilosti među djecom).
KK Zadar nije pao ovako nisko jer nema interesa za košarkom, jer nema sponzora ili jer ne može imati bolje rezultate. Pao je zato što je politika krivo vodila klub. To je i problem sa Enijom i njegovim uhljebljivanjem, koristim ovu riječ jer je točnija od čistog zapošljavanja jer je doveo onog koji to nije spoosoban raditi, a to nije rješavanje problema već stvaranje novog.
Ovo ostalo što si nabrojano je apsolutno točno, niti Grad, kao vlasnik, zna što bi s klubom, niti klub ima glavnog i odgovornog koji bi sprovodio eventualne planove vlasnika i sponzora kluba.
Vidi cijeli citat
Slažem se s tobom, ali pitanje je i kako bi se Sdp postavio prema klubu da je klub uredan, organiziran i apolitičan. Pretpostavljam da nebi ovako kao danas, na koje imaju potpuno pravo, što god mi mislili o njima i njihovom načinu. Dok god je Hdz u klubu, Sdp će biti kontra. Vrlo jednostavno.
Vidi cijeli citat
Ako će oni samo udarati kontru onda su budale, ako se ne žele da klub bude rupa bez dna onda se slažem. Problem je što ja nisam čuo ništa konstruktivno od njih osim ne damo pare. Oni, kao i ostali političke stranke i gospodarstveni bi trebali sjesti za stol i razraditi strategiju oporavka kluba ili platiti nekoga da napravi istu.
Današnji NO predvođen Dinom i Darijom je nešto pokušao, ali dosta stidljivo. Imali su prije par mjeseci tu neku prezentaciju oporavka i razvoja kluba, ali ovo što sam dobio informacija, iako to dobro zvuči, nema apsolutno nikakve garancije da će se tako i odraditi. SDP tu podržavam ako ih ovi nisu uspjeli uvijeriti da postoje mehanizmi da se isto odradi ili zaustavi po potrebi. Ali niti SDP se nije potrudio da sami smisle paravila odnosno mehanizme koji će garantirati smjer koji se zada, a oni kao politička stranka koja bi trebala prestavljati svoje glasače očito niti ne sluša iste ili većina njihovih glasača ne želi da grad pomaže klubu. Nažalost to nije samo njihov problem već svih nas kojima je stalo ne samo do kluba već i do grada.
Vidi cijeli citat
Ma, da se mi razumimo, oporba u Zadru, a i hrvatskoj općenito, je nesposobna najblaže rečeno. Ali, njihova procjena je takva da se udalje od kluba i to je legitimno.
Nothing changes nothing
- Najnovije
- Najčitanije


Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
4 sata•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
1 dan•Grčka košarka

Sve je spremno za povratak kralja: Željko Obradović u Ateni dogovara ugovor s Panathinaikosom
2 dana•Grčka košarka

NBA otkrio kada točno počinje europska liga, objavljen i popis 12 odabranih gradova
2 dana•NBA

Krunoslav Simon: 'Utakmica s Izraelom ključna je za nas jer oni dolaze u punom sastavu'
2 dana•Reprezentacija

Zadar predstavio novog trenera, u Hrvatsku se vraća Stipe Modrić
3 dana•SuperSport Premijer liga

Prihvatila je pozivnicu: Cibona se nakon sezone stanke vraća u ABA ligu
4 dana•ABA liga

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina H)
20 sati•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
2 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Egipat 1:3 (SP 2026.)
17 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 12. dan SP-a: Francuska i Argentina neće imati problema na putu do pobjede
10 sati•Originalno

Urugvaj - Zelenortska Republika 2:2: Bubistini puleni ponovno oduševili, Bielsini opet razočarali
18 sati•Nogomet

UŽIVO: Argentina - Austrija 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Belgija - Iran 0:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
23 sata•Nogomet

Marčinko u prvom kolu Eastbournea svladala Antoniju Ružić
3 sata•Tenis





