KK Zadar 2025/2026

malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.341
02. lipnja 2026. u 21:15

johnwick je napisao/la:

Zašto se ne može napuniti Višnjik ? I kad je Buljevic ušao 1:49 do kraja četvrtine kladio sam se sa ženom da neće izdržati u igri do kraja 😀💪.... Jupe ga stvarno ne voli .... 

Vidi cijeli citat


A ja se kladim da nemaš blage o košarci.

Oni su spustili petorku pa je i Jupe uzvratio da ima više pokretan napad.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 68.008
02. lipnja 2026. u 21:19

pripazite na izražavanje 

Kasabian
Kasabian
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 147
02. lipnja 2026. u 21:24

Kabić se napljeskao na dobre poteze Zadra  sjedeći uz centar.Gazi Jupe!

EastZd
EastZd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.05.2017.
Poruka: 300
02. lipnja 2026. u 21:25

Kabic dobro treska ove mokasinke od nervoze

malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.341
02. lipnja 2026. u 21:41

EastZd je napisao/la:

Kabic dobro treska ove mokasinke od nervoze

Vidi cijeli citat


Sramota da tom čovjeku" uopće dopušten ulaz u dvoranu. Osramotio je klub i grad.

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 634
02. lipnja 2026. u 21:47

don't help Thachenko 

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 634
02. lipnja 2026. u 21:56

Imamo mi i danas uzasno sudenje,ova tehnicka Mihailovica je samo jos jedna loša odluka u nizu, treba jako oprezno u Zagrebu,odma jako od pocetka 

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 328
02. lipnja 2026. u 21:58

Ocajno sudenje,znaci igrac cibone se zabija u Mihailovica sa leda,ovaj svira flop i tehnicku Mihailovicu,top 

liquid sun
liquid sun
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 4.147
02. lipnja 2026. u 22:08

Malo se decki uozbiljili i to je to. Stisli obranu kako treba i ugasili ove.

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.345
02. lipnja 2026. u 22:08

Šta sam reko, jel sam reko ko je najbolji, jel sam reko ko će se adaptirat, jel sam reko šta će Jusup napravit, jel sam reko da će Rudežu teško proć ponovo, i na kraju jel sam reko ko je za nivo inad svih. Jesam, sve sam točno reko. KK ZADAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVAKA VAM ČAST!!!!!!!!!!!

  • Najnovije
  • Najčitanije