jer opce je poznato da sportnet forum zna vise od nekakvih Skilesa, Pascuala i Vogela
Poruka: 1.351
31. siječnja 2017. u 20:53
Ja bi volio Maria vidjeti u Dallasu.
Tamo se suska da Dallas nudi Matthewsa naokolo.
On i jos netko od Dallasove mladosti u Orlando. Hez plus netko u Dallas. Cisto zbog izjednacavanja placa. Matthews ima ugovor od 16 milja , sto je u novim cap okvirima pristojna cifra. Igra finu sezonu u Dallasu. Dobri postoci suta, bojazan nakon ozlijede tetiva je vise manje nestala i taman je veteran po Vogelovoj mjeri.
A Dallas sa Hezonjom na dvojci, Barnesom na trojci i visokim pickom kojim draftaju playa napravi brzi rebuilding. Uz veteransku patronazu D-Willa, Andrije i Dirka i genijalnog Carlislea na klupi smatram da bi Mario tu imao sta kazati i bio Dallasova buducnost.
PS:
Kad bi ikako mogao dospjeti do Spursa...

...pa ako ne ide, ne ide. Onda neću više pisati ništa vezano u Heza.
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 20:58
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat

Prije zadnja 2 DNP-a Mario je u 6 utakmica odigrao 109 minuta dakle 18 minuta po utakmici.
Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.

Rekao bi da rekalibracija nije uspjela.

Da, sad će Joke objasniti da Mario zapravo igra vrhunsku obranu i slične gluposti.

P.s. To što su CJ, Green, Meeks smeće ne čini Maria boljim.
Očito ga više u Magicu ne smatraju projektom niti budućnosti pa se nalazi na ovom međuprostoru, od DNP-a do 15 minuta po utakmici gdje nažalost TRENUTNO i pripada. Bit će bolje.

Unikat86
Unikat86
31. siječnja 2017. u 21:03
Inace, Orladno nudi naokolo Ibaku. Clanak na NBA.com
Toliko o planu i programu doticne fransize...
[uredio Unikat86 - 31. siječnja 2017. u 21:04]
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 21:22
Unikat86 je napisao/la:

Magic je potpuno izgubljena franšiza otkad je Howard otišao. Tu nema dileme.
Ne znam jesu li draftali iti jednog igrača da bi mogao biti starter u ozbiljnijoj ekipi, možda Gordon.
???? je napisao/la:

Prvo i osnovno, znaš li ti značenje rekalibracije - u Vogelovom pristupu dakako? Putovanje s momčadi i sjedenje na klupi? Da su ga ostavili u Orlandu s nekim trenerom na 20-30 dana,, onda bi mogli nešto reći, a ovako djeluje kako obično medijsko prodavanje magle.

Drugo, u koliko utakmica je odigrao tih 6, i - ako je dopušteno izaći iz okvira napredne statistike - kako igrač koji ne igra dobru obranu može popraviti igru bez igranja? Daje li napredna statistika odgovor na to pitanje?

Sam Vogel je praktički potvrdio da je to vrlo teško (a valjda to znamo i bez negove izjave).

Kako će biti bolje, ako ga ne vide projektom ni zalogom za budućnost?
obećao sam adminu da ću biti dobar
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 21:33

Obrana se popravi pristupom i vjerovatno nekakvom pripremom za protivnika a ne igrajući Fifu, COD i slične gluposti.
Ne kažem da ne smije igrati igrice ali za igrača koji se bori za "goli život" u okviru NBA-a... a možda mu jednostavno nije stalo što bi bilo najlogičnije objašnjenje ove igračke stagnacije, odnosno regresije.

Bit će bolje jer gore ne može. Ne vjerujem da će dočekati kraj sezone u Orlandu.
joke1505
joke1505
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.339
31. siječnja 2017. u 22:28

Prođi se ti joketa i piši i argumentiraj svoje mišljenje nije zabranjeno, nema potrebe za vrijeđanjem, pogotovo ne ako si rado 15 postova prije toga napisao

Dakle ono što je bitno jer ostalo je rečeno Ibaka is not the only Orlando player with trade rumors swirling above his head. Mario Hezonja is getting some interest on the trade market.

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan