Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 4.262
10. veljače 2017. u 02:14
Cereal Killer je napisao/la:
Mario bolno pasivan, najčešće je u kutu i tu provede 90% napada, barem prvo poluvrijeme.
Dario dobar, odveo vodu na sixersov mlin.
Vidi cijeli citat

Sta znaci pasivan. U pocetku tekeme kad su  bile 2-3 akcije nacrtane je imao loptu. 2 asistencije.  Poslje nista. Jel vidite vi da Furnier zavrsava 33% svih napada Orlanda. Vise s obzirom da nije cijelo vrijeme u postavi. Pa to samo ludak moze dopustit.
Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 149
Orlando katastrofa. Ovo Phila sa povezom na očima, mora dobiti.
Hez pasivan, imao je na početku dvije akcije , kad nije realizirao polaganja , onda se skroz povukao.
starman
starman
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.631
10. veljače 2017. u 02:15
GrunfZd je napisao/la:
U nedostatku boljeg izraza, koje alibi minute za Hezonju.
Vidi se da nije dio rotacije, suigrači ga ne traže, on sam većinu napada stoji u kantunu raširenih ruku,
trener nema niti jednu najjednostavniju akciju sa dva bloka da ide lopta na njega,
totalna glupost.
Ovako bi i ja moga igrati desetak minuta po utakmici.

Imao je dva ulaza na pocetku tekme ali mu je oba puta iscurila lopta sa obruca, a nakon toga mu prakticki nitko nije ni dodavao loptu...Fournier i Watson zesce carine loptu
10. veljače 2017. u 02:23
Mene iritira sto on pametuje i neide na napadacke skokove barem.  Ako ovi ne igraju tranzicijsku obranu sta ti glumatas.
TankingFan
TankingFan
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.02.2017.
Poruka: 265
10. veljače 2017. u 02:25
Mario solidan. Nije napravio nijednu grešku. Šutira za sad 0/3, nije potrošio puno lopti. Valjda je trenerova instrukcija da stoji u kutu, tako oslobađa prostor drugima.
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.621
10. veljače 2017. u 02:28
TankingFan je napisao/la:

Recimo taj.3šut nije trebao ni uzeti kad već se odma nije dizao nakon što je dobio loptu. Dokazano je da je u šuterskom problemu kad mu je suparnik blizu
pitcher
pitcher
Pristupio: 04.05.2014.
Poruka: 851
10. veljače 2017. u 03:17
Pokazuje na trenutke potencijal ali je jako puno dekoncentracije u igri, stvarno nekad izgleda kao dijete. Veseli me sto s nekim potezima pokazuje kakve predispozicije ima, a nadam se da ce ove zute minute s iskustvom izbaciti. Moze on biti jeben igrac i ja vjerujem da ce i uspjeti. Potrebno je i malo srece
Jednom mi se desilo da nisam vjerovao, više neće.
baloncesto
baloncesto
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.138
10. veljače 2017. u 03:55
Ovaj poraz je slika i prilika orlanda kao fransize kroz zadnjih par sezona. Ni oni sami ne znaju sto zele. Iz vedra neba stavi Hezonju u petorku pa mu da najmanje minuta od svih startera, bencha Paytona bez razloga, zavrsava utakmicu s D.J. Augustineom itd itd.. pogubljeni u vremenu i prostoru..
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
10. veljače 2017. u 04:14
njega vogel ko bas namjerno prca u zdrav mozak.... ako je ista dosad mogo shvatit vogel to je da se dario i mario hrane jedan od drugog.... mario uhvatio tri skoka i konacno pogodio tricu sve u par minuta ( doduse uz dva turnovera..) saric igra ko zvijer i on izvadi marija do kraja tekme....

bas kad je ulazio unutra sut za pobjedu phile tocno iza obruca je hezonjina glava... nema ni mrve emocija tamo ..ko od kamena .....cool....