Nije uopće loš bio Mario - reklo bi se onako neka pozitivna sredina - posebno s obzirom da nema kontinutet ni ritma.
Vrlo je zabrnjavajuće kako mu je Lord Covington radio djecu 1 na 1. Stvarno ga je prelako izbacivao. Ostalo više-manje ok.
U napadu je tragično gledat ga kako se otvori i čami potpuno sam s otvorenim passing laneom, a ovi indijanci od suigrača ga jednostavno ignoriraju.
Mario kad uđe, svi osim Vučevića i Byomba se ponašaju kao da igraju 4 na 5. To je tragično za gledat. Ustvari - totalni šok kad je Fournier dodao loptu Mariju za onu tricu. Ono za protrljat oči.
To je jedna nezdrava sredina gdje se treba jednostavno promijenit GM-a, trenera, i pola momčadi, ako ne i više. Oni promašaji zicera su bezveze - nedostatak utamica u nogama. Bitnije je u ovoj fazi da je došao do polaganja, a sad to što nije ušlo ne znači ništa posebno.
Ćovjek se može samo nadat da će dobivat više ovakvog i većeg vremena na parketu pa će ti ziceri ulaziti bez problema. A za obranu 1 na 1... Hmmm... Puno još rada. To je stvarno slabo.
Skoro sam zaboravio... #1000
[uredio Dropshotski - 10. veljače 2017. u 22:04]
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...