Mario Hezonja

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
10. veljače 2017. u 14:25
Putreni je napisao/la:
3 asista su +

Opet mu se šuterski učinak svodi na tricu. Dovraga nije ni čudo da ga treneri guraju u kut da gleda dok drugi igraju jer očito je svima dosad da mu loptu NEĆE dodat.
Dok se ne nauči sam izborit za koš prodorom ostat će "stajat u kutu" ili još gore kao i dosad gledat sa klupe.

2 turnovera u 18 minuta su puno, svarno mora to riješit. Prošli put su bila 3 mislim.
Vidi cijeli citat


a i ta 3 assista ako se dobro sjecam samo je jedan bas bio cist assist..ono kad je dodao vucevicu na polaganje
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
10. veljače 2017. u 19:19
Pogledao, bilo je i boljih utakmica, prvo poluvrijeme dosta pasivan u napadu kao što netko napisa, ali i napad je sam pasivan kod Tragica, šteta za ona dva lijepa protrčavanja u startu, pravi trener bi znao uvježbati takve stvari u kontinuitetu. Defanzivno bilo je puno bolje recimo s GSW, u startu je imao par puta prelagano probijanje uz ćeonu liniju, ali opet dosta agresivan, bez nekih većih zamjerki i naravno gotovo savršen u boxing outu
Drugo poluvrijeme ulazi u jako dobar ritam, agresivan u obrani, vrlovisoko igra obranu, prekrasan pas Vučku i ona trica gdje vidiš kakav je šuterski potencijal i onda Francuz gubi loptu on ulazi u rekršaj jer je jedini branio zadnju liniju i Vogel šalje na klupu, totalno bez osječaja za rotaciju, zapravo je kaznio krivog igrača, dok recimo u prvom dijelu kada ga je i trebao kazniti klupom nije, nravno tu rušiš ritam igraču koji ulazi u njega i tu je taj zajeb.
No opet ljepo je gledati ga na parketu da je samo pameti i držati ga u kontinuitetu zaista mi nitko ne može objsniti da oni i rezultatski dobivaju više s Greenom ili Watsonom
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2014.
Poruka: 851
10. veljače 2017. u 20:03
A dobro, treba biti iskren pa priznat da ta osobna nije jedina pogreska. Prakticki je u minuti nanizao nekoliko velikih gresaka. Ali to su sve greske koje su posljedica neigranja i straha, tocno mu se vidila na licu sreca i olaksanje kad je usla trica, a isto tako i strah nakon sto je napravio prvu gresku u ovom nizu
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
10. veljače 2017. u 21:44
Ja sam gledao prvih 7 minuta (2 promašaja, 2-3 skoka). Meni je to bilo Ok. Bio je agresivan i pokretljiv. Išao na dva prodora koji su nesretno iscurili. Bio stalno na skoku. Ako ću bit sitničav, kad ostane 1:1 ovaj Covington ga je prelako prolazio i čini mi se da je nepotrebno pomagao, al ovaj put je imao sreću da i kad bi kasnio u obrani ili išao u nepotrebna pomaganja, nisu padali koševi....

Inače negdje pred izlazak (cca 5:20 prije kraja prve četvrtine) odigrao je točno ono što treba igrati, a ja sam to prvi put vidio - utrčao punim sprintompored bloka pod koš, fintirao obrambenog, promijenio smjer, izašao punim trkom sam na tricu.... Giriček je to radio 40 puta u utakmici, a Mario do sad max jednom, dvaput po utakmici, sve u nekom polutrku ko Baćo iz Velog Mista, bez ideje za promjenom smjera..
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
10. veljače 2017. u 21:56
Nije uopće loš bio Mario - reklo bi se onako neka pozitivna sredina - posebno s obzirom da nema kontinutet ni ritma.

Vrlo je zabrnjavajuće kako mu je Lord Covington radio djecu 1 na 1. Stvarno ga je prelako izbacivao. Ostalo više-manje ok.

U napadu je tragično gledat ga kako se otvori i čami potpuno sam s otvorenim passing laneom, a ovi indijanci od suigrača ga jednostavno ignoriraju.

Mario kad uđe, svi osim Vučevića i Byomba se ponašaju kao da igraju 4 na 5. To je tragično za gledat. Ustvari - totalni šok kad je Fournier dodao loptu Mariju za onu tricu. Ono za protrljat oči.

To je jedna nezdrava sredina gdje se treba jednostavno promijenit GM-a, trenera, i pola momčadi, ako ne i više. Oni promašaji zicera su bezveze - nedostatak utamica u nogama. Bitnije je u ovoj fazi da je došao do polaganja, a sad to što nije ušlo ne znači ništa posebno.

Ćovjek se može samo nadat da će dobivat više ovakvog i većeg vremena na parketu pa će ti ziceri ulaziti bez problema. A za obranu 1 na 1... Hmmm... Puno još rada. To je stvarno slabo.

Skoro sam zaboravio... #1000


[uredio Dropshotski - 10. veljače 2017. u 22:04]
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
11. veljače 2017. u 00:34
Dropshotski je napisao/la:

U napadu je tragično gledat ga kako se otvori i čami potpuno sam s otvorenim passing laneom, a ovi indijanci od suigrača ga jednostavno ignoriraju
Vidi cijeli citat

Jedino što je tragično su ovakvi komentari.
Dokle više ćete vjerovati da postoji urota da se ne dodaje lopta Hezonji, a da ne govorim o ovom prozivanju Fouriniera i svih ostalih suigrača.

Pa ciglar Oladipo je bio glavni krivac (nakon Skilesa) zašto Hezonja loše igra, sad isti ti ljudi koji su ga nazivali nindžom i majmunom ovdje govore da ga se Magic prelako riješio.
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
11. veljače 2017. u 02:07
''Lešinarski'', mora da si me pomiješao s nekim. 

Nisam spominjao nikakvu zavjeru. Zabrijao si. Nisam ''ekstremist''. Ako kažem da je Orlando katastrofa od momčadi i franšize - to je samo činjenično stanje.

Također - ne postoji nikakva urota oko Marija, nego ga ne jebu ni tri posto na terenu. Čovjek na otvorenom šutu i najbliži lopti pet puta - i ne dodaju mu loptu.

E sad - je li to što nikako nije igrao ili kad je igrao nije se pokazao ili im se ne sviđa njegova frizura ili ga trener koristi kao mamac - to su sad druge rasprave. Ali da ga zanemaruju kao opciju u igri - zanemaruju ili ajde, preferiraju sve druge opcije.

Općenito se komunikacija u Orlandu ne čini na najvišoj razini i to bi bilo to.
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.04.2016.
Poruka: 26
11. veljače 2017. u 10:41
Mario će kroz narednih 5 godina završit u Partizanu.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.749
11. veljače 2017. u 11:22
cadaverosa je napisao/la:
Dropshotski je napisao/la:

U napadu je tragično gledat ga kako se otvori i čami potpuno sam s otvorenim passing laneom, a ovi indijanci od suigrača ga jednostavno ignoriraju
Vidi cijeli citat

Jedino što je tragično su ovakvi komentari.
Dokle više ćete vjerovati da postoji urota da se ne dodaje lopta Hezonji, a da ne govorim o ovom prozivanju Fouriniera i svih ostalih suigrača.

Pa ciglar Oladipo je bio glavni krivac (nakon Skilesa) zašto Hezonja loše igra, sad isti ti ljudi koji su ga nazivali nindžom i majmunom ovdje govore da ga se Magic prelako riješio.
Vidi cijeli citat


Istina je, kao i obično u sredini. Mario definitivno nije ono što smo očekivali (možda bude, danas nije) i kao nedokazan igrač normalno da nema nikakvog respekta kod suigrača, a i činjenica je da igra od lošeg do osrednjeg.

S druge strane Magic je skup izrazito sebičnih igrača, a protok lopte i timska igra im je naprosto katastrofalna.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
11. veljače 2017. u 11:36
Dropshotski je napisao/la:
''Lešinarski'', mora da si me pomiješao s nekim. 

Nisam spominjao nikakvu zavjeru. Zabrijao si. Nisam ''ekstremist''. Ako kažem da je Orlando katastrofa od momčadi i franšize - to je samo činjenično stanje.

Također - ne postoji nikakva urota oko Marija, nego ga ne jebu ni tri posto na terenu. Čovjek na otvorenom šutu i najbliži lopti pet puta - i ne dodaju mu loptu.

E sad - je li to što nikako nije igrao ili kad je igrao nije se pokazao ili im se ne sviđa njegova frizura ili ga trener koristi kao mamac - to su sad druge rasprave. Ali da ga zanemaruju kao opciju u igri - zanemaruju ili ajde, preferiraju sve druge opcije.

Općenito se komunikacija u Orlandu ne čini na najvišoj razini i to bi bilo to.
Vidi cijeli citat


Ja sam na twitteru našao bezbroj komentara o tome kako Fourner zapravo ne simpatizira Hezonju, a dokaz tome se može vidjeti na svakoj tekmi orlanda gdje Fournier upućuje prema Hezonji neke čudne poglede i to ekipa na twiteru često komentira

  • Najnovije
  • Najčitanije