Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
14. veljače 2017. u 17:44
Dakle
Watson/elf
Evan/augustin
Ross/green/mario
Gordon/green/rudež
Vučević/biyombo

Plus je meeks ozljeđen, ne treba nas ništa iznenaditi, sa magicovim pooper managmentom kao ni vogelom, treba očekivati mariovih 25 minuta tu i tamo kao i mnoštvo dnpcd.
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
14. veljače 2017. u 17:44
Lose, jako lose je ovo. Moze Ross i dvojku i trojku igrati. Biti ce jos tu tradeova sa strane Orlanda.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
14. veljače 2017. u 17:48
Cereal Killer je napisao/la:
Dakle
Watson/elf
Evan/augustin
Ross/green/mario
Gordon/green/rudež
Vučević/biyombo

Plus je meeks ozljeđen, ne treba nas ništa iznenaditi, sa magicovim pooper managmentom kao ni vogelom, treba očekivati mariovih 25 minuta tu i tamo kao i mnoštvo dnpcd.
Vidi cijeli citat

Prije
Watson/elf/dj
Evan/Ross/dj
Green/Ross/gordon/mario
gordon/green/rudež
Vuč/Biyombo.
Ipak je Ross prvenstveno bek šuter.

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
14. veljače 2017. u 17:50

Trade je korektan za sve uključene, Vogel je dobio strijelca s klupe pouzdanog šta Hez ipak još nije dokazao da je i usto polivalentnog. Uopće ne znam duljinu i visinu ugovora, komentiram igrački. Pick će biti 20. pa ispod, al OK, 1.runda, to su fino izvukli. Očito vraćaju Gordona na PF i potpuno se odlučuju na priliku mladima, a momčad je taman složena da ukoliko žešće ne uspiju napast playoff pozicije da se okrenu tankiranju.

 

Mario je sinoć BRILJIRAO u obrani, koncentracija tip-top, uspijevao ispratiti loptu i svog igrača, jedini put kad se zaboravio nisu bili kažnjeni, a u napadu točno ono šta trenutno posjeduje i može, dobrom selekcijom i čitanjem akcija zabijat će i uz poneki trl u tranziciji to je to, za nejgov arsenal koji posjeduje taman. Bravo, Hez, nastavi s ovakvim pristupom, to je najbitnije za njegov status

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
14. veljače 2017. u 17:52
satko je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
Dakle
Watson/elf
Evan/augustin
Ross/green/mario
Gordon/green/rudež
Vučević/biyombo

Plus je meeks ozljeđen, ne treba nas ništa iznenaditi, sa magicovim pooper managmentom kao ni vogelom, treba očekivati mariovih 25 minuta tu i tamo kao i mnoštvo dnpcd.
Vidi cijeli citat

Prije
Watson/elf/dj
Evan/Ross/dj
Green/Ross/gordon/mario
gordon/green/rudež
Vuč/Biyombo.
Ipak je Ross prvenstveno bek šuter.

Vidi cijeli citat


Sve će se sutra znati, ili prekosutra kada ross nastupi, možda se ugodno iznenadimo, pa Mario bude starter do kraja sezone, da napokon vide što mogu očekivati od njega. Iako sumnjam u takav scenarij, monstrum vogel još uvijek lovi playoff
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
14. veljače 2017. u 17:54
Cereal Killer je napisao/la:
satko je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
Dakle
Watson/elf
Evan/augustin
Ross/green/mario
Gordon/green/rudež
Vučević/biyombo

Plus je meeks ozljeđen, ne treba nas ništa iznenaditi, sa magicovim pooper managmentom kao ni vogelom, treba očekivati mariovih 25 minuta tu i tamo kao i mnoštvo dnpcd.
Vidi cijeli citat

Prije
Watson/elf/dj
Evan/Ross/dj
Green/Ross/gordon/mario
gordon/green/rudež
Vuč/Biyombo.
Ipak je Ross prvenstveno bek šuter.

Vidi cijeli citat


Sve će se sutra znati, ili prekosutra kada ross nastupi, možda se ugodno iznenadimo, pa Mario bude starter do kraja sezone, da napokon vide što mogu očekivati od njega. Iako sumnjam u takav scenarij, monstrum vogel još uvijek lovi playoff
Vidi cijeli citat

Sva sreća.
Nažalost više vjerujem u onaj drugi scenarij. Kombinaciju DNPova i prilika na slamku. Ako pogodi prvu tricu i ne zajebe nešto u obrani par minuta i tako. Jad.
Btw. da li ovaj trade znači da su digli ruke od Vuča?
[uredio satko - 14. veljače 2017. u 17:56]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
14. veljače 2017. u 18:09
Uglavnom ovo je očiti primjer generalnog managera koji nije kompetentan raditi taj posao. Dovedeš 40-o godišnjeg ibaku, odrekneš se 23-godišnjeg oladipa i 11 picka, precijeniš biyomba na temelju par play off utakmica sa cavsima gdje je skupio pun kufer skokova, čovjek koji ne može zabiti 10poena po utakmici sa onakvim rukama. I pomisliš da imaš ekipu koja će konkurirati vrhu istoka. Nakon par mjeseci tradeaš ibaku za terrenca rossa, tehnički, oni su trejdali oladipa, ilyasovu i 11 pick za rossa i kasni pick prve runde. Smiješno. Nakon 4/5 godina rebuilda, harrisa i oladipa koje su trejdali, moraju ići u novi rebuild. Ili jednostavno mogu ostati ispodprosiječni.
[uredio Cereal Killer - 14. veljače 2017. u 18:31]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.073
14. veljače 2017. u 18:33
Dinko Bilich je napisao/la:

Trade je korektan za sve uključene, Vogel je dobio strijelca s klupe pouzdanog šta Hez ipak još nije dokazao da je i usto polivalentnog. Uopće ne znam duljinu i visinu ugovora, komentiram igrački. Pick će biti 20. pa ispod, al OK, 1.runda, to su fino izvukli. Očito vraćaju Gordona na PF i potpuno se odlučuju na priliku mladima, a momčad je taman složena da ukoliko žešće ne uspiju napast playoff pozicije da se okrenu tankiranju.


 


Mario je sinoć BRILJIRAO u obrani, koncentracija tip-top, uspijevao ispratiti loptu i svog igrača, jedini put kad se zaboravio nisu bili kažnjeni, a u napadu točno ono šta trenutno posjeduje i može, dobrom selekcijom i čitanjem akcija zabijat će i uz poneki trl u tranziciji to je to, za nejgov arsenal koji posjeduje taman. Bravo, Hez, nastavi s ovakvim pristupom, to je najbitnije za njegov status

Vidi cijeli citat


Tko mu je bio matchup i je li to bio primjeren test obrambenih sposobnosti u ovom tenutku?
obećao sam adminu da ću biti dobar
markoo
markoo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2014.
Poruka: 1.611
14. veljače 2017. u 20:16
Nisam gledao utakmicu, ali po sažecima mogu reći da je napredovao fizički jako. 

Strašno je kako je brz baš je užitak gledati kada se sjuri na koš.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
14. veljače 2017. u 21:14
Dolazak Rossa po mojem mišljenju ne utječe bas na Marija. Ross poziciju SF-a jednostavno ne moze branit, kombinacija njega i Fourniera na 2/3 bila bi defenzivno katastrofa. Mislim da ce Ross minute oduzet C.J Watsonu. To jedino ima smisla, al opet Watson je po novom starter (isuse bože)
Juventus, storia di un grande amore
  • Najnovije
  • Najčitanije