Dinko Bilich je napisao/la:
Trade je korektan za sve uključene, Vogel je dobio strijelca s klupe pouzdanog šta Hez ipak još nije dokazao da je i usto polivalentnog. Uopće ne znam duljinu i visinu ugovora, komentiram igrački. Pick će biti 20. pa ispod, al OK, 1.runda, to su fino izvukli. Očito vraćaju Gordona na PF i potpuno se odlučuju na priliku mladima, a momčad je taman složena da ukoliko žešće ne uspiju napast playoff pozicije da se okrenu tankiranju.
Mario je sinoć BRILJIRAO u obrani, koncentracija tip-top, uspijevao ispratiti loptu i svog igrača, jedini put kad se zaboravio nisu bili kažnjeni, a u napadu točno ono šta trenutno posjeduje i može, dobrom selekcijom i čitanjem akcija zabijat će i uz poneki trl u tranziciji to je to, za nejgov arsenal koji posjeduje taman. Bravo, Hez, nastavi s ovakvim pristupom, to je najbitnije za njegov status
Tko mu je bio matchup i je li to bio primjeren test obrambenih sposobnosti u ovom tenutku?