Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
18. listopada 2019. u 18:04

To je kao da kazes da se od pisanja na forumu postaje dobar forumas a svi vidimo da to nije tako ;)

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
18. listopada 2019. u 18:13

kit teller je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

 

...daavno se shvatilo kako igrači u osjetljivim godinama moraju potrošiti ljeto ili dva na ispravljanju svojih nedostataka tako dobiva boljeg igrača  

Vidi cijeli citat

Ako on postane igrac jedino se utemeljeno moze zakljucit da se od slikanja u teretani i igranja fortnitea postaje dobar igrac4

Vidi cijeli citat


Dakle tvrdiš da je recimo ball handling digao na ozbiljan nivo zahvaljujući novoj ekipi ili slikanju u teretani...

[uredio joke1505 - 18. listopada 2019. u 18:13]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
18. listopada 2019. u 19:19

Žutko je napisao/la:

To je kao da kazes da se od pisanja na forumu postaje dobar forumas a svi vidimo da to nije tako ;)

Vidi cijeli citat

To je da kazem kao da se od pisanja na forumu postaje dobar kosarkas ako cemo se baviti analogijama.

Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
18. listopada 2019. u 19:49

kit teller je napisao/la:

Žutko je napisao/la:

To je kao da kazes da se od pisanja na forumu postaje dobar forumas a svi vidimo da to nije tako ;)

Vidi cijeli citat

To je da kazem kao da se od pisanja na forumu postaje dobar kosarkas ako cemo se baviti analogijama.

Vidi cijeli citat


tako da 4

Brooklyn
Brooklyn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 3.278
18. listopada 2019. u 19:53

https://www.youtube.com/watch?v=mZV4xvjs498

 

Super Mario protiv Denvera

Optimalan
Optimalan
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.04.2017.
Poruka: 430
18. listopada 2019. u 20:12

Vidi cijeli citat


Driblik ok, al mislim da ga nisu za ozbač doživjeli. Na 1:10min ima bolji potez. Ali koliko puta se već govorilo to je to... ajde da se bar skulira.

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
24. listopada 2019. u 11:59

Jel gledao netko sinoć?

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.554
24. listopada 2019. u 12:02

basketas je napisao/la:

Jel gledao netko sinoć?

Vidi cijeli citat

Da malo prvo poluvrijeme. Nista ni dobro ni lose za prijaviti. Neprimjetan, i nije bio point nista. Dame i CJ su point guardirali i point forwardirali cijelo vrijeme.

karlovac
karlovac
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2015.
Poruka: 423
24. listopada 2019. u 13:26
[uredio karlovac - 24. listopada 2019. u 13:27]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
24. listopada 2019. u 14:18

Ja ću odgledati tek u subotu i nedjelju, uzet ću par utakmica naših , naravno bacim komentar nakon toga 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije