Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
30. listopada 2019. u 22:31

bobo 99 je napisao/la:

U pravu si. Ali redovno pratim i čitam. By the way cijenim tvoje opservacije na ovom forumu....20

Vidi cijeli citat


hvala lipa, ali nije bitan broj postova nego uključi se da malo diskutiramo, argumenti, fazoni, zajebancije...savijet nemoj odmah startati sa tim "IN rečenicama"....nije bitno šta mislio o ovoj temi, nego da to je košarkaški đir....mada ne mogu reči da i ja to ne sanjam 48....čisto da jebem malo svoje forumaše 48

Trenutno me prcaju dobro, ali ne dam se lako....59

[uredio joke1505 - 30. listopada 2019. u 22:35]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2019.
Poruka: 14
30. listopada 2019. u 22:33

NS je napisao/la:

bobo 99 je napisao/la:

U pravu si. Ali redovno pratim i čitam. By the way cijenim tvoje opservacije na ovom forumu....20

Vidi cijeli citat


... i ja tvoje 47.. 

Mnogo si pametan pa mi je drago da se javljaš. Možda ne umeš da se biješ i da radiš al brate umeš da pišeš na forumu... to je najvažnije u životu

Vidi cijeli citat


NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
30. listopada 2019. u 23:28

bobo 99 je napisao/la:

NS je napisao/la:

bobo 99 je napisao/la:

U pravu si. Ali redovno pratim i čitam. By the way cijenim tvoje opservacije na ovom forumu....20

Vidi cijeli citat


... i ja tvoje 47.. 

Mnogo si pametan pa mi je drago da se javljaš. Možda ne umeš da se biješ i da radiš al brate umeš da pišeš na forumu... to je najvažnije u životu

Vidi cijeli citat


Vidi cijeli citat


Ko ne ume da radi? Kakva uvreda... istina, vec sam tri meseca na bolovanju 47

Da se bijem? Prebio bi te ko macku, Mirko high kick, patosiro bi te... mozda,  nisam siguran, nespreman sam 9... 

Vratite Lea i Pota.
pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
31. listopada 2019. u 01:49

Uzasno je pasivan danas u igri je 10 min, a nije ni kos pogledao.

ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
31. listopada 2019. u 01:54

pamerd04 je napisao/la:

Uzasno je pasivan danas u igri je 10 min, a nije ni kos pogledao.

Vidi cijeli citat


Skupio je 5 defanzivnih skokova. Nije da je bilo nešto puno prilike u napadu.

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
31. listopada 2019. u 02:28

Meni se cini da on jednostavno nema smisla za igru. Umjesto da ponekad utrci u back door, ili se bar otvori suigracu koji ima loptu, on se smjesti u kut i stoji ravan kao metla ili eventualno laganim korakom seta uz tricu. Uopce ne djeluje kao da je spreman za dobiti loptu. Fintu suta vidimo valjda jednom u 30 utakmica. Valjda ne postoji vanjski igrac u ligi s 10+ minuta po utakmici, a da ga je lakse cuvati. Ne moras se ni oznojiti u obrani, jer je u 80% napada statican kao stolica.

 

Imam dojam da 2 sekunde unaprijed mozes vidjeti sto planira. Ako dobije loptu na vrhu trice usred akcije, stoji ravan kao kaktus i bulji u suigraca koji protrcava kroz blokove. Tocno znas gdje ce dodati i da ne postoji sansa da nesto drugo napravi s loptom. Otvorene suteve propusta, a onda nekad kao da par sekundi unaprijed odluci da ce prasnuti tricu bez obzira sto se dogadalo oko ili ispred njega. Ulazi su iskljucivo pravocrtni i nema apsolutno nikakvih podesavanja/reakcija ovisno o tome kako obrambeni igrac reagira.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
31. listopada 2019. u 02:38

evo bas gledam kako je Gallinari fino pogodio za tri.... dribling, finta, stepback i swoosh....igrac je to slicne konstitucije nasem Saricu al Sarinjo to nebi uspio da proba 20 puta...a i ruzno bi izgledalo....a ni Mario to nema....

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
31. listopada 2019. u 02:46

gdi su suci tu vidjeli faul u napadu......sranje!!!!!

...u pauzi izmedju cetvrtina Hez se i dalje buni kod suca ....he he

[uredio replicant - 31. listopada 2019. u 02:48]
WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
31. listopada 2019. u 02:49

A bio je faul. Laktom ga je odgurnuo. Cak su i komentatori Blazersa rekli da je ispravna odluka.

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
31. listopada 2019. u 02:51

ma znam.....to je "skill" koji sam od svog starog naucio kad sam ko klinac gledo Jugo ligu subotom u 5 popodne.... on bi se uvjek bunio da suci navlace za srbe i kad je bio u pravu i kad nije ( sto je bilo skoro uvijek....)39

  • Najnovije
  • Najčitanije