Mario Hezonja

Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
31. listopada 2019. u 13:19

joke1505 je napisao/la:

Ček dok ja pogledam...nećemo se tako igrati 48. A to će tek biti sutra jbg...Usput stvarno nakon do poda ovoj ekipi koja ostane i uživo gleda tekme 67, ipak ima i većih sektaša od mene 60

Vidi cijeli citat


ja se toj ekipi još više divim, kako si to mogu priuštiti, genijalci u organizaciji života a ne kao ja 6

baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
31. listopada 2019. u 13:55

WHC9 je napisao/la:

Meni se cini da on jednostavno nema smisla za igru. Umjesto da ponekad utrci u back door, ili se bar otvori suigracu koji ima loptu, on se smjesti u kut i stoji ravan kao metla ili eventualno laganim korakom seta uz tricu. Uopce ne djeluje kao da je spreman za dobiti loptu. Fintu suta vidimo valjda jednom u 30 utakmica. Valjda ne postoji vanjski igrac u ligi s 10+ minuta po utakmici, a da ga je lakse cuvati. Ne moras se ni oznojiti u obrani, jer je u 80% napada statican kao stolica.

 

Imam dojam da 2 sekunde unaprijed mozes vidjeti sto planira. Ako dobije loptu na vrhu trice usred akcije, stoji ravan kao kaktus i bulji u suigraca koji protrcava kroz blokove. Tocno znas gdje ce dodati i da ne postoji sansa da nesto drugo napravi s loptom. Otvorene suteve propusta, a onda nekad kao da par sekundi unaprijed odluci da ce prasnuti tricu bez obzira sto se dogadalo oko ili ispred njega. Ulazi su iskljucivo pravocrtni i nema apsolutno nikakvih podesavanja/reakcija ovisno o tome kako obrambeni igrac reagira.

Vidi cijeli citat


Ima smisla za igru, sto je i dokazao u prethodnim sezonama. Ostavlja dojam bolikurcine, utrcati na back door i ne moze jer Portland nema nikakvu unutarnju igru trenutno i nece je imati dok se Nurkic ne vrati.  Najbolje se dosad u karijeri razumio s centrima od Vucevica, Biyomba, Kantera, Jordana.. Igra bez lopte mu je trenutno nikakva, setka se, ne nudi se, boji se preuzeti inicijativu. Druga petorka Blazersa igra trenutno smece kosarku kao i cijela ekipa, sinoc su dobili na misice i dvije minute inspiracije Lillarda, ali pokusavaju igrati neki 5 out u kojem se svi napucavaju izvana, a on statira. Tko prvi uzme loptu taj i zavrsava.

 

Usprkos tome sto je popravio kontrolu lopte kad napada kos to su vecinom pravocrtni prodori, koristi svoju atletiku i prvi korak. Nema promjene ritma, nema crossovera i dalje to ruzno izgleda vizualno. Sav je ukocen i napet. Popravio je zavrsetke na obruc, sto je dokazao i jucerasnjim prodorom. Trenutno igra alibi kosarku, valjda zbog straha od greske ni ne pokusava nista, a s takvim pristupom nece se izboriti za neku znacajniju ulogu u ekipi. Zajebite bajke o skokovima, obrani blabla.

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
31. listopada 2019. u 14:12

On se još uvjek boji kužite koliko je limitiran u glavi a bogami i u kretnjama,nikad od njega ništa.

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.551
31. listopada 2019. u 14:29

baloncesto je napisao/la:

Ima smisla za igru, sto je i dokazao u prethodnim sezonama. Ostavlja dojam bolikurcine, utrcati na back door i ne moze jer Portland nema nikakvu unutarnju igru trenutno i nece je imati dok se Nurkic ne vrati.  Najbolje se dosad u karijeri razumio s centrima od Vucevica, Biyomba, Kantera, Jordana.. Igra bez lopte mu je trenutno nikakva, setka se, ne nudi se, boji se preuzeti inicijativu. Druga petorka Blazersa igra trenutno smece kosarku kao i cijela ekipa, sinoc su dobili na misice i dvije minute inspiracije Lillarda, ali pokusavaju igrati neki 5 out u kojem se svi napucavaju izvana, a on statira. Tko prvi uzme loptu taj i zavrsava.

 

Usprkos tome sto je popravio kontrolu lopte kad napada kos to su vecinom pravocrtni prodori, koristi svoju atletiku i prvi korak. Nema promjene ritma, nema crossovera i dalje to ruzno izgleda vizualno. Sav je ukocen i napet. Popravio je zavrsetke na obruc, sto je dokazao i jucerasnjim prodorom. Trenutno igra alibi kosarku, valjda zbog straha od greske ni ne pokusava nista, a s takvim pristupom nece se izboriti za neku znacajniju ulogu u ekipi. Zajebite bajke o skokovima, obrani blabla.

Vidi cijeli citat

Bold 48

 

Nisam od onih koji ce braniti gospara, sve stoji sto ste rekli, ali isto tako sam primjetio da Portland kada napada na postavljenu obranu jako cesto ostavlja dvojicu sutera / forwarda staticne i duboko na oba kuta, i to bas izrazeno vise od ostalih klubova, pretpostavljam da tako zele ostaviti sto vise prostora za Dame-a i CJ-a, sto znaci da nije samo do Hezonje.

 

Ali svejedno Mario brate, attack ti je pasivan.

[uredio muggsy1 - 31. listopada 2019. u 15:19]
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
31. listopada 2019. u 14:40

muggsy1 je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

Ima smisla za igru, sto je i dokazao u prethodnim sezonama. Ostavlja dojam bolikurcine, utrcati na back door i ne moze jer Portland nema nikakvu unutarnju igru trenutno i nece je imati dok se Nurkic ne vrati.  Najbolje se dosad u karijeri razumio s centrima od Vucevica, Biyomba, Kantera, Jordana.. Igra bez lopte mu je trenutno nikakva, setka se, ne nudi se, boji se preuzeti inicijativu. Druga petorka Blazersa igra trenutno smece kosarku kao i cijela ekipa, sinoc su dobili na misice i dvije minute inspiracije Lillarda, ali pokusavaju igrati neki 5 out u kojem se svi napucavaju izvana, a on statira. Tko prvi uzme loptu taj i zavrsava.

 

Usprkos tome sto je popravio kontrolu lopte kad napada kos to su vecinom pravocrtni prodori, koristi svoju atletiku i prvi korak. Nema promjene ritma, nema crossovera i dalje to ruzno izgleda vizualno. Sav je ukocen i napet. Popravio je zavrsetke na obruc, sto je dokazao i jucerasnjim prodorom. Trenutno igra alibi kosarku, valjda zbog straha od greske ni ne pokusava nista, a s takvim pristupom nece se izboriti za neku znacajniju ulogu u ekipi. Zajebite bajke o skokovima, obrani blabla.

Vidi cijeli citat

Bold 48

 

Nisam od onih koji ce braniti gospara, sve stoji sto ste rekli, ali isto tako sam primjetio da Portland kada napada na postavljenu obranu jako cesto ostavlja dvojicu sutera staticne i duboko na oba kuta, i to bas izrazeno vise od ostalih klubova, pretpostavljam da tako zele ostaviti sto vise prostora za Dame-a i CJ-a, sto znaci da nije samo do Hezonje.

 

Ali svejedno Mario brate, attack ti je pasivan.

Vidi cijeli citat


 

možda je ovo neko suvislo objašnjenje, ali isto tako uvijek nam je lakše pri srcu ako je u drugima problem

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
31. listopada 2019. u 14:59

Meni Portland izgleda poprilično lošije nego prošle godine.

Napadi traju par sekundi, nema nekih akcija, nema Aminua i Harklessa, a Mario i Tolliver nisu ni blizu njima. Od Whitesidea im je korisniji bio Kanter, a jedino pravo pojačanje im je Bazemore. Ali i on solira. Vidjet ćemo hoće li im Pau nešto promijeniti kad se vrati.

Sinoć mi ih je baš bilo naporno gledat. I još su suci svirali svaki jebeni dodir.

Negledljivo. Jedini zanimljivi dio je bio kad je Dame prelomio utakmicu.

Malo ću odmorit od njih.

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.551
31. listopada 2019. u 15:20

ginobili je napisao/la:

Meni Portland izgleda poprilično lošije nego prošle godine.

Napadi traju par sekundi, nema nekih akcija, nema Aminua i Harklessa, a Mario i Tolliver nisu ni blizu njima. Od Whitesidea im je korisniji bio Kanter, a jedino pravo pojačanje im je Bazemore. Ali i on solira. Vidjet ćemo hoće li im Pau nešto promijeniti kad se vrati.

Sinoć mi ih je baš bilo naporno gledat. I još su suci svirali svaki jebeni dodir.

Negledljivo. Jedini zanimljivi dio je bio kad je Dame prelomio utakmicu.

Malo ću odmorit od njih.

Vidi cijeli citat

Fali Nurke, bez njega to nije to :) 

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
31. listopada 2019. u 19:10

Kako će tad Mario poluditi, to samo trebate vidjeti 16

obećao sam adminu da ću biti dobar
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
31. listopada 2019. u 19:26

Jotojoto je napisao/la:

Kako će tad Mario poluditi, to samo trebate vidjeti 16

Vidi cijeli citat


meni se to razmišljanje čini logično, zaključujem na temelju naše medicinske dokumentacije (konzilij forumaša)

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
31. listopada 2019. u 20:30

Ono kad vise nema nikoga da tvrdi da je Mario napredovao, vrijedno radio i da je fizicka zvijer4

  • Najnovije
  • Najčitanije