Mario Hezonja

xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
05. studenog 2019. u 09:21

baloncesto je napisao/la:

Lopta te na kraju uvijek kazni.. Portland igra smece kosarku, obranu ne igraju, podcijenili ove klince, a klinci se napalili.. Uveo Hezonju zadnje tri minute, stavio dvije trice zaredom dok su lovili minus.. Kasno se sjetili igrati obranu..

Vidi cijeli citat


blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat


Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat


Na istoj stranici cijela lepeza dijametralno različitih postova kakve viđamo samo na ovoj temi:

 

1. Ne treba dugo da se dođe do zaključka kako momčad u kojoj igra naš igrač, igra "smeće košarku". Baš ono što našem igraču ne odgovara.

2. Naravno, zazivanje povratka u Europu.

3. Likovanje zbog ozljede koja će igrača udaljiti s parketa do kraja sezona...jer to paše našem igraču.

 

13

MCOIS
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 09:32

xavier je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

Lopta te na kraju uvijek kazni.. Portland igra smece kosarku, obranu ne igraju, podcijenili ove klince, a klinci se napalili.. Uveo Hezonju zadnje tri minute, stavio dvije trice zaredom dok su lovili minus.. Kasno se sjetili igrati obranu..

Vidi cijeli citat


blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat


Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat


Na istoj stranici cijela lepeza dijametralno različitih postova kakve viđamo samo na ovoj temi:

 

1. Ne treba dugo da se dođe do zaključka kako momčad u kojoj igra naš igrač, igra "smeće košarku". Baš ono što našem igraču ne odgovara.

2. Naravno, zazivanje povratka u Europu.

3. Likovanje zbog ozljede koja će igrača udaljiti s parketa do kraja sezona...jer to paše našem igraču.

 

13

Vidi cijeli citat

1. Portland sigurno ne igra nikakvu "smeče košarku" imaju ogromnih problema na pozicijama 4 i 5, nedostaje im tu dubine zbog ozljeda i to se reflektira na rezultat, naravno tu je još par novih igrača pa su često žrtve traženja forme Baze prije svega i CJ-a koji je ušao u sezonu za njega izuzetno loše.

2. Nakon svog uloženog truda u fizičkom dijelu, tehničkom dijelu i ovakvog vida obrane njega Europa neće vidjeti uostalom minutaža sve govori

3. Collins je najbolje kliknuo sa Hezom, Hez muje tweetao i podršku koju su svi u Portlandu poslije prenijeli, koliko to sad paše Hezu pitanje jer on je u predsezoni zaradio svoje trenutne minute koje itekako opravdava, tako da radovanje ozljede bilo kojeg igrača zaista nije prihvatljivo, usput je to veliki, veliki udarac za ambicije Portlanda

[uredio joke1505 - 05. studenog 2019. u 09:34]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
05. studenog 2019. u 09:36

joke1505 je napisao/la:

1. Portland sigurno ne igra nikakvu "smeče košarku" imaju ogromnih problema na pozicijama 4 i 5, nedostaje im tu dubine zbog ozljeda i to se reflektira na rezultat, naravno tu je još par novih igrača pa su često žrtve traženja forme Baze prije svega i CJ-a koji je ušao u sezonu za njega izuzetno loše.

2. Nakon svog uloženog truda u fizičkom dijelu, tehničkom dijelu i ovakvog vida obrane njega Europa neće vidjeti uostalom minutaža sve govori

3. Collins je najbolje kliknuo sa Hezom, Hez muje tweetao i podršku koju su svi u Portlandu poslije prenijeli, koliko to sad paše Hezu pitanje jer on je u predsezoni zaradio svoje trenutne minute koje itekako opravdava, tako da radovanje ozljede bilo kojeg igrača zaista nije prihvatljivo, usput je to veliki, veliki udarac za ambicije Portlanda

Vidi cijeli citat


Pa nije ovo napisano moje mišljenje nego sam samo komentirao različite krajnosti napisane u postovima iznad. A istina je, kako to obično i bude, negdje između.

MCOIS
muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
05. studenog 2019. u 09:39

Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat

Ovo je stvarno sramota za napisati

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 09:40

xavier je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

1. Portland sigurno ne igra nikakvu "smeče košarku" imaju ogromnih problema na pozicijama 4 i 5, nedostaje im tu dubine zbog ozljeda i to se reflektira na rezultat, naravno tu je još par novih igrača pa su često žrtve traženja forme Baze prije svega i CJ-a koji je ušao u sezonu za njega izuzetno loše.

2. Nakon svog uloženog truda u fizičkom dijelu, tehničkom dijelu i ovakvog vida obrane njega Europa neće vidjeti uostalom minutaža sve govori

3. Collins je najbolje kliknuo sa Hezom, Hez muje tweetao i podršku koju su svi u Portlandu poslije prenijeli, koliko to sad paše Hezu pitanje jer on je u predsezoni zaradio svoje trenutne minute koje itekako opravdava, tako da radovanje ozljede bilo kojeg igrača zaista nije prihvatljivo, usput je to veliki, veliki udarac za ambicije Portlanda

Vidi cijeli citat


Pa nije ovo napisano moje mišljenje nego sam samo komentirao različite krajnosti napisane u postovima iznad. A istina je, kako to obično i bude, negdje između.

Vidi cijeli citat


nisam ni mislio da je tvoje nego ostavljam svoje mišljenje na sve tri izjave

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 09:40

muggsy1 je napisao/la:

Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat

Ovo je stvarno sramota za napisati

Vidi cijeli citat

Slažem se i to je ogroman udarac za ambicije Portlanda

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
05. studenog 2019. u 10:04

Meni je drago da Mario ima sigurnih 25-30 minuta po mecu.

Nit sam ja ozlijedio Collinsa, nit mi je drago zbog toga.

Dok jednom ne smrkne... 2

Collinsu zelim brz oporavak a Mariju da napokon pokaze sta umije, sto sam siguran i da hoce, konac o u normalnim uvijetima bez suludog pritiska.

Trica je na 50% zadnjih nekoliko utakmica. 60

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
05. studenog 2019. u 10:28

baloncesto je napisao/la:

Ne uzme otvorenu tricu vec dribling i stepback i onda zabije. Highlight polaganje na drugi obruc u kontri. 

Vidi cijeli citat


Po ovom tvom komentaru sam mislio da je napravio nešto nepotrebno, pa sam pogledao što je bilo - i nije.

Igrač je išao prema njemu i dizao se na blok, trznuo je, ostavio ga u autu, put prema košu nije bio otvoren, step back i šut. 

Sjajno odigrano. Rekao bih čak i netipično za njega.

Ovo je Dončićev potez.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 10:35

ginobili je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

Ne uzme otvorenu tricu vec dribling i stepback i onda zabije. Highlight polaganje na drugi obruc u kontri. 

Vidi cijeli citat


Po ovom tvom komentaru sam mislio da je napravio nešto nepotrebno, pa sam pogledao što je bilo - i nije.

Igrač je išao prema njemu i dizao se na blok, trznuo je, ostavio ga u autu, put prema košu nije bio otvoren, step back i šut. 

Sjajno odigrano. Rekao bih čak i netipično za njega.

Ovo je Dončićev potez.

Vidi cijeli citat


Da slažem se uzeo je šut iz teške situacije step backom, ono što je ovdje biton je činjenica da Hezonja nije imao taj step back šut u svom repertoaru, ove sezone je i ranije viđen takav šut, znamo svi koliko je to težak šut i ako nastavi raditi na tomesa svojim fizičkim karakteristikama biti će poprilično teško ga zaustaviti

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
05. studenog 2019. u 10:37

Komentatori Portlanda su bas naglasili kako je to vjezbao na treningu. Odlicno odigrano.

Mene ova njegova uloga u Blazersima podsjeca na kvalifikacije za OI 2016

  • Najnovije
  • Najčitanije