Evo malo i mene, odmah da se ogradima osim isječaka i prvog poluvremena sa Cllipersima nisam pogledao utakmice jbg ne mogu sve stići, da budem iskren niti ću jer radije ću danas pogledati Bojanov show. Možda se baloncesto i ja razmimoilazimo nekada, ali ovaj put apsolutno potpisujem njegov komentar, dakle nije sporno da je defanzivno zaista napravio svoju ulogu u ekipi, nije sporno da ima sjajne skakačke brojke, nije upitno ni to da ne može baš imati neke super napadačke ovlasti pore Lillarda i CJ-a, ali evo dobro je da uzima bar tih 9 šuteva po utakmici u zadnje dvije, ali nije dobro što kao sinoć promaši nevjerovatne zicere, a onda opet uradi dva vrhunska poteza, te napadačke krajnosti prate ga sve 4 ove godine i uporno ima problema sa tim pa iako dobiva pohvale za svoju obranu, iako on zaisat "ništa" ne košta Portland, radi sebe i svoje karijere mora uhvatiti kontinutet kakav takav i zaboga završavati jebene napade na obruč koje iskreira sebi, to što je u ove dvije utakmice promašio je stvar koncentracije i glave, s jedne strane gledaš kako ima vrhunske momkente, a onda te podsjeti na jebenog kadeta.
Sreća u ovoj priči što je uhvatio ozbiljan defanzivni kontinuitet, ali ako želi iskorak mora ga napraviti i u napadu zato rađe ću napraviti pauzu od portlanda danas i pogledati Babu na miru