Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2019.
Poruka: 406
09. studenog 2019. u 05:26

Kokoš bez glave.

wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
09. studenog 2019. u 05:29

Ocajan.

Satko i Nosonja sve vam je oprosteno

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
09. studenog 2019. u 06:32

Dvije veceri za zaborav

baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
09. studenog 2019. u 06:43

Portland mora ici u neki trade, jer s ovom ekipom uz sve ozljede ne mogu izboriti playoff. Tragedija je da Lillard nema postenog suigraca. Ovo sto igra McCollum je uzas.

 

Hezonja je imao sanse kao nikad, danas petorka, otvori utakmicu dobro s dva bacanja i lijepim asistom za Whitesidea i onda krene redom, promasena trica, popijena banana, promasen zicer, promasen pull up, pa nastavi u drugom pol s dva promasena zicera u jednom prodoru i jos jednom bananom i sad kad ga covjek pokopa ko zadnjeg amatera, onda iz nicega zabije dva prodora jedan s lijeve strane gdje s puno osjecaja zabije od table odrazivsi se s lijeve noge i odmah iduci napad desni prodor. U rasponu od totalnog amatera do spanera. Samo nazalost puno vise je onih momenata gdje ispada amater.

 

Konstantno dobiva sanse i konstantno ih prokocka. Na kraju dana se sve svodi jesi li ili nisi. Jebiga.

[uredio baloncesto - 09. studenog 2019. u 06:45]
muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
09. studenog 2019. u 06:57

baloncesto je napisao/la:

U rasponu od totalnog amatera do spanera. Samo nazalost puno vise je onih momenata gdje ispada amater.

Konstantno dobiva sanse i konstantno ih prokocka. Na kraju dana se sve svodi jesi li ili nisi. Jebiga.

Vidi cijeli citat

Nije. I nece biti. Nazalost, ali tako je.

[uredio muggsy1 - 10. studenog 2019. u 02:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
09. studenog 2019. u 09:54

basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.708
09. studenog 2019. u 10:03

The Dream je napisao/la:

roberto2 je napisao/la:

replicant je napisao/la:

malo mi je mucno u zelucu  oko toga kako Doc djeli minute na C.... ja ne znam sta bi Zu trebo napravit da dobije minute u 4Q

Vidi cijeli citat


Dvadeset je plafon izgleda, ubijao Whitesidea i u napadu i u obranu, bio odlican u svakom pogledu i dobio 19.57. Ovo sto on do sad izvlaci u tih svojih 15-17 min po utakmici je apsolutni maksimum, igra skoro pa savrseno.

Vidi cijeli citat


Ma ljudi, dobro je, igra konstantno u timu koji je contender, odlično koristi dobivene minute, odlično se slaže sa Kawhijem i ne manje važno, ovako se neće previše potrošiti kroz sezonu i play-off (imamo neke kvalifikacije ovo ljeto, ne? 2)

A za Heza, ako ništa, ukrao je loptu Kawhiju i tako ,,osvetio'' Bojana. 4

Vidi cijeli citat


Ako se Portland žestoko ne sredi nije nikakav contender ove sezone, samo na Zapadu ima 4-5 jačih momčadi od njih. Teško će oni ponovit lanjsku sezonu, da ne kažem nemoguće.

Ivo, Mijo, Niko, Mato...
neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
09. studenog 2019. u 12:10

Ma oni ti tu malo o Zubcu briju... 

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
09. studenog 2019. u 14:34

Evo malo i mene, odmah da se ogradima osim isječaka i prvog poluvremena sa Cllipersima nisam pogledao utakmice jbg ne mogu sve stići, da budem iskren niti ću jer radije ću danas pogledati Bojanov show. Možda se baloncesto i ja razmimoilazimo nekada, ali ovaj put apsolutno potpisujem njegov komentar, dakle nije sporno da je defanzivno zaista napravio svoju ulogu u ekipi, nije sporno da ima sjajne skakačke brojke, nije upitno ni to da ne može baš imati neke super napadačke ovlasti pore Lillarda i CJ-a, ali evo dobro je da uzima bar tih 9 šuteva po utakmici u zadnje dvije, ali nije dobro što kao sinoć promaši nevjerovatne zicere, a onda opet uradi dva vrhunska poteza, te napadačke krajnosti prate ga sve 4 ove godine i uporno ima problema sa tim pa iako dobiva pohvale za svoju obranu, iako on zaisat "ništa" ne košta Portland, radi sebe i svoje karijere mora uhvatiti kontinutet kakav takav i zaboga završavati jebene napade na obruč koje iskreira sebi, to što je u ove dvije utakmice promašio je stvar koncentracije i glave, s jedne strane gledaš kako ima vrhunske momkente, a onda te podsjeti na jebenog kadeta.

Sreća u ovoj priči što je uhvatio ozbiljan defanzivni kontinuitet, ali ako želi iskorak mora ga napraviti i u napadu zato rađe ću napraviti pauzu od portlanda danas i pogledati Babu na miru

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
pamerd04
pamerd04
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.10.2016.
Poruka: 414
11. studenog 2019. u 04:46

Katastrofa, zaleti se u prvom poluvremenu dva puta u reket di je nekoliko igraca na okupu i naravno ne koristi tijelo i popihe blokade. U obrani katastrofalan, stoji daleko od igraca i nakon promasenog zakucavanja ponovno pokazuje pad u govoru tijela i uzima glupi sut a akcija je zvana high low izmedju njega i whitesidea. Ovo je trenutno citsa katastrofa sto pokazuje ma terenu i ne bi me zacudilo.kada bi izgubio mjesto u rotaciji naustrb Little koji je rookie i iako ke dosta zelen tesko da ce imat vise brain fartova od Hezonje.