Mario Hezonja

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.291
03. lipnja 2026. u 17:50

Dali je Hezonja prestigao Bojana na mjestu najvećeg Hrvatskog košarkaša u ovih četvrt stoljeća?

Franjo
Franjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.09.2009.
Poruka: 2.185
03. lipnja 2026. u 17:54

Bojan je igrao ozbiljne role na najvišem nivou košarke, čuvajući između ostalog Kawhija i LeBrona u doigravanju i rješavajući neke playoff utakmice. Mario se na tom nivou nije uspio dokazati kao pouzdan rotacijski igrač iako je imao priliku u nekoliko klubova, tako da za mene nema rasprave. Dilema je Zubac ili Bojan, a ne Mario.

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 540
03. lipnja 2026. u 17:54

Mihael19 je napisao/la:

Dali je Hezonja prestigao Bojana na mjestu najvećeg Hrvatskog košarkaša u ovih četvrt stoljeća?

Vidi cijeli citat


S obzirom na BB Nba karijeru teško.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
03. lipnja 2026. u 17:56

Lionel Mandrake je napisao/la:

Malo će mu vrijediti ako ispadne u četvrtfinalu doigravanja od gerijatrije Tenerifa, mada za ono sinoć je najmanje kriv, Campazzo je izdivljao za sve pare. 

Vidi cijeli citat

scariolov poraz prije svih

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.291
03. lipnja 2026. u 17:56

Dobro onda dali je Mario najveći HR igrač u Europskim natjecanjima u ovih četvrt stoljeća? 

[uredio Mihael19 - 03. lipnja 2026. u 17:56]
Franjo
Franjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.09.2009.
Poruka: 2.185
03. lipnja 2026. u 17:57

Mihael19 je napisao/la:

Dobro onda dali je Mario najveći HR igrač u Europskim natjecanjima u ovih četvrt stoljeća? 

Vidi cijeli citat


Nije ni to, to je Vujčić.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
03. lipnja 2026. u 17:57

nije ni to s obzirom na vujcica al ima sanse da ga prestigne, iako u realu je puno teze oci do indvidualnih nagradau euoligi

[uredio xxx01 - 03. lipnja 2026. u 17:59]
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.291
03. lipnja 2026. u 17:58

Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Španjolskoj ligi u ovih četvrt stoljeća?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.371
03. lipnja 2026. u 18:00

Mihael19 je napisao/la:

Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Španjolskoj ligi u ovih četvrt stoljeća?

Vidi cijeli citat

najvisi plafon igre definitivno ima al opet tomic toliko godina dobro igra, toliko trofeja... iako hezonja ima one s barcom prije al tu je njeegova uloga bila mizerna

[uredio xxx01 - 03. lipnja 2026. u 18:02]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 540
03. lipnja 2026. u 18:01

Mihael19 je napisao/la:

Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Španjolskoj ligi u ovih četvrt stoljeća?

Vidi cijeli citat


Nije ni to. Luka Božić je taj.

Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
  • Najnovije
  • Najčitanije