NBA 2010/11

43zla
43zla
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.10.2010.
Poruka: 353
16. svibnja 2011. u 19:26
Rubio bi mogao biti tek prosječan igrač u NBA, iako se od njega vjerojanto očekuje više?!?
A Bullsi lome i mislim da u pitanju nije slabija večer LeBrona ili Wadea nego jednostavno postavljena igra Chicaga na koju nisu imali odgovor i preteško je probiti tu mrežu individualizmom što oni najčešće čine.

Zato im je i Spoelstra na pauzama brijao da traži brzi protok lopte ako misle pobijediti, ali Bullsi su jednostavno stignuli pokrit sve. Čak i Noah i Gibson kad su ostali na Jamesu ili Wadeu, uspjeli su se oduprijet s obzirom na brze noge i bit im na ruci.. što je iskoristio Bosh kojem je ostalo nešto više prostora.

I kad se tome doda cijela klupa Chicaga koja je involvirana kroz cijelu igru i svi igraju i šutiraju i sudjeluju, to je to. Miami je super momčad, ali Bullsi su cijelu sezonu igrali jebeno i malo su pali početkom playoffa i zadnje dvije tekme igraju na visokoj razini i uz prednost domaćeg terena, oni realno imaju više šanse za finale od Miamija. Iako smo svi ipak malo skeptični jer su mladi i prefriško su uletjeli sa takvim bolesnim igrama i ko da je nemoguće vjerovat da mogu do kraja. Ja baš brijem da mogu i da se taj skroman dečko Rose bude riješio svih sumnji ovih nevjernika
Too strong man...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. svibnja 2011. u 19:32
rubia ce puštat na šut vise nego ronda...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
16. svibnja 2011. u 21:06
nekako sam optimist kad je rubio u pitanju. naravno, trebat će proći proces pilagodbe na taj stil igre, fizički još napredovat što se podrazumijeva i radit do besvijesti na šutu, ali uz puno rada mogao bi pokazati sav svoj organizatorski talent jer je inteligentan igrač i minesotta mi se čini dobra sredina u ovom trenutku za počet NBA karijeru.

da se osvrnem na chicago i miami. savršena utakmica chicaga. svaki igrač je dao svoj doprinos i do sada najbolja izvedba u playoffu. nekako mi je sve to nervozno krenulo kod njih od prve runde s indianom, ali evo sjeda to na mjesto. 4. poraz miami od bullsa je poprilično zabrinjavajući za Miami i mislim da je ključ serije 2. utakmica.

Što se tiče miamia, veseli Boshova partija u svakom slučaju, ali mora klupa miamia nešto odigrat jer ovo je premalo.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.636
16. svibnja 2011. u 22:08
u vezi s rubiom nisam neki optimist..nije me uvjerio igrama ove sezone da je za NBA..A št ose utakmice tiče,budu li bullsi igrali ovakvu obranu,bit' će gadno...
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
16. svibnja 2011. u 22:18
ja pogledao maloprije cijelu tekmu.još sam pod dojmom.jutros kad sam vidio rez nisam mogo vjerovati

sjajna obrana + raznovrsnost u napadu.da ne pričamo o napadačkim skokovima odnosno 2nd chance pointsima.

opet,pokušavam sagledati stvar iz nekog drugog kuta.bullsi nabrijani do ibera,a lebron i pogotovo wade totalno out i nezainteresirani.znači treba pričekati njihovo buđenje pa ćemo onda vidjeti na šta će to ličiti.

no,čini mi se da bullsi polako hvataju onu formu iz regularnog dijela sezone.zadnje 3 tekme su odigrali sjajno.u svakoj je bilo određene doze pritiska i nisu pokleknuli.čak su u zadnje 2 razbili protivnika a raduje i podatak o primljenim koševima u te zadnje 3 tekme (83-73-82)

strašno,pogotovo za PO i konferencijsko polufinale i finale
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
16. svibnja 2011. u 22:27
evo par 'stvari' zbog kojih su lakersi prerano ispali i zbog kojih više nije bilo toliko motiva i želje ko prijašnjih sezona (a možda i moći??)

http://www.youtube.com/watch?v=mRrN4pmEuQA

http://www.youtube.com/watch?v=EhPXdbjGLTc

http://www.youtube.com/watch?v=zFoUyR18sBM

http://uk.eonline.com/on/shows/khloe_and_lamar/index.html

što se mene tiče oni su još daleko i dogurali.sezona je bila kakva je bila.hornetsi su ipak bili preslabi za ovakve lakerse,ali su im zato mavsi pokazali gdje im je mjesto

artest je već od prošle sezone u 'rap vodama'.snima album,spotove.uglavnom bavi se svačime osim onim najvažnijim.usput vodi i barnesa i browna sa sobom.lamar je uplovio u 'reality' vode i unatoč dobroj sezoni dio krivnje ide i na njega.nemoš ostat skoncentriran na košarku pored svega toga.

dobro je gasol i rekao.kriv je i on al bome su krivi i ostali.big phil sa mislima o penziji vodi cijelu ovu sezonu,fisher igrao rekreacijsi,ko mumlek posljednjih godina.kobe u svome svijetu.a ostali nisu ni vrijedni spomena.možda je jedino bynum svoje odradio,no njega jebu koljena i nemožeš se baš na njega osloniti

treba napraviti neki mali 'rebuilding'.probati trejdat odoma i gasola dok su još 'na cijeni' i vidit šta se da dobiti za njih.ne vrijedi s ovom istom ekipom ići i u sljedeću sezonu (ako je uopće i bude?).naslov osvojiti neće pored ovih mladih i poletnih ekipa,zato bolje neka misle na budućnost
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
16. svibnja 2011. u 22:30
malo je rezultat ipak nerealan kao konacno mjerilo. na kraju se bas vidilo kako su bikovi poletili, sve im je ulazilo a ovi su se prakticki vec predali. tako da su digli razliku na neku euforiju... nekih 10ak razlike bi mi mozda bilo realnije ipak...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
16. svibnja 2011. u 22:31
za rubio se vec zna prije 2 tjedna da ce iduce godine zaigrati u minnesoti al i nba analiticari ne vide bas visoko rubia u nba, cak su neki ismijavali njegove brojke u euroligi al znamo da euroliga i nba 2 razlicita sustava tak to po meni nije neki faktor.al mislim da rubio moze biti pravi play za nbam jel ima izvrstan pregled terena i sigurno je bolje asistirat igracima koji lete 2 m u zrak i jos se brze igra sto je velika prednost rubia. on mora sigruno najvise poradit na masi,a to sigruno moze bez problema dobit nakon jedne godine u nba. a sto se tice suta, meni se cini vidljiv pomak od prosle godine i sigurno ima bolji sut od ronda(tesko da cemo nac playa koj ima losiji sut od ronda,nemoguce) al isto to nije nesto posebno nest sut pogotovo za nba,jos kad se zna da je trica dalje. al njegova igra se ne bazira an sut i mislim da sa svojom igrom i razigravanjem suigrace moze napravit od sebe izvrsnog playa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
16. svibnja 2011. u 22:41

Problem je što Rubio ima jako loš šut, poput Ronda, ali za razliku od Ronda nema tu brzinu, znači brz je on, ali nema tu Rondo/Rose/Westbrook brzinu više koja bi ga izdvojila u NBA-u, obrana solidna, ali pitanje kako će to izgledati protiv NBA atleta, a playmakerske sposobnosti su neupitne, no kada ga budu branili ko Ronda, znači branič koji stoji na 2 metra od njega, to baš neće do izražaja previše dolaziti.

Po meni će on imati brojke poput Calderona, znači 10-ak poena i 7-8 asista po utakmici, solidan starter ako bude mogao igrati obranu na NBA razini, no ništa više, barem dok ne popravi šut, ako će to biti moguće.

U svakom slučaju ako T-Wolvesi budu u prilici uzeti Kyriea Irvinga na draftu ove godine mislim da bi bili blesavi da to i ne učine zbog Rubija.

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
16. svibnja 2011. u 22:50

Rubio je bio i ostao čudo od djeteta, odlično je prihvatao sve nove izazove i sabe gradio kao univerzalca. Po meni on može savladati i sve zahtjeve NBA lige, te postati važan faktor u bilo kom timu.


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije