NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
16. svibnja 2011. u 17:22
iggy pop je napisao/la:
Rubio dogodine u Minesotti...
Vidi cijeli citat

Izvor? Interesantno ako je istina.
[uredio afhx - 16. svibnja 2011. u 17:23]
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.094
16. svibnja 2011. u 17:27
baseggio22 je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:


Vidio sam kako si ti objektivno komentirao i javljao se dok je Memphis gazio spurse. Ajde daj pokri se usima i nemoj citat ako ti smeta. Normalno je da cemo bit veseli ako nam ekipa igra dobro a lose raspolozeni ako igra lose. Naravno da necemo slusat gluposti koje neki pricaju cijelu sezonu u kojima kazu da su bullsi limitirani u napadu i da nemogu nista napravit u PO jer su neiskusni. Rose je indijanac, Boozer pickica a od Noaha nema koristi u napadu.

Vidi cijeli citat

jesam, priznajem, ali ja sam bio JEDAN, a vas je 15ak, i svaki isto ponavlja...što je tužno... i od 20ak postova na stranici, imaš 10 vaših komentara u kojima su svi krivi što su protiv bullsa...

p.s. boozer jest pi.kica, to nemoš poreći...


EDIT: i da, neće svijet propasti ako Bullsi ispadnu...
Vidi cijeli citat


Da si imalo u toku i pratis forum mogao si procitati moje postove nakon utakmica koje su bullsi izgubili i sve bi ti bilo jasno

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
16. svibnja 2011. u 17:31
afhx je napisao/la:
iggy pop je napisao/la:
Rubio dogodine u Minesotti...
Vidi cijeli citat

Izvor? Interesantno ako je istina.
Vidi cijeli citat


meni se čini da je on jedan od rijetkih igrača koji se zajebo s čekanjem da ode u nba
lik je ispo žešći seronja, jebo ga snijeg i hladnoća
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
16. svibnja 2011. u 17:48
russellosk je napisao/la:
afhx je napisao/la:
iggy pop je napisao/la:
Rubio dogodine u Minesotti...
Vidi cijeli citat

Izvor? Interesantno ako je istina.
Vidi cijeli citat


meni se čini da je on jedan od rijetkih igrača koji se zajebo s čekanjem da ode u nba
lik je ispo žešći seronja, jebo ga snijeg i hladnoća
Vidi cijeli citat

Čim je osvojio Euroligu s Barcelonom, trebao je ić. Valjda je realizirao da će se nastradat, u smislu kontrakta ako još i dalje čeka.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
16. svibnja 2011. u 18:10
Sa takvim šutom on imho nema šta tražiti u NBA.... to mu je i scouting report reko lani 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
16. svibnja 2011. u 18:17
Uf, evo tek sad došao s posla, čekam cili dan kad ću doći doma i upalit torrent, jer ova utakmica ide u kolekciju.
Evo kako mi je izgledalo jutro:
6:25 buđenje, odmah na mobu idem vidjet rezultat, i ne mogu vjerovat svojim očima. Iskačem iz kreveta, palim router i komp, gledam sažetke, dođem do Tadža (jel itko skužio da je valjda svaki drugi koš na sažetku zakucavanje?) i doslovno skočim iz stolice i počnem urlati. Budim ukućane, smirujem ih i šaljem nazad u krpe.
Cijeli dan ko na iglama, samo čekam skinut utakmicu i pogledat je u miru. Evo sad na 50%, još pola sata...

I love this game!


riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
16. svibnja 2011. u 18:33

Mani se torrenta, skidaj s myp2p, ide mnogo brže. Ja sam skinuo tekmu za sat. Istina je da su u zadnjih par dana dostupni sadržaji za skidanje nekako lošiji, teži za skidanje. Kao da je par najboljih i najbrzih aplaudera otislo na godisnji. Opet, bolje je nego skidati sa torrenta.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
16. svibnja 2011. u 18:35
kindofmagic je napisao/la:
Sa takvim šutom on imho nema šta tražiti u NBA.... to mu je i scouting report reko lani 
Vidi cijeli citat


Isto ko i Rondo??
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
16. svibnja 2011. u 18:48
riki_mo je napisao/la:

Mani se torrenta, skidaj s myp2p, ide mnogo brže. Ja sam skinuo tekmu za sat. Istina je da su u zadnjih par dana dostupni sadržaji za skidanje nekako lošiji, teži za skidanje. Kao da je par najboljih i najbrzih aplaudera otislo na godisnji. Opet, bolje je nego skidati sa torrenta.
Vidi cijeli citat

 
1.5 GB za malo više od sat vremena, s tim da sam u isto vrijeme surfao i gledao youtube, pa bi vjerovatno bez toga bilo gotovo za sat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
16. svibnja 2011. u 19:06
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=05&dd=16&nav_id=512450
  • Najnovije
  • Najčitanije