NBA 2010/11

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
20. svibnja 2011. u 19:29

Ovo što je @gravedigger napisao na početku ove stranice, tj. opis konflikta RW na sinoćnjoj utakmici je preuveličano jedno tri puta najmanje. Ja sam pogledao utakmicu na miru, taj dio i dva puta, te onima koji nisu gledali, a žele se uvjeriti u čemu je stvar preporučujem da skinu 3/4 i pogledaju kraj. Sve izgleda puno benignije, a sam razvoj događaja oko rezultata i sl. je potpuno krivo napisan.

Cijela utakmica je bila lošija nego prva, nekako u manjem ritmu. Ovaj put odlučila je klupa gostiju, a ne domaćina. Komentar na onom blogu, dobro opisuje razvoj stvari. Slabiji učinak Terrya i Peđe, kao i više izgubljenih lopti donijele su pobjedu OKC-u.


 
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. svibnja 2011. u 19:33

Šta je čitam ovdje, pljuvaju se dva od tri igrača OKCa koja su najzasluznija za sinocnju pobjedu, naravno prva violina je KD bio(kakvo posteriziranje Haywooda)! Ajmo ovako ljudi, mene kao većinu RW jako iritira sa svojom nezrelom igrom, jednostavno je to lijepo rekao Van Gundy. He wasn t raised as point guard, Brooks made him to play that! Ja ga nisam gledao prije, ali vjerujem Jeffu kad kaze da ga vidite na šta je prije ličio. Nadalje kod mladog momka su normalne oscilacije, jednostavno je tako. RW je jučer sjedao zadnju četvrtinu kao i cijela prva ekipa osim KDa, što je jedan jako hrabar potez Brooksa, koliko god mladi jesu, činjenica je da ih stiže umor od serije sa Međedima. Mene isto u naletu onako snerva RW da bi ga poslao na zadnji red dvorane i da ne pisne ni jedne do kraja utakmice, ali Brooks ocito ga lomi pomalo, sinoc je bio jako dobar sa sutem s distance, nadalje 7. utakmica s međedima, triple double, očiti dokaz da momak ima puno mjesta za napredak, samo ga treba usmjeriti u pravom smijeru! Sad malo o Collinsonu, svi pitaju kako može imat toliki ugovor, e pa sad vi meni recite da sam ja lud, ali taj momak zasluzuje svaku cent svog ugovora. Prvo daleko najbolji obrambeni u igri 1na1, uz to zadnje dvije serije igra protiv Z-Boa i Dirka i to igra jebeno fantasticno, drugo jako borben igrač, ne predaje se, treće ofanzivno također odličan, jako školovan igrač, ima solidan pas i lijep osjećaj za loptu, četvrto, slobodna gađa jako dobro, peto, ima muda junačka, znači ne boji se odgovornosti!

OKC sam dosta pratio ove sezone i cijela sezona je posvećena kroćenu RWa, kad se sjetim kako je indijanski odigrao neke utakmice, ovo sad je milina, nadalje ova ekipa OKCa je mnogo napredovala! Harden mi se sve više i više sviđa momak jednostavno je ubica, nikako mi nije jasno, zašto recimo nisu njega trejdali Kelti, jer on bi sa Pierceom i Allenom bio odličan! Na kraju pohvale Brooksu, koji se pokazao kao bolji trener od Ricka sinoc, nevjerovatno kako je sinoc posjedao RWa, Perka i Ibaku!



Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
20. svibnja 2011. u 19:34
hepeck je napisao/la:
West je takav tip igraca, nema veze, samo ne mogu da pomislim sta bi Thundersi uradili i dokle bi stigli da im je jedan play poput Nasha.
Dobri su i ovako ali mislim da to nije njihov maksimum, da urade neki trade, dovedu Paula za Westbrooka, to bi bio pun pogodak...slatki snovi
Vidi cijeli citat

BIlo bi zanimljivo vidjet Nasha u Thunderima,pošto je veteran ne vjerujem da bi mu Sunsi radili probleme oko prelaska u momčad u kojoj bi bil u prilici napokon osvojit i više nego zasluženi prsten..
Za Paula neću ni razmišljat kaj bi bilo da imaju njega,prognoziral bi im 2-3 prstena
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
20. svibnja 2011. u 20:15
zapravo, Westbrook je sinoć igrao dosta dobro...

bilo je kroz ovaj playoff utakmica u kojima je trebao sjedit, sinoć baš i ne, al tko će znat... valjda se i Brooksu nagomilao bijes od ranije pa tek sada reagira...

usput, baš me zanima kako gledaju na Hardena kad se pojavi na nekom aerodromu, još ako uzme sa sobom ruksak
[uredio ivor - 20. svibnja 2011. u 20:22]
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
20. svibnja 2011. u 22:27
chihago radi najbolji posao od svih momčadi u nba-u.lakersi na plače troše 91 milijun.a chichago 55.lakersi prvi a bullsi  26 po plačama .to je 36 milijuna dolara razlike!!!!!
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
20. svibnja 2011. u 22:38
durant preko haywooda...strasno zakucavanje....
dario23
dario23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2009.
Poruka: 2.641
20. svibnja 2011. u 23:04
sisilo5 je napisao/la:
chihago radi najbolji posao od svih momčadi u nba-u.lakersi na plače troše 91 milijun.a chichago 55.lakersi prvi a bullsi  26 po plačama .to je 36 milijuna dolara razlike!!!!!
Vidi cijeli citat


U Chicagu imaš igrača koji igraju sa ugovorima koje su potpisali kao rookie. To će se promijenit kroz sljedeće 2 godine.
E sad, naravno da su pogodili sa Gibsonom, Asikom koji ne zauzimaju gotovo ništa od salary capa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.03.2011.
Poruka: 435
21. svibnja 2011. u 01:15



[uredio magnets - 21. svibnja 2011. u 01:15]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
21. svibnja 2011. u 01:18
Proša kraj Peje ko da ga nema
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
21. svibnja 2011. u 03:52
dario23 je napisao/la:
sisilo5 je napisao/la:
chihago radi najbolji posao od svih momčadi u nba-u.lakersi na plače troše 91 milijun.a chichago 55.lakersi prvi a bullsi  26 po plačama .to je 36 milijuna dolara razlike!!!!!
Vidi cijeli citat


U Chicagu imaš igrača koji igraju sa ugovorima koje su potpisali kao rookie. To će se promijenit kroz sljedeće 2 godine.
E sad, naravno da su pogodili sa Gibsonom, Asikom koji ne zauzimaju gotovo ništa od salary capa.
Vidi cijeli citat


Isitina, recimo Noah sad igra zadnju sezonu rookie ugovora, iduce sezone mu raste placa za 7 milijuna, i svake iduce godine dodatno se povecava, zatim Rose ulazi sad u zadnje dvije godine pa ce i on dobiti novi puno bogatiji ugovor, nece sigurno pristati da bude tek 4. po placi u klubu.

  • Najnovije
  • Najčitanije