NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
24. svibnja 2011. u 14:44
sisilo5 je napisao/la:

dalas je dobra momčad ali je miami jednostavno bolji.ko bi trebao zaustavit wada i njegove ulaske da neče stari kidd ili jamesa ko če držat da ne bi stojaković.dirk protiv haslema i bosha.neće zabit u nijednoj više od trideset.jednostavno novac čini čuda i to se vidi u miami-u.ova momčad je druga največa svih vremena(izad bullsa naravno).bit če prstena u miamiu sljedečih deset godina neće i moć brojat

tako da svi koji kažu da je miami loš.malo ga bolje gledajte u igri.

Vidi cijeli citat

pa  Boozer je zabio 26 miamiju i Taj jos 11 u 12 minuta, s obzirom kako Dirk igra sumnjam da ga ova dvojica mogu zaustavit pogotovo Bosh koji bas nije poznat kao obrambeni igrac
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
24. svibnja 2011. u 15:35
Ako se desi susret Dallasa i Miamia (zanimljivo je da bi se ponovilo i finale Lige prvaka i NBA) mislim da će odlučujuća činjenica biti da Mavsi imaju jednog igrača kojeg ne možeš braniti, dok Heat ima dvojicu, s trećim koji će koristiti prostor koji mu se otvori da zabije 20 i više...Ali vidit ćemo šta Bikovi imaju reć večeras
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
24. svibnja 2011. u 15:38
Steph Curry je napisao/la:
Ako se desi susret Dallasa i Miamia (zanimljivo je da bi se ponovilo i finale Lige prvaka i NBA) mislim da će odlučujuća činjenica biti da Mavsi imaju jednog igrača kojeg ne možeš braniti, dok Heat ima dvojicu, s trećim koji će koristiti prostor koji mu se otvori da zabije 20 i više...Ali vidit ćemo šta Bikovi imaju reć večeras
Vidi cijeli citat

2006. finale Lige Prvaka: Arsenal FC vs FC Barcelona...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
24. svibnja 2011. u 15:52
Znam, ali mislio sam na to da su Barca i ManU već igrali u finalu.


baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
24. svibnja 2011. u 15:57
Steph Curry je napisao/la:
Znam, ali mislio sam na to da su Barca i ManU već igrali u finalu.


Vidi cijeli citat

aha...

Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
24. svibnja 2011. u 16:59
sisilo5 je napisao/la:

dalas je dobra momčad ali je miami jednostavno bolji.ko bi trebao zaustavit wada i njegove ulaske da neče stari kidd ili jamesa ko če držat da ne bi stojaković.dirk protiv haslema i bosha.neće zabit u nijednoj više od trideset.jednostavno novac čini čuda i to se vidi u miami-u.ova momčad je druga največa svih vremena(izad bullsa naravno).bit če prstena u miamiu sljedečih deset godina neće i moć brojat

tako da svi koji kažu da je miami loš.malo ga bolje gledajte u igri.

Vidi cijeli citat





[uredio Stalker - 24. svibnja 2011. u 17:03]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.05.2011.
Poruka: 888
24. svibnja 2011. u 17:14
ovaj sisilo se najeo nekih ludih ćevapa.. očito čovjek zna puno toga o košarci.. jedva čekam vidjet kako to Miami "guzi" Dallasa.. vidjet ćemo i to.. 4 igrača protiv 10 igrača.. nekima još nije jasno da Bullsi igraju pussy obranu jer se boje faulova radi reputacije Jamesa i Wadea.. što je normalno.. što se mene tiče.. radije bih Chicaga u finalu ali sad kad će Miami vjerojatno biti onda jedva čekam da se potvrdi pravilo da ne mogu 2-3 pojedinca pobijediti kompletnu ekipu koja na svakoj poziciji ima 2-3 vrhunska igrača..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
24. svibnja 2011. u 17:17
sisilo5 je napisao/la:

dalas je dobra momčad ali je miami jednostavno bolji.ko bi trebao zaustavit wada i njegove ulaske da neče stari kidd ili jamesa ko če držat da ne bi stojaković.dirk protiv haslema i bosha.neće zabit u nijednoj više od trideset.jednostavno novac čini čuda i to se vidi u miami-u.ova momčad je druga največa svih vremena(izad bullsa naravno).bit če prstena u miamiu sljedečih deset godina neće i moć brojat

tako da svi koji kažu da je miami loš.malo ga bolje gledajte u igri.

Vidi cijeli citat

Ne znam stvarno tko će čuvati Wadea u Dallasu, možda Stevenson? Na Jamesa bi trebao ići Marion, on ga može samo donekle zaustaviti, Bosh će također zabijati svoje, nije Dirk neki obrambeni igrač. No daleko je još to, vidit ćemo ko će bit u finalu. Tko zna možda James pokuša čuvati Dirka, ako im bude radio probleme, iako teško jer je prenizak...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
24. svibnja 2011. u 18:02
neka mu dođe ilgauskas novitzkom pa kako če protiv njega ovaj ima 2.21 m.što je neko reko da se igra 4 protiv 10.ja bi reka 4 vs 1 jer mavsi imaju samo novitzkog.svi ovi tery peja kidd mogu jednu utakmicu lipo odigrat.miami ako prođe bulse osvaja 1.01
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
24. svibnja 2011. u 18:03
panjina je napisao/la:
ovaj sisilo se najeo nekih ludih ćevapa.. očito čovjek zna puno toga o košarci.. jedva čekam vidjet kako to Miami "guzi" Dallasa.. vidjet ćemo i to.. 4 igrača protiv 10 igrača.. nekima još nije jasno da Bullsi igraju pussy obranu jer se boje faulova radi reputacije Jamesa i Wadea.. što je normalno.. što se mene tiče.. radije bih Chicaga u finalu ali sad kad će Miami vjerojatno biti onda jedva čekam da se potvrdi pravilo da ne mogu 2-3 pojedinca pobijediti kompletnu ekipu koja na svakoj poziciji ima 2-3 vrhunska igrača..
Vidi cijeli citat
misliš 4 igrača protiv 1.valjda ti pobjegla ova nula

  • Najnovije
  • Najčitanije