sisilo5 je napisao/la:
dalas je dobra momčad ali je miami jednostavno bolji.ko bi trebao zaustavit wada i njegove ulaske da neče stari kidd ili jamesa ko če držat da ne bi stojaković.dirk protiv haslema i bosha.neće zabit u nijednoj više od trideset.jednostavno novac čini čuda i to se vidi u miami-u.ova momčad je druga največa svih vremena(izad bullsa naravno).bit če prstena u miamiu sljedečih deset godina neće i moć brojat
tako da svi koji kažu da je miami loš.malo ga bolje gledajte u igri.
Vidi cijeli citat
Ne znam stvarno tko će čuvati Wadea u Dallasu, možda Stevenson? Na Jamesa bi trebao ići Marion, on ga može samo donekle zaustaviti, Bosh će također zabijati svoje, nije Dirk neki obrambeni igrač. No daleko je još to, vidit ćemo ko će bit u finalu. Tko zna možda James pokuša čuvati Dirka, ako im bude radio probleme, iako teško jer je prenizak...