Ne, brzina ne bi trebala biti problem, možda upload ali on je znatno manje bitan nego download, 4 mbita je dosta. Gledam malo brzine dok je upaljen veetle i uglavnom "poteže" od 50-200 kb/s (4 mbita veza je oko 400 kb/s) znači po ovome i 2 mbita bi bilo dovoljno, straemovi inače ne zahtjevaju puno brzine, a kako i bi kada puno ljudi gleda, da svaki vuče po 500 kb/s trebao bi imati servere za to.
Možda ti net nije dovoljno kvalitetan, ako imaš lap odeš negdje drugdje (kafić sa wi fi, gdje god drugdje) i probaš od tamo da vidiš, ako opet šteka onda je nešto sa laptopom.
Ako je komp onda probaj kod susjeda vidje, jel inače štekaju stvari možda neki virus zauzima procesoru vrijeme.
[uredio madmax17 - 29. studenog 2010. u 20:55]