Pozdrav svima, novi sam ovdje. Navijac Sixersa od malih nogu (citaj: od finala 2001.) :D
Sve je izgledniji odlazak Iguadale koji se i sam pomirio s time
http://nba.fanhouse.com/2010/11/26/andre-iguodala-doesnt-expect-to-be-a-76er-for-long/
Iguadala bi trebao u New York koji je realno miljama udaljen od Mela pa bi im Iguadala kao recimo slican (i puno losiji) tip igraca dobro dosao. U Sixerse bi trebao Curry sa uvredljivim ugovorom za ''normalne'' kosarkase koji istice na kraju sezone i Anthony Randoplh. Po meni odlican trade, otvara se mjesto u ekipi Turneru i Youngu, a i Meeks je pokazao u sitno minuta koliko je odigrao da bi mogao pomoci u buducnosti, a tu su i Nocioni i Kapono. Randoplh bi mogao pomoci pod kosevima u rotaciji na PF, to mjesto je igrao cak i Young koji ipak fizicki preslab za to.
[uredio shitface - 30. studenog 2010. u 23:24]