NBA 2010/11

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 22:12
Cook je bome u 3 napada ošinio trice ali ni blizu
cini se da bi ova mogla ici na malo koševa
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
15. svibnja 2011. u 22:16
umjesto da se zabije u zid pod košem, Westbrook asistira KD-u na tricu, Perk zabija skok-šut s poludistance... mora bit da Thunder dobija ovo
⚜️⚜️⚜️
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
15. svibnja 2011. u 22:17
Marko Marušić je napisao/la:
nekim cudom sportklub prenosi utakmicu
Vidi cijeli citat


nek smo i to doživjeli...


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
vlacng
vlacng
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.581
15. svibnja 2011. u 22:17
madmax17 je napisao/la:
Ja tu gedim.

http://ilovenbastreams3.blogspot.com/
Vidi cijeli citat

najbolji
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 22:19
33-23...ako se memphis sad netrgne mogla bi im ubrzo ispast ova utkamica iz ruku....durant je krenio...
al opet...u svakoj tekmi su oni vodili 10-15 pa su ih pola izugibli
ali ipak je ovo game 7...pa cemo vidjet...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
15. svibnja 2011. u 22:23
Dobiće OKC, to je ono domaće suđenje koje njeguju suci, svaki dodir igrača Memphisa je faul a sa druge strane Gasola mlate i ništa, ovo je ipak serija gdje sitnice odlučuju i to će biti dovoljno.

Da se razumijemo ista stvar se dešava kada OKC gostuje u Memphisu pa suci opet naginju prema domaćinu.

Na istu foru su Pistonsi ostali bez drugog naslova u finalu protiv Spursa, nisi mogao pogledati Duncana već je bio faul, bljak.

To je prava prednost domaćeg terena, zato treba ginuti i prije playoffa da se ostvari ta prednost.
[uredio madmax17 - 15. svibnja 2011. u 22:25]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
15. svibnja 2011. u 22:24
SPORTNET
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
15. svibnja 2011. u 22:24
i hvala đokoviću što je ekspresno odradio zadatak
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
15. svibnja 2011. u 22:30
Memphis 31% šuta, OKC 39%...
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
15. svibnja 2011. u 22:31
brzopotezni je napisao/la:
SPORTNET
Vidi cijeli citat


i mi tebe volimo

u čemu je stvar?


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije